[C2 i C2FL] Felgi

Spalanie, ubezpieczenie, przeglądy / Costs, insurance, technical examinations

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
vonski
Weteran
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 09 gru 2014 09:11
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 230KM
2015

[C2 i C2FL] Re: Felgi

07 mar 2019 08:44

To nietuzinkowe czy oryginalne? Bo raczej jedno wyklucza drugie... ;)

Co do jakości to żadna tajemnica- najlepsze są te markowe, od solidnych firm z tradycją, certyfikatami itd. Sklepów z felgami jest na pęczki, żeby cokolwiek doradzić to warto by podać chociaż rozmiar, jaki Cię interesuje.
Obrazek

Avatar użytkownika
alpawel
Klubowicz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 maja 2018 21:34
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2014, M

Re: Felgi

07 mar 2019 14:56

Jeżeli chcesz troche taniej niż nowe to polecam używane oryginalne z innych modeli KIA/Hyundai. Można znaleźć w dobrym stanie z nowych modeli za ok 1000-2000 zł. Ja kupiłem komplet 18 z Sorento za 1700zl, jak nowe, miały jedną małą rysę. Trzeba uważać na regenerowane, bo są różnej jakości. W ubiegłym roku kupiłem 3 komplety po renowacji i 2 były jak oryginał, a w moich zimówkach jakość malowania pozostawała trochę do życzenia (front jest ładny, ale boki ramion już chropowate).
Można też kupić lekko zniszczone taniej i samemu oddać do regeneracji i przy okazji wybrac kolor jaki Ci pasuje.
Jeśli jednak wolisz nowe, to tak jak koledzy pisali tylko markowe, inaczej zamiast cieszyć się nowymi kolami będziesz musiał prostować co sezon. Pamiętaj też o rozstawie śrub, otworze centrujący i ET, żeby koła za bardzo nie wystawały albo ocierały o nadkola.
Mazda 6 -> Fiat Bravo -> Volvo S60 -> KIA Cee'd SW

lucasmadi
Przedszkolak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 sie 2018 09:51
Lokalizacja: Wieliczka
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2 HB, 1.4 ON 90KM
2013, M

Re: Felgi

16 kwi 2019 13:31

Jeśli masz budżet i interesują Cię originały to polecam tą stronkę -> http://www.mobisparts.eu/de_de/custom/m ... hp?brand=k

Sam kupiłem 17" alloya do swojego C2 :)

Powrót do Koszt utrzymania
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl