Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 07:48

Niestety, dzisiaj rano odwożąc dziecko do żłobka miałem wypadek, sprawca zginął na miejscu :(

Ruszałem ze świateł na dwupasmówce jako pierwszy, ogólnie jak to rano tłok, na zielonym wyrwałem do przodu, szybko dobiłem do 60 km/h i wrzuciłem piąteczkę, aż tu nagle na moim pasie kilkanaście metrów przede mną ląduje gołąb. Obok mnie Jeep więc pasa zmienić nie mogę, za mną golfista na zderzaku więc ostro hamować też nie, zdąrzyłem tylko zdjąć nogę z gazu i lekko przyhamować, cały czas miałem nadzieję że ten lotnik, jak jego koledzy, szybko wystartuje ale niestety, chyba był po obfitym śniadaniu bo zdążył tylko walnąć kloca i poderwać się na wysokość grilla. Przydzwoniłem w niego, odbił się jeszcze od przedniej szyby i przeleciał majtając skrzydłami za kijankę, w lusterku tylko widziałem, że dobili go jadący za mną :cry:

Cóż - żona w szoku powypadkowym, dziecko siedziało z tyłu i patrzyło w druga stronę, więc nieświadome sytuacji, kijanka (o dziwo) nawet jednego zadrapania nie ma za to ja mam doła moralnego :(

lekki upgrade tytuł
b_k

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 08:35

Bossszzzz .... major, zbladlem po przeczytaniu pierwszego zdania :? Nie rob tego wiecej :P
A co do ofiary ... tez se miejsce znalazl na poranna kackupe :D

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 08:38

No to nastraszyłeś mnie poważnie. Gołębia też szkoda :(

Ps. ostatnio obserwuję zjawisko pikowania małych nielotów przed maską. Pogieło te nieloty czy co ? :o Wygląda to tak jakby weszły w zakład - któremu się uda efektowniej przelecieć.
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 09:06

mjrPit napisał(a):Niestety, dzisiaj rano odwożąc dziecko do żłobka miałem wypadek, sprawca zginął na miejscu :(

Dales czadu kolego :D
Normalnie prawie Hitchcock ;)

AUTOR WĄTKU
dziadekszuwarek
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 10:22

Ufffff - Piotr - horrory są w sobotę po 22:00 :!: - kamień spadł z serca jak doczytałem do ofiary :D

Pozdrawiamy

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 10:53

U mnie też temat wzbudził emocje,......... proponuje jednak zmienić temat na mniej szokujący :P
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
szady
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 11:10

ja na początku myslałem że jakiś wypadek miał miejsce w innym kraju.. potem czytam"miałem wypadek" :? a tu ptaszyna ofiarą śmiertelną się okazał :)
ja w swojej kadencji przeżyć z kijanka też miałem kilka :)
dotychczasowy dorobek to jedna wrona, pare wróbli i kot :) jedynie kot uszkodził osłone nadkola w postaci pękniecia :P

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 12:18

Wnioskuje na żółta kartkę, chociażby za niepotrzebne nerwy czytających pierwsze zdanie diabloo

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 12:19

lookaszk napisał(a):Wnioskuje na żółta kartkę, chociażby za niepotrzebne nerwy czytających pierwsze zdanie diabloo

Alez Wodzu co Wodz... ;)
Taka srogosc?

AUTOR WĄTKU
krisder
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 17:36

No nie! Przecież nie wszyscy forumowicze mają po 20 lat i serce jak dzwon. Bywają tacy co mają 50 na karku i dwu letnią córkę do wychowania. Szkoda ptaszka ale mnie chyba bardziej. :evil:

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 18:44

oki oki, następnym razem będe budował emocje swoich postów nieco łagodniej, tak żeby emeryci też przeżyli :lol:

swoją drogą to pierwsza ofiara mojej jazdy, nie licząc mrówek i innego robactwa, to do tej pory nawet żabki nie przejechałem, a tu od razu gołąb... mam nadzieie, że jakby co na przyszłość na tej wielkości pozostanę...

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 19:25

Piotr,
nie jestem emerytem ale serduszko szybciej zabiło,
wiec zmień proszę nazwę tematu
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Wypadek Ceed - ofiara śmiertelna :(

19 cze 2009 21:19

Dokładnie - ponieważ forumowicze się szokują proszę cię drogi majorze o zmianę nazwy - wystarczy dodać przed ofiara słowo "skrzydlata" a już będzie spokojniej.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

20 cze 2009 10:52

ehhh ja to Was nie rozumiem, żeby z takiego drobnego opisu tyle emocji było - wiem że mnie kochacie ale bez przesady :P
Ciekawe co by było gdybym zamieścił literacki opis patroszenia ryby albo oprawiania koziołka doprawiony kilkoma fotkami :twisted:

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

20 cze 2009 12:05

mjrPit napisał(a):Ciekawe co by było gdybym zamieścił literacki opis patroszenia ryby albo oprawiania koziołka doprawiony kilkoma fotkami :twisted:

Ci z Animals by sie oflagowali ;)

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

26 cze 2009 11:10

kilka dni temu wyjeżdżałem z domu na zakupy, an mojej małej uliczce są ze 4 "leżące policjanty", takie z asfaltu
na jednym z nich siedział gołąb na środku drogi
jechałem powoli, ale jak zobaczyłem tego ptaka to przespieszyłem,
nienawidzę gołębi - ptaki które roznoszą masę chorób i srają na wszystko - jak by mogły to by nawet na siebie narobiły - nienawidzę gołębi :twisted: :twisted: :twisted:
no więc przyspieszyłem i z diabłami w oczach gnam na spotkanie
oczywiście przyspieszyłem na tyle aby nie urwać zawieszenia na przeszkodzie zwalniającej
a ten twardo nic
stoi i nic
no wieć jadę - myślałem że jak zwykle odleci w ostatniej chwile
ale on nic
przejechałem patrzę w lusterko, bo może nie zauważyłem jak uciekał, ale nie
ten wredny i bezczelny ptak siedzi sobie dalej tam gdzie siedział i nic sobie ze mnie nie robi
samobójca jakiś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
może komuś się uda będzie jednego mniej :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
erkaesiak
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

26 cze 2009 12:36

mjrPit napisał(a):...szybko dobiłem do 60 km/h i wrzuciłem piąteczkę,...


nie ma to jak dynamiczna jazda clapping

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

26 cze 2009 12:48

rsimon napisał(a):nienawidzę gołębi - ptaki które roznoszą masę chorób i srają na wszystko - jak by mogły to by nawet na siebie narobiły - nienawidzę gołębi :twisted: :twisted: :twisted:
jak to mawia moja koleżanka - ciesz się że krowy nie latają :wink:

AUTOR WĄTKU
Piotr13
 

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

26 cze 2009 13:13

rsimon napisał(a):...nienawidzę gołębi - ptaki które roznoszą masę chorób i srają na wszystko - jak by mogły to by nawet na siebie narobiły - nienawidzę gołębi :twisted: :twisted: :twisted:

Ja też ich nienawidzę :evil: Wiecie, że są to jedyne ptaki w Polsce, które nie podlegają ochronie?! :twisted: Wiemy dlaczego!!
rsimon napisał(a):...przejechałem patrzę w lusterko, bo może nie zauważyłem jak uciekał, ale nie ten wredny i bezczelny ptak siedzi sobie dalej tam gdzie siedział...

To co Ty terenówką jechałeś? Ceedem na garbie i nic? Nieprawdopodobne :? Było się postarać jak mjrPit ;)

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

Re: Wypadek Ceed - upierzona ofiara śmiertelna :(

26 cze 2009 13:28

Mi się udało utłuc gołębia kijanką, tyle że takiego hodowlanego, siedział pierdoła na poboczu a jak przejeżdżałam to akurat wystartował - Kamikadze jakiś czy co - wpadł pod zderzak i prosto pod przednie koło - nieco płaski się zrobił......
trochę szkoda bo taki biały z tymi "kapciami" przy łapach. Ogólnie gołębi też nie lubię - zwłaszcza tych krakowskich - tam na starówce to normalnie max jest z tymi obsrajdachami.
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

Następna strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl