Cena nowego Ceed'a a kurs Euro

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
toomas
 

13 lis 2008 19:56

Spoko novee :) Wiem, że to tylko dyskusja..Generalnie widać, że na samochody wyższej klasy są dużo większe upusty cenowe. Co do moich potrzeb to ja więcej w mieście jeżdżę więc autko klasy kompakt z motorem 1.6 wydaje się optymalne. A że tych kilometrów nie jest dużo to będzie benzyna. Generalnie czekam co pokaże przyszły rok :) Tak czy inaczej dzięki novee bo naświetliłeś mi kilka spraw. W sumie gdyby nie Ty to chyba bym na ceny laguny nie popatrzył :)

AUTOR WĄTKU
Kowalski9
 

04 sty 2009 18:40

Kowalski9 napisał(a):
Kowalski9 napisał(a):Jednak coś się ruszyło od 26.06 ubezpieczenie gratis (1700PLN do przodu). Myślę, że w sierpniu nowy cennik.


No to powoli się sprawdza mamy sierpień i nowy cennik. Liczę na jeszcze jedną obniżkę w tym roku, ale chyba poczekam do stycznia i kupię SW ze starego roku ( w domyśle ok 6tyś upustu ).


Sprawdza się! Mamy styczeń i 5600PLN upustu na r. 2008 ale w kryzysie to nie jest dobra oferta. To nie jest dobry czas na inwestycje. Może jeśli SW 5 miejsc + kratka będzie homologowany na ciężarowy (odliczenie VAT-u).

AUTOR WĄTKU
rjd
 

04 sty 2009 22:45

Na taki samochod to jest dobra oferta. Może nie powalająca ale jednak. Zauważ, że mają tylko kilkadziesiąt ceedow do opchniecia z poprzedniego roku...

AUTOR WĄTKU
Kowalski9
 

05 sty 2009 22:24

Skąd wiadomo że kilkadziesiąt?

Poprzednia strona
Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl