no i piz..a musiał mi wyjechać pod koła

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
qzim
 

no i piz..a musiał mi wyjechać pod koła

13 lis 2008 11:47

dziś, rano o 9tej na skrzyżowaniu kasprzaka/chetmańska w Poznaniu przyje...łem w kobite które elegancko wyjechała sobie z chetmańskiej nie patrząc specjalnie na to czy ktoś jedzie czy nie...

cały przód rozjebany...generalnie płakać mi się zachciało jak zobaczyłem mój samochodzik

to pierwsza moja taka sytacja i generalnie jestem zaskoczony tym ile potem trzeba papierkow zalatwiac...

nie dostalem samochodu zastepczego, bo obowiazkuje z mojego ubezpiecznia tylko przez 4 dni od momentu rozpoczecia naprawy, a poniewaz laska jest na badaniach w szpitalu to ciagle nie wiem gdzie on ajest ubezpieczona i wogole to wszystko to jakiś gnoj...

ku..a mam samochodzik od lipca...

AUTOR WĄTKU
Phil
 

13 lis 2008 11:53

niestety, bywa i tak. wspolczuje, oby to wyczerpalo twoj limit pecha.

AUTOR WĄTKU
rav
 

13 lis 2008 12:00

<span>qzim</span> napisał(a):cały przód rozjebany...generalnie płakać mi się zachciało jak zobaczyłem mój samochodzik

Współczuje, ale musisz aż tak rzucać mięsem?

AUTOR WĄTKU
qzim
 

13 lis 2008 12:18

nie rzucalbym miesem gdyby to byla moja wina czy cokolwiek innego, ale jak widze ze to wynika tylko z tego ze komus nie chce sie patrzec na znaki to sorry, ale nie moge sie powstrzymac...

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

13 lis 2008 13:02

To mogłem być ja :? . 15 min wcześniej śmigałem tędy.
Współczuję :(

Ps. niestety ostrożna jazda to 50 % szczęścia. Drugie 50 % to inteligencja ( nie rzadko wątpliwa ) innych użytkowników.

Napisz co z naprawą jak ochłoniesz
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
paco45
 

no

13 lis 2008 15:45

No stary, wyrazy wspóczucia

AUTOR WĄTKU
Polkowice
 

13 lis 2008 20:36

Witam,

Szczerze współczyję , pamiętam jak zobaczyłem pierwszą rysę ...na moim SW, ........bolało, wyobrażam sobie.
Dobrze , żę CI się nic nie stało.

Nara.

AUTOR WĄTKU
potok
 

13 lis 2008 21:17

qzim napisał(a):nie rzucalbym miesem gdyby to byla moja wina czy cokolwiek innego, ale jak widze ze to wynika tylko z tego ze komus nie chce sie patrzec na znaki to sorry, ale nie moge sie powstrzymac...


Powstrzymaj się stary, płeć piękna tak miewa :wink: (No i kufa garaż za wąski) :D , wcale nie robią tego złośliwie - przynajmniej niektóre :P
A co do ceedka to taki on bezpieczny, że Tobie nic, a demolka spora; i tak być powinno. Niedawno mało mi kółko nie odpadło przy zawracaniu na poboczu drogi :cry: ale znów się śmiga :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

13 lis 2008 22:35

Stary współczuję. Wiem co to znaczy i rozumiem twój ból. Ja 4 listopada TEŻ PRZEZ DURNĄ BABĘ rozwaliłem cały przód auta. Naprawa 30tyś zł :/
Czekam aż je zrobią :/
Łączę się z Tobą w bólu.
Zamieść jakieś fotki.

3maj się.

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

13 lis 2008 22:45

<span>tede_w</span> napisał(a):Ja 4 listopada TEŻ PRZEZ DURNĄ BABĘ rozwaliłem cały przód auta.

z tego co pisałeś to nie zupełnie przez "durną babę"
ale mniejsza o to
współczucia - wiem jak to jest jak nasz ulubiony samochodzik staje się złomem i to nie zupełnie z naszej winy

AUTOR WĄTKU
KZ
 

14 lis 2008 06:49

Niestety prawda jest taka że na drodze trzeba myśleć za innych i przewidywać.
To że się miało pierwszeństwo jest mało istotne jak się trafi do ziemi....

AUTOR WĄTKU
maciejkiner
 

Re: no i piz..a musiał mi wyjechać pod koła

14 lis 2008 07:57

Witam

qzim napisał(a):dziś, rano o 9tej na skrzyżowaniu kasprzaka/chetmańska


Wspolczuje, ale jako poznaniak powinienes wiedziec, ze to Hetmanska, a nie Chetmanska ;)

Btw, tez bym sie dzis rozwalil na Kasprzaka - jakis patafian maluchem przed sama maska zaczal mi zjezdzac z chodnika - na szczescie pas z przeciwka byl wolny i udalo sie go wyminac.

pzdr
maciejkiner

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

14 lis 2008 08:47

a ja ci życzę aby była to szkoda całkowita
gdyż istnieje szansa że zwróciliby ci cała kasę za samochód z ubezpieczenia ;)

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

14 lis 2008 12:41

e2rdo napisał(a):a ja ci życzę aby była to szkoda całkowita
gdyż istnieje szansa że zwróciliby ci cała kasę za samochód z ubezpieczenia ;)


A ja się modlę żeby nie było u mnie szkody całkowitej,auto jest w leasingu i ubezpieczenie pokryłoby kwotę zobowiązania leasingu a ja dostałbym figę z makiem i nie miał auta. Strata by była na ok. 32tyś zł :/

AUTOR WĄTKU
asfilm
 

14 lis 2008 12:52

Ja miałbym dziś to samo ale w Będzinie. Jadę główną a jakiś palant na rej. RJ... wyjeżdża mi bez zastanowienia z podporządkowanej. Hamulec w dechę i chwała bogu że mi zarzuciło samochód w bok bo na mabk znalazłbym się wkomponowany w jego samochód. Koleś stanął, wysiadł, przeprosił i git. Przynajmniej tyle... A koledze współczuję ile sił bo sam dziś przeżyłem stres...

AUTOR WĄTKU
KZ
 

14 lis 2008 16:22

e2rdo napisał(a):a ja ci życzę aby była to szkoda całkowita
gdyż istnieje szansa że zwróciliby ci cała kasę za samochód z ubezpieczenia ;)


Taaaa, dostałby jakieś groszę + wrak z kilkakrotnie zawyżoną ceną...

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

14 lis 2008 16:38

potok napisał(a):Powstrzymaj się stary, płeć piękna tak miewa :wink: (No i kufa garaż za wąski) :D ,

uważaj kolego.... :D
płeć odmienna czuwa....
jeśli chodzi o statystykę to 81 % wypadków powodują MĘŻCZYŹNI więc się od...lcie od bab za kierownikiem.
Jeśli chodzi o za wąski garaż to polecam DOKŁADNIE prześledzić temat. On nie był za wąski dla mnie tylko dla mojego małżonka :P
Pozdrawiam
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

AUTOR WĄTKU
adam08
 

14 lis 2008 18:51

Czy kobietki prowadzą lepiej czy gorzej tego nie wiem ale napewno inaczej niż mężczyzni (na ogół) One poprostu inaczej świat postrzegają(uuuu.. ale filozuję :wink: ). Myślę że każdy w sojej karierze zrobił nie jedną głupią rzecz na drodze.


A wiecie co to jest nanosekunda?
Czas jaki upływa od momentu zapalenia się zielonego światła do momentu naciśnięcia klaksonu przez mężczyznę, który stoi za kobietą na tych światłach. :wink:

P.S. acieslin ale żeby tak męża sprzedać :wink:

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

14 lis 2008 21:30

Miało być pięknie,miało być różowo...

A co jest ? Oczywiście w naszym pier****nym kraju ktoś musiał "spier**lić mi święta" !

Firma która ma mi naprawiać samochód zrobiła wycenę ,tak aby nie było szkody całkowitej i tak aby ubezpieczyciel nie stwierdził szkody całkowitej...
Ale co? ... oczywiście jakiś !!!!!!!! musiał odrzucić wycenę pojazdu i jest SZKODA CAŁKOWITA FUCK !!

Firma leasingowa już zgodziła się na naprawę pojazdu ale jakiś !!!! z Hestii nie zgodził się na naprawę !!

Teraz muszę walczyć/błagać firmę leasingową żeby dała mi kasę z ubezpieczenia i pozwoliła naprawić samochód,chociaż bardzo słabo to widzę.
Szczegółów dowiem się w poniedziałek czy się uda czy nie.
W najgorszym wypadku dostanę ok.5tyś z ubezpieczenia,zamkną mi leasing i zabiorą auto...

NORMALNIE BAJKA W TYM KRAJU.......

Będę wtedy w plecy 30tyś :(

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

14 lis 2008 22:23

Acieslin- 81% wypadków powodują mężczyźni,bo są zdecydowaną większością na drogach 8-) To tak pół żartem,pół serio
Tede_w mam nadzieję, że dostaniesz kasę na naprawę, choć szczerze mówiąc słabo to widzę(sorry za bezpośredniość). Choć to zabrzmi dziwnie, to często bywają niejasne układy pomiędzy ubezpieczycielem, a firmą leasingową. Jestem przekonany, że nawet jak sprawa się potoczy nie po Twojej myśli, to auto i tak nie trafi na złom.

Następna strona
Powrót do Bezpieczeństwo
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl