ceny przeglądów 20 tyś.,Łódz i okolice

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

ceny przeglądów 20 tyś.,ÂŁódz i okolice

23 kwi 2008 17:39

powoli nadchodzi mojej ślicznotce 1-y przegląd.obdzwoniłem wczoraj dealerów w ok. Łodzi 1 Marvel 600-650 olej Lotos 2 Pokorski 706 olej slx 0W30 :o 3 Landcar znudzony pan odpowiedział ok.1000 :twisted: 4 Tomaszów 700 olej Lotos 5 Sieradz 700 olej slx .pozdrawiam
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

novee
 

23 kwi 2008 18:24

Drooogo mnie się wydaje :) Pogadaj jeszcze z MGT w Łowiczu, ja kupowałem u nich auto, mam wynegocjowane ceny przeglądów, na pewno niższe niż te które przedstawiłeś. Popróbuj, może też Ci się uda.

A na pewno bardziej w MGT się chce chłopakom robić niż w Marvelu :twisted:

Nie mam od MGT prowizji, nie uważam ich za najlepszy serwis pod słońcem, ale całkiem poprawny, szczególnie na tle łódzkich, które odwiedziłem (co prawda nie na przeglądy, tylko z usterkami jeździłem).

AUTOR WĄTKU
stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

23 kwi 2008 18:29

ooo .do Łowicza nie dzwoniłem.dzięki za info
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

TTomek
 

23 kwi 2008 19:05

<span>supertatajakuba</span> napisał(a):Sieradz 700 olej slx

W Sieradzu jest ASO Kii? Pytam z ciekawości bo to moje rodzinne miasto a nie pamiętam z czasów dzieciństwa nic oprócz fiata.

Pozdrawiam,

AUTOR WĄTKU
stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

23 kwi 2008 19:50

SOWCAR ul. WOJSKA POLSKIEGO 102
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

ben74
 

23 kwi 2008 20:16

Jakoś Łowicza nie polecam. Ja mam mało sympatyczne doświadczenia, a ostatnio znajomy zamawiał część do silnika i jakoś tak wyszło, że dostarczyli mu inną. :?
Jednym słowem fachowcy.

novee
 

23 kwi 2008 20:43

Ja tam nie wiem, po tym jak stał w Marvelu przez tydzień i g...o zrobili, a potem w MGT zrobili 3/4 z listy usterek w 2,5h, wolę MGT. Jak pisałem, cudowni nie są, ale się dogaduję i nie jest źle.

ben74
-zaryzykuj łódzkie serwisy jak będziesz miał jakąś usterkę, a w ASO będą trochę mechanicy-cudostfurcy zajęci, to będziesz miał porównanie :P

A i tak najlepiej mi się serwisowało Hondy u mechaniorów w starym Polmozbycie w Łodzi, serwis na który niektórzy klną od zawsze :lol:

mholka
 

ceny przeglądów

25 maja 2008 17:47

Ludzie pytajcie się o sam przegląd a nie razem z olejem bo lepiej kupić olej samemu np. Elf Excelium 4 l za 120 zł i zapłacić za przegląd 180 zł netto oczywiście doliczając do tego jeszcze filtr oleju za 25 zł. Ja nie mam klimy więc nie wymieniałem filtra przeciwpyłkowego ale w przypadku klimy to zdecydowanie zalecam wymianę. Taki filtr kosztuje w ASO Marvel w Łodzi 90 zł. Namawiam więc wszystkich do oddzielenia ceny samych przeglądów od cen za części. Mi także proponowano olej Lotos za 153 zł to chyba lekka przesada. Więc moja prośba, nie podawajcie cen ogólnych bo potem ludzie piszą że ja zapłaciłem 180 zł a on 600 zł bo z takiego pisania nic nie wynika.
Póki co moje auto stoi w serwisie bo jak już tu pisałem zaczął łuszczyć się lakier i po małej walce lakierują całe auto. Do tego wywalczyłem jeszcze gifty ale o tym później......

less
 

Re: ceny przeglądów

25 maja 2008 18:00

mholka napisał(a):Póki co moje auto stoi w serwisie bo jak już tu pisałem zaczął łuszczyć się lakier i po małej walce lakierują całe auto. Do tego wywalczyłem jeszcze gifty ale o tym później......


Koniecznie opisz jak zakończyła się kwestia schodzącego lakieru, czy schodził Ci z wszytskich elementów czy tylko z niektórych, no i czy "walka" o której posałeś odbyła się na poziomie ASO czy KIA Polska

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl