Ku przestrodze - od lat 18

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
pitern
 

14 mar 2009 18:08

A ja nie mam 18 lat jestem przedstawicielem handlowym i jezdze ostroznie, wiec nie kazdy ph jest wariatem drogowym. Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
marcin-pulawy
 

Re: Ku przestrodze - od lat 18

14 mar 2009 18:11

dziadekszuwarek napisał(a):Moim zdaniem dla odświeżenia wyobraźni czasami trzeba zobaczyć jej brak.


Już sobie odświeżyłem, aż mi oczy wyszły :?

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

15 mar 2009 22:26

<span>Maikler</span> napisał(a):Na prawo jazdy zdałem

bez urazy, ale to nie po polsku
a twoje ideały są ... trochę nie życiowe
ph nie jestem, ale jak trzeba się spieszyć to nie ma rady,
tym bardziej że od tego zależy twoja praca -> płaca -> chleb, który dasz dzieciakom -> rata na dom, abyś mi musiał przeprowadzać się do parku -> itd, cały szereg przyczynowo-skutkowy
160 jak na miasto to zdecydowanie za dużo, ale na trasie to nie widzę przeciwskazań, szczególnie na 2 lub więcej pasach.
a co do młodych kierowców to statystyki są nieubłagane i tak jak we wszystkim bardzo istotne jest doświadczenie i krytycyzm własnej osoby.
życzyę spokojnego zdobywania doświadczenia za kółkiem.

AUTOR WĄTKU
Maikler
 

16 mar 2009 14:32

<span>rsimon</span> napisał(a):bez urazy, ale to nie po polsku

Skrót myślowy. Dodaj egzamin i będzie po polsku.

<span>rsimon</span> napisał(a):ale jak trzeba się spieszyć to nie ma rady,
tym bardziej że od tego zależy twoja praca -> płaca -> chleb, który dasz dzieciakom -> rata na dom, abyś mi musiał przeprowadzać się do parku -> itd, cały szereg przyczynowo-skutkowy


To lepiej zabić siebie i kogoś jeszcze? Wtedy nie będzie miał kto żywić rodziny ani spłacać domu.

<span>rsimon</span> napisał(a):160 jak na miasto to zdecydowanie za dużo, ale na trasie to nie widzę przeciwskazań, szczególnie na 2 lub więcej pasach.


Statystyki mówią same za siebie. Zobacz jak jest w Szwecji. Jest więcej ograniczeń, kontroli a prawo jazdy jest łatwiej stracić. Za to jest bezpiecznie.

<span>rsimon</span> napisał(a):życzyę spokojnego zdobywania doświadczenia za kółkiem


Dziękuję :wink:

<span>pitern</span> napisał(a):A ja nie mam 18 lat jestem przedstawicielem handlowym i jezdze ostroznie, wiec nie kazdy ph jest wariatem drogowym.


Nie mówię, że każdy. Tak samo nie każdy młody kierowca jeździ jak wariat.

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

16 mar 2009 15:12

Koledzy rsimon i Maikler !
Wymieniliście poglądy ale w taki sposób, że dalsza dyskusja grozi eskalacją napięcia argue
Proszę Was o nie kontynuowanie wątku w tym wątku :D , ok ?

Ważne, że obaj chcecie jeździć bezpiecznie.
friendss
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

17 mar 2009 22:34

ok, rozpędziłem się trochę i wyszedł mały off top
sorry
<span>Maikler</span> napisał(a):Nie mówię, że każdy. Tak samo nie każdy młody kierowca jeździ jak wariat.

nie piszę że każdy, tylko uważam że świeżo upieczony kierowca powinien trochę poczekać z upominaniem innych.
a jak kolega Maikler pragnie szerszych wyjaśnień odnośnie szybkiej jazdy to niech napisze na priva
pozdro i bez urazy za off top

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

18 mar 2009 20:52

To też ku przestrodze:
http://bi.gazeta.pl/im/8/6399/z6399218X.jpg

Więcej TUTAJ
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

18 mar 2009 21:10

Ech smutne, już takie widoki nie robią na mnie wrażenia.
Ech, szkoda człowieka :( .
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

AUTOR WĄTKU
Woody
 

18 mar 2009 22:31

CEEDEEROM napisał(a):To teÂż ku przestrodze:
http://bi.gazeta.pl/im/8/6399/z6399218X.jpg

WiĂŞcej TUTAJ

No niestety juz wiekszosc z nas sie przyzwyczaja do takich widokow. Ale w tle stoja dwa ceedy w srebno-niebieskich barwach, najwiekszej grupy uzytkownikow cee'dow w PL :lol:

Avatar użytkownika
marecki75
Weteran
 
Posty: 1062
Dołączył(a): 13 sty 2008 12:05
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

Re: Filmoteka

20 gru 2009 23:36

Warto zobaczyć przed wyjazdem na święta- uwaga drastyczne :!:

http://www.poboczem.pl/wizytowka-PanKaz ... ,vId,24966

AUTOR WĄTKU
Abi
 

Re: Filmoteka

22 gru 2009 17:04

marecki75 napisał(a):Warto zobaczyć przed wyjazdem na święta- uwaga drastyczne :!:

http://www.poboczem.pl/wizytowka-PanKaz ... ,vId,24966


miałam "przyjemność" już to oglądać.
Drastyczne czy nie, powinno być obowiązkowo pokazywane na kursach na prawko + w bloku reklamowym, zamiast biedronek, stonek i karaluchów polecających się na święta...

Poprzednia strona
Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl