Gdzie wziąć kredyt lub leasing na Kijanke?

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

Gdzie wziąć kredyt lub leasing na Kijanke?

17 kwi 2008 21:55

Witam

StojĂŞ wÂłaÂśnie przed dylematem, gdzie zapodaĂŚ duszĂŞ na zakup wymarzonego autka.
DomyÂślam siĂŞ, Âże wielu z Was kupiÂło Cee'da na kredyt, dlatego proszĂŞ o poradĂŞ jaki bank polecacie.
Ewentualnie czy istnieje mo¿liwoœÌ leasingu na osobê prywatn¹ i co lepiej wybraÌ z opcji kredyt vs. leasing?
ChciaÂłbym kredyt/leasing na jak najdÂłuÂższy okres czasu.

Co polecacie?

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

17 kwi 2008 22:32

Jeżeli kredyt to chyba najlepiej załatwiać w salonie. Mają najmniejsze procenty. Przynajmniej tak mieli jak sondowałem sprawę w 2007. W bankach było dużo drożej.

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

17 kwi 2008 22:36

A przez jaki bank był obsługiwany salon w którym kupowałeś auto?

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

17 kwi 2008 22:51

Nie pamiętam, wiem tylko że było taniej. Mnie w końcu udało się bez kredytu.
Ale chyba KIA jest obsługiwana przez jeden bank, popytaj.

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

17 kwi 2008 23:02

Już sprawdzałem ofertę w salonie, ale rozglądam się jeszcze za innymi.
Tylko jedna osoba dowiadywała się o kredyt? :?

AUTOR WĄTKU
kostel
 

18 kwi 2008 06:06

jeżeli jesteś zainteresowany kredytem lub leasingiem oznacza że prowadzisz działalność gospodarczą ...... teraz pytanie o formę prawną firmy i rozliczanie z U.S. zapewne jednoosobowa działalność gospodarcza, a rozliczanie na zasadach ogólnych. Kredyt i leasing najlepiej zaciągnąć u osoby która
1. da ci najlepsza ofertę pod względem kosztów porostu będzie atrakcyjna
1. zna sie na tym i jest w stanie ci doradzić i poprowadzić bezstresowo przez cala procedurę, wyjaśni ci co, jak, kiedy, za ile itp


pozdr.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

18 kwi 2008 07:27

Brałem w salonie GE MONEY BANK dość korzystny i bez problemów :)

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

18 kwi 2008 07:31

Kostel nie prowadzę działalności, dlatego pytałem czy istnieje możliwość leasingu na osobę prywatną :wink:
W moim salonie też robili mi symulacje z GE Banku, a teraz bank się zmienił i jakoś mniej mi się podobają warunki :evil:

Czekam na dalsze sugestie :)

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

18 kwi 2008 07:35

Spróbuj w Sntander oni zajmują się kredytami na samochody ,teraz nie wiem
przedtem mieli dość korzystne warunki 8-)

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

18 kwi 2008 07:44

kazdy bank zrobi ci symulacje kredytową a niektóre maja je w internecie. ja przed wyborem porównalem wiele ofert a najtnszy byl Lukas. wcale nie jest regulą , ze bank zwiazany z dilerem jest najtanszy. porównaj oferty bo warto .roznice cie zadziwią.

AUTOR WĄTKU
klucho
 

18 kwi 2008 07:49

Ziemek napisał(a):Kostel nie prowadzę działalności, dlatego pytałem czy istnieje możliwość leasingu na osobę prywatną :wink:
...
Zainteresuj sie w takim razie leasingiem konsumenckim. Wtedy nie trzeba miec dzialalnosci.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

18 kwi 2008 08:01

Ziemek przypomniałem sobie że w salonie proponowali kilka banków i robili symulacje ,był GE Money bank i LUKAS też

AUTOR WĄTKU
Ziemek
 

18 kwi 2008 09:17

U mnie w salonie był GE, a teraz jest Lukas. Nadal szukam...

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6523
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

18 kwi 2008 09:31

Ja rozważałem opcję leasing czy kredyt - padło na kredyt, lesing dla osoby fizycznej uznałem za zbyt ryzykowny i nie przynoszący korzyści. Bezkonkurencyjna w dniu kupowania była oferta Lucas Banku - 8,99% i tylko 1,5% prowizji za udzielenie kredytu - żadnych innych opłat. Obecnie Lucas też ma dobrą ofertę, ale Santander podobno też. A kredyt z salonu był o jakieś 5% w racie droższy od tego co mam w Lucasie. No i zabezpieczenie w Lucasie to tylko cesja z polisy AC - żadnych wpisów w dowodzie o przewłaszczeniu na bank.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

18 kwi 2008 10:10

Ziemek napisał(a):U mnie w salonie był GE, a teraz jest Lukas. Nadal szukam...

z oficjalnej strony Kia

Dla samochodów z roku produkcji 2008 obowiązują następujące promocje:
MODELE
...
Promocyjny kredyt GE Money Bank "Niska rata" lub "50/50".

AUTOR WĄTKU
zawad
 

18 kwi 2008 10:44

W Krakowie na 29 listopada proponowali mi GE Money Bank ale pieniążki do całego kosztu zakupu dobrałem sobie w Polbanku sprawdź jego ofertę dla mnie była korzystna, miła i szybka obsługa a na samą gotówkę łącznie ze złożeniem wniosku czekałem tylko dwa dni.
:idea:

AUTOR WĄTKU
wlodariv
 

18 kwi 2008 20:49

Mi na 30000 zł kredytu na 5 lat w KIA wyliczyli ok. 680 zł (bez ubezpieczenia na życie) 720 zł z ubezpieczeniem w Lukasie i GE Money. W Santanderze ok. 650 zł (z ubezpieczeniem) a w Raiffeisen Bank 620 zł miesięcznie bez ubezpieczenia i na to się zdecydowałem. Zaznaczam, że sporo się nachodziłem by załatwić takie warunki. Przy kalkulacjach to polecam właśnie porównanie rat miesięcznych a nie jakieś tam oprocentowanie. No i w Santanderze w zastaw biorą kartę pojazdu (nie ma wpisów w dowodzie rejestracyjnym) W Raiffeisen nie zabierają karty pojazdu i nie ma wpisów w dowodzie rejestracyjnym.

AUTOR WĄTKU
thaz
 

18 kwi 2008 21:17

wlodariv: a jak nie ma wpisu w DR, to pewnie weksel do podpisania?

Ja jako podlaski prywaciarz :D wzi¹³em Ceed'a na leasing (zawsze
to FV kosztowa co miesi¹c) w swoim banku (Millenium). Ca³oœÌ, wraz z przywiezieniem auta do Bia³egostoku zajmie oko³o 1.5 tygodnia - w przysz³ym tygodniu odbieram.

AUTOR WĄTKU
magbob
 

18 kwi 2008 21:25

Polecam leasing w BPH Leasing. Przepytałem kilkanaście firm leasingowych i BPH był najtańszy ( poza tym to w miarę pewny bank, a nie firma w podworcu ).
Wyliczyli mi leasing na 4 lata zamykający się w 113% czyli około 3,25% rocznie. Koszty rejestracji też pokryli, nie miałem więcej pytań.
Znajdźcie mi bank, który da kredyt na taki procent.

AUTOR WĄTKU
wlodariv
 

18 kwi 2008 21:36

[quote="thaz"]wlodariv: a jak nie ma wpisu w DR, to pewnie weksel do podpisania?

To prawda jest weksel. Mi ta forma bardziej odpowiada.

Następna strona
Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl