[C2 i C2FL] Pro Ceed GT - Problem z bezdotykowym odblokowaniem bagażnika

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
White Tiger
Przedszkolak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 wrz 2017 23:45
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL PRO, 1.6 Pb 204KM
2017, GT

[C2 i C2FL] Pro Ceed GT - Problem z bezdotykowym odblokowaniem bagażnika

28 lut 2018 10:24

Witam,

Od miesiąca czasu (mniej więcej od wizyty w ASO - pierwszy przegląd) borykam się z nietypowym problemem jakim jest brak bezdotykowego odblokowywania się zamka bagażnika.

Wcześniej kiedy znajdowałem się obok samochodu automatycznie rozkładały się lusterka, zapalało się podświetlenie oraz kiedy dochodziłem do bagażnika to samochód pomimo iż był dalej zamknięty (nie naciskałem na przycisk na klamce finalnie otwierający samochód) to po włożeniu dłoni i pociągnięciu klapy odblokowywał się mechanizm poprzez sczytanie fal kluczyka.

Obecnie pomimo iż samochód prawidłowo sczytuje obydwa kluczyki (testowałem na obydwóch żeby wyeliminować wadę kluczyka), a więc Key-less działa, to klapa bagażnika może zostać dopiero otwarta kiedy otworzę cały samochód: poprzez przycisk na klamce lub z kluczyka.

Nie wiem czy wynika to z obecnych temperatur czy jest to jakaś fabryczna wada :(

Spotkaliście się w swoich Cee'd-ach lub Pro cee'd-ach z taką sytuacją?

Avatar użytkownika
bart210
Dyrektor
 
Posty: 655
Dołączył(a): 04 lis 2016 11:06
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1,6T Pb 204KM
2014, XL

Re: Pro Ceed GT - Problem z bezdotykowym odblokowaniem bagaż

28 lut 2018 11:32

Masz uszkodzoną antenę odbiornika w tylnej klapie. Miałem tak 3 razy. Jedź do ASO, tam znają temat.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl