"Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszęd

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Piotr13
 

06 mar 2009 18:03

razor7 napisał(a):ciesz się chłopie że nie mieszkasz we Włoszech tam to jest dopiero masakra zjeżdżają z lewej str na prawą nie patrząc na nic i na nikogo.... :?

Co kraj to obyczaj. U NAS jest to nie do pomyślenia :) Nie wspomnę już nic o ruchu w Maroku, gdzie na dwupasmówce na czerwonych światłach stają 3 samochody obok siebie :lol:

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

06 mar 2009 18:12

powiem Ci, że ta moda zaczyna docierac również do nas...w przeciągu ostatnich kilku dni zauwazyłem kilka sytuacji, w których zza samochodów stojących na światłach wyjechał samochód wyminął ich i przejechał na czerwonym...
aha i nawet nie wiedziałem, że kierowców uznanych niemieckich marek (wiecie jakich) nie obowiązują przepisy ruchu drogowego...podobno mogą skrecac na zakazie skrętu, jechac pod prąd zeby skrócic sobie droge przejazu, w tym samym celu zawracac przejezdzając przez pas zieleni oddzielający przeciwległe pasy ruchu czy też jechac na czerwonym 8-) :P :D

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

06 mar 2009 18:15

a ostatnio wkur...iła mnie BLONDYNA z BMW X5, zaparkowała na miejscu dla inwalidów a nie wyglądała na inwalidę
chyba że znaki te obejmują mocno uposledzonych umysłowo...

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

06 mar 2009 18:32

O rany a już myślałam że się pozabijacie zwymyślacie sobie nawzajem i wogóle dantejskie sceny się będą działy :) ogólnie to debile są wszędzie nie tylko w samochodach, na motocyklach, rowerach ale też wśród pieszych, polityków, urzędników itd... ja osobiście nie miałam jeszcze (odpukać) żadnego przykrego kontaktu z motocyklistą a za to mnóstwo kontaktu z debilami za kierownicą, idiotami na rowerach i pieszymi, którzy np wyskakują spomiędzy samochodów prosto na ulicę :) Ogólnie ja ZAWSZE mam nawyk częstego patrzenia we wsteczne lusterka no i tyle.
A parkowanie przez pełnosprawnych na miejscach dla niepełnosprawnych to masakra - takich powinni wieszać :evil:
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

AUTOR WĄTKU
Woody
 

06 mar 2009 21:23

Sluchajcie dyskusja typy: debil jechal, zajechal, skrecil na zakazie bym proponowal przenies do watku "Idiotyzm na drodze" jest to idealne miejsce na to
Ostatnio edytowano 06 mar 2009 22:42 przez Woody, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

06 mar 2009 22:14

wroceed napisał(a):a ostatnio wkur...iła mnie BLONDYNA z BMW X5, zaparkowała na miejscu dla inwalidów a nie wyglądała na inwalidę
chyba że znaki te obejmują mocno uposledzonych umysłowo...


hehe, metoda jest ostrzezenie delikwenta, ze parkowanie w tym miejscu grozi wyryciem gwozdziem na karoserii napisu "jestem niepelnosprawny". Wyprobowalem i dziala bardzo skutecznie....

pozdr.piotr

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

07 mar 2009 13:09

zastosuję...dzieki za pomysł

AUTOR WĄTKU
Robeq
 

07 mar 2009 19:41

Reasumujac, moze w koncu potraktujemy nas samych i uzytkownikow motocykli na rowni z przepisami tzw. ruchu drogowego pls ...

zbudas
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 sty 2008 21:14
Lokalizacja: £ódź
Grupa: Łódzka

07 mar 2009 19:47

<span>pioteer</span> napisał(a):hehe, metoda jest ostrzezenie delikwenta, ze parkowanie w tym miejscu grozi wyryciem gwozdziem na karoserii napisu "jestem niepelnosprawny". Wyprobowalem i dziala bardzo skutecznie....


genialne, naprawdę świetny pomysł hehe:)

Co do tematu motocyklistów-szaleńców to z jednej strony giną, z drugiej strony mogą przecież komuś uratować życie. Ważne, żeby byli świadomi, że płacąc wysoką cene za ryzykowną jazdę, lekarzom uda się uratować ich organy do przeszczepu.

Wielu z nas lubi ryzyko: jedni grają na giełdzie inni skaczą ze spadochronem, jeszcze inni uprawiają wspinaczkę. Nikt nikomu tego nie zabroni. Jednak najważniejsze, żeby ci ludzie, w tym również szalejący na drogach motocykliści, nie próbowali wpędzać innych, przepisowych użytkowników dróg w poczucie winy.

My przeciętni kierowcy apelujmy zatem do nieprzeciętnych motocyklistów lubiących na drodze wyzwania i ogólnie lubiących za******lać: WAS NAPRAWDĘ NIE WIDAĆ W NASZYCH MAŁYCH WSTECZNYCH LUSTERKACH jeśli rozpędzacie się w 3 sek do 300km/h - prosimy nie wpędzajcie nas w stresy ;), nie każcie nerwowo Was szukać i wyczekiwać we wstecznym lusterku i nie próbójcie zrzucać winy i odpowiedzialności za wasze szaleństwa :) Ufajcie na drodze przede wszystkim sobie i własnym umiejętnościom, idźcie za głosem zdrowego rozsądku.

Pozdrawiam wszystkich kierowców oraz pilotów motocykli życząc bezpiecznej jazdy :)
cee'd optimum crdi 115km 5K 2007
toyota avensis 1,8 Pb 2012

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

07 mar 2009 19:53

Kolego Robeq BIG SZACUN DLA CIEBIE....

AUTOR WĄTKU
dziadekszuwarek
 

07 mar 2009 20:13

""My przeciętni kierowcy apelujmy zatem do nieprzeciętnych motocyklistów lubiących na drodze wyzwania i ogólnie lubiących za******lać: WAS NAPRAWDĘ NIE WIDAĆ W NASZYCH MAŁYCH WSTECZNYCH LUSTERKACH jeśli rozpędzacie się w 3 sek do 300km/h - prosimy nie wpędzajcie nas w stresy Wink, nie każcie nerwowo Was szukać i wyczekiwać we wstecznym lusterku i nie próbójcie zrzucać winy i odpowiedzialności za wasze szaleństwa Smile Ufajcie na drodze przede wszystkim sobie i własnym umiejętnościom, idźcie za głosem zdrowego rozsądku.

Pozdrawiam wszystkich kierowców oraz pilotów motocykli życząc bezpiecznej jazdy Smile"" - cytat...

mimo swoich doświadczeń z motocyklistami (w młodości jeździłem motocyklem SHL 175 - historia) wiem że, to są z reguły ludzie myślący bo przy tych prędkościach trzeba mieć "procesor" sprawny czasami tylko brak wyobraźni - pozdrawiam "sekcję hydrauliczną", "plastyków" również

zbudas
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 sty 2008 21:14
Lokalizacja: £ódź
Grupa: Łódzka

07 mar 2009 20:24

cee'd optimum crdi 115km 5K 2007
toyota avensis 1,8 Pb 2012

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

07 mar 2009 21:27

Robeq napisał(a):Woody.



Reasumujac, moze w koncu potraktujemy nas samych i uzytkownikow motocykli na rowni z przepisami tzw. ruchu drogowego pls ...


Pzdr, R.

Jak napisał ,tak napisał .W Twojej wypowiedzi widzę podwójne zaprzeczenie Panie R ,czy też S ,więc życzenia w reg. koord. itd brzmią oj ,bardzo fałszywie .
Co to jest tzw :ruch drogowy pls ?
Gratuluję ,życzę takiej autoironii jak do tematu Woody-go :?
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

AUTOR WĄTKU
Woody
 

07 mar 2009 22:20

Robeq napisał(a): Woody.



Reasumujac, moze w koncu potraktujemy nas samych i uzytkownikow motocykli na rowni z przepisami tzw. ruchu drogowego pls ...

Pzdr, R.

Wedlug mnie jest to ironia co bys nie napisal tak to brzmi, mamy niestety malo tolerancyjna grupe w naszym malym spoleczenstwie ktora przestaje postrzegac swiat na czubku swego nosa, tak jak on mysli i uwaza to jest prawidlowo a reszta to same zlo :twisted: Mysle ze te osoby czytajac to beda wiedzialy ze o nie chodzi

AUTOR WĄTKU
Robeq
 

07 mar 2009 22:28

supertatajakuba napisał(a):Jak napisał ,tak napisał .W Twojej wypowiedzi widzę podwójne zaprzeczenie Panie R ,czy też S ,więc życzenia w reg. koord. itd brzmią oj ,bardzo fałszywie .
Co to jest tzw :ruch drogowy pls ?
Gratuluję ,życzę takiej autoironii jak do tematu Woody-go :?



PS. Ruch drogowy TO NIE JEST COS TAKIEGO, co Twoi szeroko pojeci koledzy uwazaja za lapanie na ograniczeniu 30 km/h stojacym w krzakach w rok po remocie drogi oddanej do uzytku po remoncie. Ruch drogowy, to jest logika myslenia jazdy od momentu odpalenia silniczka pod swoim domkiem/budyneczkiem az do momentu dotarcia do celu.
Przypominam Ci - za miastem 90km/h obowiazuje, jezdzimy 100-110 w okolicach mojej wiochy.
Chcesz o cos konkretnego zapytac Kolego publicznie na force, to zapytaj.

AUTOR WĄTKU
Woody
 

07 mar 2009 22:33

Robeq napisał(a):
supertatajakuba napisał(a):Jak napisał ,tak napisał .W Twojej wypowiedzi widzę podwójne zaprzeczenie Panie R ,czy też S ,więc życzenia w reg. koord. itd brzmią oj ,bardzo fałszywie .
Co to jest tzw :ruch drogowy pls ?
Gratuluję ,życzę takiej autoironii jak do tematu Woody-go :?




PS. Ruch drogowy TO NIE JEST COS TAKIEGO, co Twoi szeroko pojeci koledzy uwazaja za lapanie na ograniczeniu 30 km/h stojacym w krzakach w rok po remocie drogi oddanej do uzytku po remoncie. Ruch drogowy, to jest logika myslenia jazdy od momentu odpalenia silniczka pod swoim domkiem/budyneczkiem az do momentu dotarcia do celu.
Przypominam Ci - za miastem 90km/h obowiazuje, jezdzimy 100-110 w okolicach mojej wiochy.
Chcesz o cos konkretnego zapytac Kolego publicznie na force, to zapytaj. Nie, to pytaj prywatnie i nie pajacuj publicznie.


opusc sobie juz ten temat bo nie ma celu dalsze jego kontynuowanie go przez ciebie skoro, nie wnosi to nic do sprawy, a jak napisalem to to wylacznie moja sprawa. Jesli obrazanie ludzi jest twoja pasja/nawykiem to nie jest miejsce w ktorym mozesz to uskuteczniac

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

07 mar 2009 22:53

W tym OT - co chcesz udowodnić ?
Masz monopol na obrażanie forumowiczów ?
Masz problemy w pracy ,w domu i musisz gdzieś się wyładować ?
Masz rację wystarczy tego pajacowania .
"R czy S " to taki skrót myślowy z Adasia Mickiewicza .Zakładam ,że wiesz o kogo mi chodzi .
Pozdrawiam
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

AUTOR WĄTKU
bociek
 

08 mar 2009 13:53

I znów okazało się że trzeba interweniować. Był już wątek motocyklowy i wiemy jak to wyglądało. Musiałem wiele postów edytować i apeluję o ZAPRZESTANIE dalszej rozmowy w takim stylu.

PS. Robeq jesteś na cenzurowanym. To tak dla jasności, ponieważ zaczynasz przeginać.

AUTOR WĄTKU
nero68
 

08 mar 2009 14:28

<span>bociek_krakow</span> napisał(a):PS. Robeq jesteś na cenzurowanym. To tak dla jasności, ponieważ zaczynasz przeginać

Nie rozumiem. To, że facet jasno wyłożył, to co dotyczy wszystkich użytkowników dróg(w tym równiez pieszych i motocyklistów) uwazasz za przegiecie??? Prawo o ruchu drogowym dotyczy wszystkich(słownie:wszystkich) a nie, że mam szczególnie uwazać na wariatów na jednośladach, bo oni mogą szybciej dojechać do mnie niż mi się wydaje. Skoro nie potrafi zapanować nad szybkością swojego "jednoslada" to niech sobie kupi innego, np. hulajnogę. Też jednoslad. Aaaaa.... i jeszcze jedno. Wpierw niech sobie prawo jazdy zrobi. Zdaje się, że brak uprawnień do kierowania jednośladami jest nagminne...

AUTOR WĄTKU
Woody
 

08 mar 2009 14:32

Nero68 teraz wypowiedz jest ocenzurowana przez zandarmerie, nie wiem czy czytales ja wczesniej, wtedy byla obrazajaca

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Bezpieczeństwo
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl