KIA VS JAGUAR

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re: KIA VS JAGUAR

20 mar 2010 19:18

No to na pewno popelnił błąd bo za taką kasę jak mi zaproponowali to nie jestem w stanie kupić sobie takiego samego ceeda jak miałem. W odwołaniu napisałem dokładną litanię na 4 strony, wyposażenia, specyfikacji itp które miał ten samochód i czekam na ich decyzje. Znając życie będzie odmowne, ale spróbować zawsze można :)

A ta stronkę to wertowałem zaraz po zdarzeniu i trochę się dowiedziałem co może mnie czekać.

AUTOR WĄTKU
Tytusdezoo1
 

Re: KIA VS JAGUAR

20 mar 2010 20:53

Możesz przyjąć, ze bedzie sprawdzone i jak się okaże, ze czegoś nie ma - poprawione. Jak jesteś pewny swego to możesz zamówić wycenę niezależnego rzeczoznawcy - koszt ok. 300-400 zł. Jak się okaże, że pierwotnie było zaniżone (o więcej niż 10 %), to należy się zwrot równiez za koszty wyceny.

AUTOR WĄTKU
yarostr
 

Re: KIA VS JAGUAR

24 mar 2010 17:23

Smutna historia. Będę sprzedawał swoją kijankę z 11.2008r pod koniec kwietnia (SW 1,6 CRDI 115KM) z powodu zmiany pracy. Ma pomalowaną tylną klapę. Poza tym chodzi bez zarzutów 40000km. Daj znać jeśli jesteś zainteresowany. Powodzenia.

AUTOR WĄTKU
rafostry
 

Re: KIA VS JAGUAR

25 mar 2010 08:56

e2rdo napisał(a):No to na pewno popelnił błąd bo za taką kasę jak mi zaproponowali to nie jestem w stanie kupić sobie takiego samego ceeda jak miałem. W odwołaniu napisałem dokładną litanię na 4 strony, wyposażenia, specyfikacji itp które miał ten samochód i czekam na ich decyzje. Znając życie będzie odmowne, ale spróbować zawsze można :)

A ta stronkę to wertowałem zaraz po zdarzeniu i trochę się dowiedziałem co może mnie czekać.


Gdzieś w necie (nie mogę znaleźć teraz gdzie, może i na tym forum) w podobnym przypadku gość zadzwonił na infolinie ubezpieczyciela i podał się za chcącego ubezpieczyć swoje auto. Podał dane rozbitego samochodu - rok, przebieg, wyposażenie itp, Okazało się że ubezpieczyciel wycenia wartość jego auto o kilka tyś więcej niż do wypłaty od odszkodowania. Do pisma żądającego podniesienie kwoty odszkodowania dołączył nagranie z owej rozmowy ;-)

AUTOR WĄTKU
yarostr
 

Re: KIA VS JAGUAR

25 mar 2010 09:17

W internecie na stronie każdego TU jest kalkulator oceny samochodu i stawki ubezpieczenia.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re: KIA VS JAGUAR

02 kwi 2010 09:07

No i 10% wypłacone, teraz czekam na odpowiedź do mojego odwołania odnośnie ceny z przed wypadku.

Poprzednia strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl