No i przyCEEDziłem.. :(

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

09 lis 2009 18:33

Nie mówię że wszyscy tak robią ale popatrz na sprawę "z boku". Jak dobrze pokombinują to ...

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

09 lis 2009 23:18

Łukasz napisał(a):(...) Jak dobrze pokombinują to ...

Tylko czy rzeczywiście warto tak kombinować ..to nie jest "warsztat pana Grzesia" tu liczy się prestiż - nieprawdaż ??
Tym bardziej ,że warsztaty ASO wiedza o tym forum ( i często śledzą nasze wypowiedzi ) wiec..............
PS. już niejedno krotnie dostałem zniżkę za "przynależność klubową" :oops:
...a swoją drogą zastanawiam się czy w bazie danych ASO Kia mamy dopisane nicki z forum 8-)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

11 lis 2009 13:53

Masz całkowitą rację. Ważniejsza jest reputacja ASO niż te kilka złotych "zarobione na lewo" i chyba faktycznie coraz częściej serwisy sumiennie naprawiają auta tymbardziej że konkurencja nie śpi...

AUTOR WĄTKU
mjrPit
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

11 lis 2009 18:49

Łukasz napisał(a):Masz całkowitą rację. Ważniejsza jest reputacja ASO niż te kilka złotych "zarobione na lewo" i chyba faktycznie coraz częściej serwisy sumiennie naprawiają auta tymbardziej że konkurencja nie śpi...

hmmm.... a jak to jest z naprawami "bezgotówkowymi" z ubezpieczenia :?:
Wymienione części powinny zostać mi przekazane lub chociaż pokazane czy wystarczy że odbiorę naprawione auto z serwisu:?:
Pytam, bo po niedawnej obcierce miałem zakwalifikowany do wymiany przedni reflektor, który na moje oko nie był aż tak mocno uszkodzony (dwie rysy na dolnej krawędzi klosza) i po wymianie "starego" mi nie oddano, uwagę zwrócił na to mój teść twierdząc, że to przecież moja część i powinna mi być zwrócona.

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

11 lis 2009 19:44

mjrPit napisał(a):uwagę zwrócił na to mój teść twierdząc, że to przecież moja część i powinna mi być zwrócona.

Chyba nie do końca, bo Twój to jest teraz ten sprawny reflektor (nowy). Oczywiście mogą Ci go dać, ale IMO nie muszą

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

13 lis 2009 19:23

Ja miałem wymieniane obie latarnie i stare mi oddali (swoją drogą długo po odbiorze się zastanawiałem po jakiego grzyba mi je oddali) ale na przykład maski i błotników już nie raczyli oddać ;)

AUTOR WĄTKU
bociek
 

Re: No i przyCEEDziłem.. :(

13 lis 2009 21:28

Łukasz napisał(a):Ja miałem wymieniane obie latarnie i stare mi oddali (swoją drogą długo po odbiorze się zastanawiałem po jakiego grzyba mi je oddali) ale na przykład maski i błotników już nie raczyli oddać ;)

Wyklepią i założą starszemu emerytowi w okularach aby się nie dopatrzył wiadra szpachli

Poprzednia strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl