Zakup Cee'd 1.6 GDI

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Woody
 

Zakup Cee'd 1.6 GDI

04 mar 2018 16:03

Hej,
Przymierzam się do zakupu nowszego modelu autka, głównie dla żony, więc do rzeczy:
Na oku mam Cee'da (kilka sztuk)z silnikiem 1.6 GDI wersja wyposażenia M, plus dodatki. Przebiegi aut to coś koło 200.000km, i teraz moje pytanie czy warto kupić z tym silnikiem i wyposażeniem autko? Może jakieś rady na co zwrócić uwagę przy oglądaniu - oczywiście jak się na któregoś zdecyduję to pojadę do ASO na przegląd przed kupnem. Wszystkie samochody na jakie patrzę są krajowe. Niestety żona zraziła się do silników zasilanych ON, więc szukam tylko benzyn,a jednak 100km to za mało jak na tą masę.
Czekam na jakieś rady :spoko:

Avatar użytkownika
rafalg31
Dyrektor
 
Posty: 675
Dołączył(a): 24 wrz 2015 20:30
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C3 PRO, 1.6 Pb 204KM
2020, GT+7DCT+TEC+AEB+PRE+PNS

Re: Zakup Cee'd 1.6 GDI

04 mar 2018 18:08

Mam 1.6 GDI. Sam silnik jest ok. Jest cichy i kultura pracy jest na wysokim poziomie. Niestety aby korzystać z mocy trzeba go wysoko kręcić ale wtedy naprawdę jest bardzo elastyczny. Jest to oczywiście okupione spalaniem. Mi po Warszawie pali ok 9.5 ltr. W trasie za to przy delikatnej nodze 6 można osiągnąć.
Przy przebiegach ok 200 tkm jak piszesz zwróć uwagę na środek. Moim zdaniem wnętrze jest podatne na uszkodzenia mechaniczne (zadrapania, uderzenia itp) i nie należy tego od razu uznawać za jakieś straszne minusy i wyeksploatowanie.
Jeśli chodzi o wyposażenie to wersja z kolorowym ekranem robi WOW... w porównaniu do tego bez niej, wnosi dużo do samego wyglądu wnętrza.

Wysłane z s8
Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl