Też mi wjechali w TYŁEK - przyjmuję kondolencje

Bezpieczeństwo... / Safety

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
tstwi
 

Też mi wjechali w TYÂŁEK - przyjmuję kondolencje

25 cze 2008 16:35

Niestety to jakaś plaga ,w piątek gośc Fordem Transitem wjechał mi w kufer - do wymiany zderzak ,klapa i pewnie coś jeszcze ,blachy na błotnikach OK ,ale jak przywalił to myślałem że urwało mi połowę Kijanki.
Oczywiście dostałem w łeb zagłówkami ,całe szczęście że to działa.
Tak na marginesie ,nawet nie słyszałem jak hamował - mokra nawierzchnia (może bym uciekł ,już kilka razy mi się udało ...)
Zdjęcia zapodam jutro do galerii

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Olsztyn

25 cze 2008 16:44

Współczucie, ja też dostałem w sobotę.
Swoją drogą jakbyś zobaczył uniaka, to zgrozo. Za to kijanka w miarę - zderzak i niestety lekko piąte drzwi (klapa bagażnika).
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

25 cze 2008 17:13

Biją naszych :evil: :evil: :evil:

AUTOR WĄTKU
MandM'd
 

25 cze 2008 17:40

To tylko dowód na to, że Kijanki są tak piękne, że można się zapatrzeć ;)

Szczere współczucia.

AUTOR WĄTKU
kris
 

25 cze 2008 18:17

<span>MandM'd</span> napisał(a):To tylko dowĂłd na to, Âże Kijanki sÂą tak piĂŞkne, Âże moÂżna siĂŞ zapatrzeĂŚ

To niestety dowod na to, ze wiekszosc siedzaca za kierownica w tym kraju mysli, ze jest kierowca. A do tego by nazywac sie kierowca niestety nie wystarczy siedziec na fotelu kierowcy, trzeba jeszcze myslec, no ale do tego z kolei potrzeba mozgu. To jak sie okazuje jest czyms czego wielu nie ma choc mysli ze to ma :(

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

25 cze 2008 20:43

życzę twojej kiji aby szybko wyzdrowiała :)

AUTOR WĄTKU
adam08
 

26 cze 2008 02:58

_alek_ napisał(a):Biją naszych :evil: :evil: :evil:


To co robimy jakiś odwet? :wink: :wink:
ball

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

26 cze 2008 07:23

Trzeba będzie zebrać odpowiednią "ekipę" i ich skontrować :twisted:

AUTOR WĄTKU
Sajmon
 

26 cze 2008 11:34

_alek_ napisał(a):Trzeba będzie zebrać odpowiednią "ekipę" i ich skontrować :twisted:

A zwłaszcza tych jemiołów, co jeżdżą busami: różnymi transporterami, transitami i sprinterami. W ogóle moja rada taka, że trzeba teraz zwłaszcza uważać. Bo dużo małolatów sobie dorabia w wakacje w charakterze kierowcy-magazyniera-szofera ekipy budowlanej (niepotrzebne skreślić). A im sie wydaje, że jak się przesiadą z tych swoich golfów II albo bmw 3 na większe samochody, to sa panami dróg i przestworzy :evil: . Współczuję wszystkim poszkodowanym kijankowiczom.

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

26 cze 2008 11:43

jak w TOP GEAR był test dostawczaków, to jedną z konkurencji było utrzymywanie jak najmniejszej odległości od samochodu przed nami, coś w tym jest i to nie tylko w Polsce chyba..

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

26 cze 2008 14:19

Ja wczoraj dostałbym od Audika. Jechałem sobie jednokierunkiem a on sobie cofał z parkowania akurat jak przejeżdżałem. Kątem oka zobaczyłem tylko pod moimi drzwiami jego kufer. Byłem pewny, że walnie mnie tuż za moim siedzeniem. I cud ! Musiał chyba stopnąć ale było chyba na grubość lakieru. Łapy trzęsły mi się jeszcze przez godzinę...
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

AUTOR WĄTKU
marais
 

26 cze 2008 14:29

miałem podobną sytuację na drugi dzień po odbiorze - "panowie" "ochroniarze" sobie na wstecznym z bramy postanowili wyjechać, oczywiście nie patrząc.
Ale wtedy skończyło się na długim wciśnięciu klaksonu i mocnymi słowami.
Fakt mnie też się łapki trzesły przez godzine jeszcze.

Tak na marginiesie po 1700 km pali mi srednio wg kompa 6.7 czy nie troche przy dużo? (jazda pół na pół miasto/trasa)

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

26 cze 2008 15:21

<span>Sajmon</span> napisał(a):A zwłaszcza tych jemiołów, co jeżdżą busami: różnymi transporterami, transitami i sprinterami. W ogóle moja rada taka, że trzeba teraz zwłaszcza uważać. Bo dużo małolatów sobie dorabia w wakacje w charakterze kierowcy-magazyniera-szofera ekipy budowlanej (niepotrzebne skreślić). A im sie wydaje, że jak się przesiadą z tych swoich golfów II albo bmw 3 na większe samochody, to sa panami dróg i przestworzy Evil or Very Mad . Współczuję wszystkim poszkodowanym kijankowiczom.


Zgadzam sie w Tobą w całej rozciągłości.Na takich trzeba podwójnie uważać..Nie dosyć że móżdżki małe,to najczęściej do tego dochodzą jeszcze mierne umiejętności.. :!: :!:

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

27 cze 2008 12:14

tstwi - wyrazy współczucia. Fakt, jakaś plaga - trzeba będzie chyba orurowanie z tyłu zamontować .... :oops:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Simiak
 

Witam!

27 cze 2008 13:27

No tak - z tym kasowaniem naszych "zadków" to faktycznie jakieœ fatum.. Pisa³am ju¿ kiedyœ o tym - tylni zderzak i czujniki parkowania mia³am wymieniane dwa razy, plus wgniecenia na klapie. Dwa razy w ci¹gu roku przyparkowali mi w ty³ek! To by³ ból! Ale przesz³o.. na chwilê - bo w ostatni poniedzia³ek mój cee'dek dozna³ gradobicia!:( Dos³ownie - serek szwajcarski- ca³y dach, maska, pojedyncze wgniecenia na drzwiach! Dodam, ¿e auto mam 15 miesiêcy, 21 tys. przebiegu i ju¿ po przejœciach.. No có¿ - bywa - si³y natury.. Zg³osi³am szkodê z AC, czekam na wycenê.. Ech.....

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

27 cze 2008 14:13

Łączę się w bólu z poszkodowanymi koleżankami i kolegami z forum. Zwłaszcza z Krakusami ale widzę, że nawet w Sanoku było gradobicie...
:cry:
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

Powrót do Bezpieczeństwo

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl