ubezpieczenie 2008

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
falco83
 

20 kwi 2009 20:18

Forge napisał(a):dopłata 10% za utrzymanie sumy ubezpieczenia jako wartości rynkowej pojazdu przez okres 12 miesięcy dla samochodów używanych

Koszt łącznie 1837 PLN.

i kolejny plus dla forum... fajnie się takich spraw dowiadywać nie trzeba jeździć szukać... mnie taka sprawa interesuję i też zapewne tak zrobie....

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

20 kwi 2009 20:43

zadzwoń do rożnych firm które ubezpieczają przez telefon
możliwe że znajdziesz tańszą ofertę ;)
ja znalazłem w CU

AUTOR WĄTKU
MandM'd
 

20 kwi 2009 22:19

Witam,

jako, Âże dzisiaj moja polisa w PTU siĂŞ koĂączyÂła, w piÂątek podjechaÂłem do ubezpieczyciela Âżeby obliczyĂŚ sobie skÂładkĂŞ na nastĂŞpny rok. Pani postukaÂła w komputerze, policzyÂła coÂś pod nosem i jakoÂś jej tak wyszÂło dla mnie za peÂłen pakiet 8500 zÂł. PodziĂŞkowaÂłem Âładnie :P Najwidoczniej chcieli sobie odbiĂŚ mojÂą szkodĂŞ po gradobiciu :P

W sobotĂŞ podjechaÂłem do autoryzowanego Allianz'a (w KIA juÂż nie byÂło nikogo od ubezpieczeĂą). PeÂłen pakiet ok. 3500 zÂł, juÂż lepiej, niestety koszÂą mnie jeszcze za wiek. Do tego zniÂżek brak. Auto z 07 obliczone na 42k.

No nic poczeka³em do poniedzia³ku ¿eby do RM Filipowicza podjechaÌ bo podobno tam KIA ma pakiety dealerskie z 4,5% taniej w Allianz i w ogóle. Pe³en pakiet wyliczyli mi na 2016 z³ :O To prawie 1500 z³ taniej ni¿ w g³ównym Allianzie w Krakowie. Op³aca³o siê poczekaÌ.

AUTOR WĄTKU
Szukon
 

21 kwi 2009 06:23

Ja ubezpieczyÂłem mojego ceed'a 1,6 w AXA za 924 zÂł peÂłny pakiet OC i AC z NW na kraj i wszystkie kraje Europy :D Lepszej opcji juÂż nie majÂą. Jest to juÂż mĂłj 3 samochĂłd ubezpieczonych u nich i jestem zadowolony. Brak szkĂłd 60 % zniÂżek :D

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

21 kwi 2009 07:29

<span>MandM'd</span> napisał(a):PeÂłen pakiet wyliczyli mi na 2016 zÂł

to i tak za duÂżo bo salon daje promocyjny pakiet Allianz za 1670 zÂł na drugi rok...

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

21 kwi 2009 09:39

Czy te pakiety promocyjne są w jakiejś limitowanej ilości??? Mi się kończy ubezpieczenie 1 września i ciekawe czy się załapię na promocje.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

21 kwi 2009 09:48

z tego co mi wiadomo to ubezpieczenie zawsze można wykupić na pół roku przed końcem ważności starego ;) ale czy w tym przypadku tez tak da radę zrobić, tego nie wiem, gdyż jak zadałem pytanie w salonie, kiedy mogę wykupić ubezpieczenie, odpowiedzieli że na 2 tyg wcześniej mogę się do nich zgłosić, a wcześniej to niekoniecznie.
A promocja będzie trwać tak długo aż się skończy
Kiedy się skończy to już Allianz zdecyduje...

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

21 kwi 2009 09:50

i tego się obawiam. Dzięki za info.

AUTOR WĄTKU
sevi
 

21 kwi 2009 17:26

e2rdo napisał(a):z tego co mi wiadomo to ubezpieczenie zawsze można wykupić na pół roku przed końcem ważności starego ;) ale czy w tym przypadku tez tak da radę zrobić, tego nie wiem, gdyż jak zadałem pytanie w salonie, kiedy mogę wykupić ubezpieczenie, odpowiedzieli że na 2 tyg wcześniej mogę się do nich zgłosić, a wcześniej to niekoniecznie.
A promocja będzie trwać tak długo aż się skończy
Kiedy się skończy to już Allianz zdecyduje...



Oby trwało jak najdłużej. Zostało mi jeszcze jakieś 2,5 misiąca do kolejnego ubezpieczenia :D

AUTOR WĄTKU
Arti
 

21 kwi 2009 17:42

mam 3 nowy samochód. każdy ubezpieczam w allianz korzystając z pakietów dealerskich. Nie pamiętam bym zapłacił więcej niż 2 tys za pełne pakiety (renault później seat a teraz kia) - korzystam od 2001 roku. Czyli musi się im to opłacać że cały czas jest dostępne więc myślę że nie musimy się bać likwidacji.

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

15 maja 2009 11:50

sevi napisał(a):Oby trwało jak najdłużej. Zostało mi jeszcze jakieś 2,5 misiąca do kolejnego ubezpieczenia :D

AFAIK bedzie trwalo :)
Wlasnie ubezpieczylem procka w AS Motors przy Pulawskiej na kolejny rok za 1670 zł w Allianz.
Pakiet promocyjny z uwagi na prolongate.

AUTOR WĄTKU
adam08
 

15 maja 2009 16:10

Tośmy się minęli kolego. Ja również swojego ubezpieczałem dziś na Puławskiej- ta sama stawka oczywiście 1670. Dodam, że miałem szkodę (niewielką ale zawsze) i usuwałem ją z AC. W Hestii chcieli ode mnie 6 tysi!!!!

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

15 maja 2009 16:12

adam08 napisał(a):Tośmy się minęli kolego. Ja również swojego ubezpieczałem dziś na Puławskiej- ta sama stawka oczywiście 1670. Dodam, że miałem szkodę (niewielką ale zawsze) i usuwałem ją z AC.

To milo z ich strony ze nie zrobili zwyzki :)
i jeszcze napisał(a):W Hestii chcieli ode mnie 6 tysi!!!!

:? Powariowali...

ps
AS Motors powinno popracowac nad miejscami parkingowymi.

AUTOR WĄTKU
dziadekszuwarek
 

20 maja 2009 15:12

Właśnie dzisiaj przedłużyłem pakiet w Allianz na II rok koszt 1670 :D zł mimo drobnej szkody tzw. obtarcia parkingowego :( (pozdrawiam argue tego kierowce :evil: )
Ubezpieczenie zawarte z wyprzedzeniem od dnia 10.06. - będę urlopował na pomorzu :mrgreen: clapping
Wszelkie sprawy załatwiłem Malibu Auto Cemntrum - czas ok 30 min.

Avatar użytkownika
Pawel W.
Brygadzista
 
Posty: 112
Dołączył(a): 11 kwi 2008 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1998 Pb 140KM
2008, Optimum+

27 maja 2009 09:35

:mrgreen: I ja skorzystałem z dalszego ciągu promocji clapping - 1670 PLN i to mimo tego, że w ubiegłym miesiącu lakierowałem autko z AC bo jakiś maniak śrubokręta pojechał mi po drzwiach błotniku i masce ( w konsekwencji prawie 50% powierzchni auta ma nowy lakier).
Obrazek
Ecodriving rules!

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

27 maja 2009 10:05

I ja zdecydowałem się na kontynuację ubezpieczenia. W Auto Comie ( Poznań ) sprawa załatwiona na telefon. Odbiór w tym tygodniu. Kwota 1670 zł.
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
linsky
Kierownik zmiany
 
Posty: 177
Dołączył(a): 04 cze 2008 08:23
Lokalizacja: Małkinia Górna

27 maja 2009 11:35

Ja też 1670 zł - kontynuacja w Alianz :)
Żyj i pozwól żyć innym!!!

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

27 maja 2009 11:36

Allianz powinien dac nam znizke dla stalych klientow ;)

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re:

19 cze 2009 07:37

Kubeusz napisał(a):Allianz powinien dac nam znizke dla stalych klientow ;)
ja wyłałem zapytanie co AVIVA czy dla klubowiczów nie dali by jakiegoś super rabatu
to nic nie odpisali :/
było to z 2 miesiące temu...

Poprzednia strona
Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl