Wypadki i zdarzenia

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

lancer
 

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 10:55

Jacku, wyrazy współczucia
Ale to drań, żeby nie nazwać go inaczej !
Uciekł bo pewnie nie miał ważnego oc lub przeglądu, a może jeszcze gorzej nie miał prawa jazdy.
Trzymaj się, niedługo ceedzik będzie jak nowy.

dziadekszuwarek
 

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 10:56

Jacek - tak mi przykro :cry: :( -

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 12:14

Jacek,

jesteś cały i zdrowy. Reszta się naprawi ( szkoda urlopu :cry: )

Tak sobie myślę, że przed czołówką z tym de#$%lem uratowało cię doświadczenie w Trakmanii :wink:

Pozdrawiam na smutno ... friendss
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 12:18

A monitoring ulicy ....

Może tym sposobem namierzysz delikwenta.
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 13:17

Po opisie sytuacji to chyba "kierowca" (właściwie powinno być "popier....ny głupi ch...j złamany") był nawalony jak stodoła i pewnie dlatego zwiał z miejsca wypadku. Strasznie mi przykro i łączę się w bólu. Ech... ale na szczęście wszyscy cali, szkoda tylko urlopu, cały rok człowiek pracuje żeby sobie odpocząć a tu jakiś ku......s i wszystko bierze w łeb... trzym się, a kijankę naprawią i będzie nówka funkiel :)
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 16:06

Oj zabolało patrząc na fotki......takich <piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii> tylko wieszać na latarniach.
PS mam nadzieję ,że i tak powiadomiłeś policję o zdarzeniu wtedy jest większa szansa na znalezienie sprawcy.
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Adam Garstka
Żandarmeria
 
Posty: 2962
Dołączył(a): 11 lut 2008 13:43
Lokalizacja: Zawiercie / Poręba
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 GDI Pb 135KM
2013

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 19:16

Moje głębokie wyrazy współczucia - trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
SW 1.6 Gdi DARK GAN METAL
HB 1.4, Solid Red, Comfort, 2007
Kontakt: gorny_slask@mojaceed.pl

Robson23
 

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 19:51

Wyrazy współczucia :cry:
Nawet nie chcę myśleć, jak się musiałeś czuć. Kiedyś miałem podobny przypadek w poprzednim samochodzie, tylko na o wiele, wiele mniejszą skalę: jechaliśmy sobie z żonką, a tu nagle z bocznej uliczki z boku wyleciał jakiś taksiarz starą "beczką" i przejechał tak blisko mojego lewego boku, że potrzaskał mi boczne lusterko. Zanim nawróciłem (bo z niedowierzaniem patrzyłem przez chwilę, jak zamiast się zatrzymać, ucieka w "długą"), gościa juz nie było.
No to na policję, bo ile może być starych, żółtych beczek w mieście z taxi na dachu :?: , a tu zonk, bo okazało się, że owszem, mogą przyjąć moje zgłoszenie, ale automatycznie zatrzymają mi dowód rejestracyjny, bo bez lewego lusterka nie mogę jeździć. No to podziękowałem, bo potem doszłyby jeszcze koszty przeglądu na stacji diagnostycznej i kto wie, co jeszcze, a bez samochodu, jak bez ręki.
Także, tak, jak mówię - sytuacji tych w ogóle nie da się porównać, bo przecież lusterko sam sobie wtedy kupiłem i było po problemie, natomiast wściekłość diabloo i niemoc, jaką wtedy czułem pamiętam do dzisiaj i dlatego wydaje mi się, że dobrze Cię rozumiem :cry:

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Wypadki i zdarzenia

06 lip 2010 22:12

Dziekuję Wam wszystkim za słowa otuchy. friendss

Oczywiście Policja była na miejscu zdarzenia - opisali, pomierzyli i sfotografowali wszystko co powinni, zajrzą również na stację BP i do Lidla przejrzeć zapis monitoringu bo tylko w nim upatruję nadziei na dotarcie do namiarów na tego sk#%^^&$#na z Tico.
Swoją drogą Panowie z SRD mówili że mają co raz więcej takich zdarzeń z ucieczką z miejsca kolizji, tudzież wypadku.
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Wypadki i zdarzenia

27 sie 2010 08:59

Dzisiejszy poranny wypadek na Puławskiej w stronę centrum. 4y auta rozbite w tym Kia Ceed SW. Czy któryś z klubowiczów ucierpiał??
Obrazek
Zastanawia mnie jedno ..dlaczego kijanka stała pod prąd?? :?
....i wszystko jasne...VW Passat jadący z nadmierną prędkością uderzył w stojącego w korku Ceed'a i dalej jak w efekcie domina.
Źródło info : http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1671013,0, ... omosc.html
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

dziadekszuwarek
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 05:44

http://kontakt24.tvn.pl/temat,pod-prad- ... 23950.html

BRAK SŁÓW !!! :evil: :twisted:

Sam miałem taką sytuację na trasie Legionowo - Serock w ubiegłym roku,
Babcia w Polo pod prąd po moim pasie szczęście że ruch znikomy bo powrót z Zalewu Zegrzyńskiego byłby ???

Kubeusz
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 09:29

To kolejny przykład na to, że pomysł wprowadzenia badań okresowych u kierowców w zaawansowanym wieku nie jest zły.

c22
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 09:39

Kubeusz napisał(a):wprowadzenia badań okresowych u kierowców w zaawansowanym wieku nie jet zły.

na autostradach, pomiędzy pasami ruchu są montowane zielone elementy - mają one chyba za zadanie wygłuszenie oraz ograniczenie wiązki światła z samochodów jadących z naprzeciwka. ustawione są pod pewnym kątem i nic nie stałoby na przeszkodzie, aby właśnie z drugiej strony oznakować je, aby w w przypadku opisanym powyżej, kierowca od razu zorientował się, że jedzie pod prąd.

dziadekszuwarek napisał(a):BRAK SŁÓW !!! :evil: :twisted:

takie emoty mógłbyś podarować sobie - ktoś stracił życie, należy tylko współczuć rodzinie.

Kubeusz
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 09:45

c22 napisał(a):
Kubeusz napisał(a):wprowadzenia badań okresowych u kierowców w zaawansowanym wieku nie jet zły.

na autostradach, pomiędzy pasami ruchu są montowane zielone elementy - mają one chyba za zadanie wygłuszenie oraz ograniczenie wiązki światła z samochodów jadących z naprzeciwka. ustawione są pod pewnym kątem i nic nie stałoby na przeszkodzie, aby właśnie z drugiej strony oznakować je, aby w w przypadku opisanym powyżej, kierowca od razu zorientował się, że jedzie pod prąd.


Oczywiście. Masz rację. Tylko ze jedno nie wyklucza drugiego.

oraz napisał(a):
dziadekszuwarek napisał(a):BRAK SŁÓW !!! :evil: :twisted:

takie emoty mógłbyś podarować sobie - ktoś stracił życie, należy tylko współczuć rodzinie.

Czepiasz się. Wiadomo przecież o co chodziło.

c22
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 09:53

Kubeusz napisał(a):Tylko ze jedno nie wyklucza drugiego.

zgodzę się - nie wyklucza, ale mogłoby zapobiec tragedii
Kubeusz napisał(a):Czepiasz się

przepraszam :P

dziadekszuwarek
 

Re: Wypadki i zdarzenia

21 wrz 2010 09:56

c22 napisał(a):takie emoty mógłbyś podarować sobie - ktoś stracił życie, należy tylko współczuć rodzinie.


kolego c22 ja naprawdę współczuje rodzinie tylko zastanawiam się nad jednym, jeżeli dobrze przeczytałeś artykuł i obejrzałeś film to wiesz zapewne, że w Uno jechała 35 letnia kobieta (można przyjąć że być może ??? była córką sprawcy wypadku) - pytam się gdzie reakcja na to że kierujący jedzie źle, jak widać na filmie jadą auta ze znaczną prędkością a co za tym idzie na dość znacznym odcinku.

W moim przypadku, cały odcinek drogi dwu jezdniowej i dwu pasmowej pomiędzy Legionowem a Serockiem ma ok 4 km dalej droga jest "normalna" na zatrzymanie źle jadącego auta jest naprawdę mało czasu, kobieta która prowadziła auto z czołem przyklejonym do szyby przejechała mijając mnie ok 4/5 tego odcinka.
Naprawdę szczęście że to nie było popołudniu i nie w pełni lata, ruch na tej trasie jest wtedy baardzo duży.

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

Re: Wypadki i zdarzenia

05 paź 2010 18:47

A do mnie dzisiaj się motocyklista "przytulił" - efekt - porychlowane drzwi i tylny błotnik lekki pajączek na lampie tylnej - ech.... jak będę miała lepszy dzień to wrzucę fotki.... :(
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

dziadekszuwarek
 

Re: Wypadki i zdarzenia

05 paź 2010 19:08

Współczuje :( - jak ochłoniesz to podaj parę szczegółów :(

kloc_ceed99
 

Re: Wypadki i zdarzenia

13 paź 2010 22:05

Po niedzielnym wypadzie na giełdę straty:
- urwane lusterko
- zarysowany cały!! lewy bok
- pęknięty kołpak, uszkodzona przednia lampa + kierunkowskaz

Powodem tego było heh. Nie było a był - pośpiech szpanera w BMW. Ładnie mnie zjechał, ale ja go też, samochodu nie sprzedał bo jak w takim stanie. Wrzucę może fotki jak znajdę czas, obecnie w warsztacie 40 km od domu jest ;) W środę za tydzień odbieram.

Kejs
 

Re: Wypadki i zdarzenia

13 gru 2010 19:07

Dziś około godziny 18 rozbiłem swojego procka, zderzak do wymiany :cry: oto przykład jazdy 30 km/h i nieodśnieżone drogi. Czas się udać do zarządcy drogi :pałka

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl