Koszty przeglądów AUTO COMA i BArlinek

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

Koszty przeglądów AUTO COMA i BArlinek

08 lut 2008 12:18

15tys km 195 390
30tys km 300 390
45tys km 400 390
60tys km 366 390
75tys km 190 390
90tys km 450 390

ceny brutto 1 to Poznań 2 to Barlinek
wiecie czemu w Poznaniu kazdy przegląd inaczej kosztuje???????/ bo sa robione inne czynności serwisowe
a w Barlinku bo tak, a zreszta i tak ma podrożeć


a pozatym to sam juz dzwonie i sprawdzam w magazynie cżęści centralnym czy już sa moje części i co ????????????/ sa leżą od dawna na półce i czekaja az diler każe sobie je przysłac !!!!!!!!!!!!!!

zmieniłem auto na nowe wiecie czemu ??? bo miało 5 lat ? NIE bo miało grubo ponad 200tys km NIE

bo potrzebuję auto do jezdzenia i nie interesowania się co się z nim dzieje i zawsze nowe to nowe do 100tys wymieniasz olej i płyn spryskiwaczy na zimowy
ALE NIE W KIA

dla tych co chca auto do śmigania a nie interesowania się nim OMIJAJCIE SZEROKO MARKĘ KIA JESZCZE MUSI DUZÓ WODY W RZECE UPŁYNĄĆ W TEJ FIRMIE

ps. niech mi tylko ktoś spróbuje tego posta wyciąć

ktp76
 

08 lut 2008 14:31

To Polska poprostu. To samo miałem z oknami, łazienką, meblami kuchennymi itp. Na dokończenie kuchni czekam już 3 miesiące. Taki standard obsługi tu obowiązuje. I obawiam się, że to nie zależy od marki samochodu. Wcześniej miałem skodę i było podobnie. No chyba, że kupisz bentleya lub maybacha to będziesz zadowolony z obsługi.

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl