STUKI TYŁ PRAWY -jest juz rozwiązanie100%

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

STUKI TYÂŁ PRAWY -jest juz rozwiązanie100%

21 sty 2008 11:18

gadałem z serwisem Poznań wymienili już w 2 AUTACH amortyzator TYLNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma za duzy luz na maszynie tłumienie wychodzi że jest oki
temat jest już znany i niebawem SZEF serwisu twierdzi że będzie a KIA pi oficjalnie

co do zgubionego plasticu OKAZUJE SIĘ ŻE W beznzynce NIEWYSTĘPUJE!!!!!!!!!!!!! tylkow w głośniejszym diesliu

SebolE
Nadworny fotograf
 
Posty: 330
Dołączył(a): 25 sie 2007 17:48
Lokalizacja: Gdañsk,Sopot,Gdynia,W-wa

21 sty 2008 11:38

Czy mógłbyś zapodać namiary na te ASO w Poznaniu ??

SebolE
Nadworny fotograf
 
Posty: 330
Dołączył(a): 25 sie 2007 17:48
Lokalizacja: Gdañsk,Sopot,Gdynia,W-wa

21 sty 2008 11:41

Poproszę ;)
KIA CEED SW 1.6 CRDI 115KM
Pozdrawiam
:)
Obrazek

zajcol
 

Re: STUKI TYÂŁ PRAWY -jest juz rozwiązanie100%

21 sty 2008 13:29

sensor napisał(a):gadałem z serwisem Poznań wymienili już w 2 AUTACH amortyzator TYLNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma za duzy luz na maszynie tłumienie wychodzi że jest oki
temat jest już znany i niebawem SZEF serwisu twierdzi że będzie a KIA pi oficjalnie

co do zgubionego plasticu OKAZUJE SIĘ ŻE W beznzynce NIEWYSTĘPUJE!!!!!!!!!!!!! tylkow w głośniejszym diesliu


Sensor, może to jakaś iskierka nadziei dla Ciebie? Może serwis w końcu nauczy się tego samochodu i pousuwają ci stopniowo te wszystkie upierdliwe usterki... Akurat stuki w prawym tyle też mam, więc cieszy mnie ta wiadomość.

Przy zakupie KIA moje największe obawy wywoływała właśnie jakość serwisu. Po doświadczeniach ojca z Hyunadaiem Terracanem, którego przez rok, podczas 9 !!! wizyt w różnych serwisach nie potrafili naprawić, nabrałem przekonania, że koreańskie samochody są już naprawdę dobre, tylko polskie serwisy zatrzymały się na etapie Hyundaia Pony i KIA Pride.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

21 sty 2008 15:41

AUTO COMA Poznań -rozmawiałem bo niby to oni zgubili mi ten plastic pod deską rozdzielczą -ale dziś Szef servisu dzwonił i potwierdził mi że wg kompa moje auto wyjechało z fabryki bez tej części PODOBNO

i tu jest wielka pilna prośba dla was kto mi to sprawdziczy ma u siebie to czy nie ma??????????????? SPRAWDZAŁEM W 2 dieslach i oba miały podobno tylko diesle to mają !!!!!!!!

nadzieji już nie ma przebrąły się wszystkie możliwe miarki

potwierdzam serwisy i salony się zatrzymały -przynajmniej mi znane myślę że ja już byłem więcej razy w ASO niż 9 a jeszcze rok nie śmigam

dzś deszcz a ja z zapchanym filtrem klimy śmigam bo ktoś nie zmienił (CHOĆ WYRAŹNIE PRZEWIDUJE TO INSTRUKCJA!!!!!!!!! pomijam już stan tego filtra u mnie -a na moją prośbą też nie zmieniono bo nie ma na magazynie w serwisie!!!!!!!!!!!! to jak się umawiali ze mną na przegląd????????????????????????

ręce opadają

KTO MI SPRAWDZI????/
od strony pasażera poniżej schowka dużedo na wysokości stóp powinna być taka maskownica z plastiku przedniej przegrody -tak że nie widać deski od dołu (kabli itd)

tylko w benzynce mnie to interesuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZYBKO PROSZE :twisted:

topic
 

>> Powrót do strony głównej serwisu mojaceed.pl

21 sty 2008 15:56

Nie ma osłony tylko miejsca zeby coś takiego przykrecic :)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

21 sty 2008 16:02

ula lalala podobno Pan tak się domyśla że to tylko w dieslu ze względy na hałas wystepuje i tylko w dieslu
tak jak wygłuszenie maski i osłona pod silnik

tak ewidentnie widać tam otwory do mocowania

byłem w salonie zobaczyć ale tylko diesla mieli i jeszcze Pani jak zwykle na mnie groźnym głosem że wymyślm i cuduje jak w mięsny w 1981 roku _SZOK POPROSTU Z PODEJSCIA do swojego łaskawcy klienta
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

21 sty 2008 20:08

<span>sensor</span> napisał(a):KTO MI SPRAWDZI????/
od strony pasażera poniżej schowka dużedo na wysokości stóp powinna być taka maskownica z plastiku przedniej przegrody -tak że nie widać deski od dołu (kabli itd)


drogi Sensorze! Jakiś czas temu wyjmowałem sobie wentylator - bo mi w zimnym autku jakoś rzęził a serwis jakoś sobie z tym nie poradził. Pod schowkiem (w okolicach - tam gdzie pasażer/ka trzyma stópki) nie ma żadnego elementu plastikowego. Dostęp do kabli i do dmuchawy jest swobodny. Aby wyskubać z dmuchawy wentylator nie musiałem zdejmować żadnych plastików. Wystarczyło zanurkować "pod schowek". Zresztą "pod schowkiem" oglądałem sobie przy okazji wiązki kalbli i sposób ich zamontowania.

pozdraw!

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

22 sty 2008 09:03

oki dzięi bardzo czyli faktycznie tylko w dieselku to jest -a jest bo widziałem

oki czyli niepotrzebnie piane bili w aso na 2 aso niesprawdzając tego wczesniej

no coments
a ja odszczekuję
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

grzegorz.pow
 

23 sty 2008 12:59

Jak bedziesz wiedzial cos więcej to daj znać

Mi wlasnie tłucze z prawej z tyłu, szczegolnie rano jak sie schłodzi auto po nocce (czasem wtedy aż metalicznie puknie) , pozniej jeest tylko takie stłumione puk puk, jakby powielające stuknięcie opon o dziure/nierówność.
zdrówka

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

23 sty 2008 17:35

ale co wiecej???? wychodzi że faktycznie w benzynce nie ma osłony

co do amorków to mam oficjalne pismo że naprawa gwarancyjna że do wymiany
mam całą stronę usterek - jako gwarancyjne uznane niby części zamówione czekam na wymiane

narazie wymieniona cała deska rozdzielcza

AjronX
 

23 sty 2008 22:24

Hej Sensor

Jak wplynales na ASO ze zdecydowali Ci sie te amorki wymienic? Ja swoich molestuje i widze ze nie sa chetni. Probuja mi wmowic ze ten typ tak ma. To normalne ze robia wszystko zebym sie poddal i olal problem, ale jak sie wkurze zaczne chyba pukac wyzej.

Pozdrawiam
Ajronx

boe666
 

24 sty 2008 20:18

Oj radzę pukac wyżej i to w zasadzie przy pierwszej próbie wciśnięcia że "ten typ tak ma". ja się dowiedziałem że temu typowi:
- wyskakuje wsteczny
- trzeszczy deska i kierownica (się musi dotrzec heheh)
- sciąga na lewo, na rolkach ustawia się przodem w lewo
- głośno pracuje tylnie zawieszenie bo jest wielowachaczowe
- auto wychodzi z salonu bez ustawionej zbieżności i geometrii
- sprzęgło przy zasprzęglaniu musi walić bo jest jakieś wielomasowe
- przedmia maska ma luz w zamku (tłucze się).

sprawę sciągania i geometrii uznała mi Warszawa, jadę właśnie na przegląd po 20 tyś (1.6 CDRI) z kartką usterek. Zobaczymy co z tego będzie.
pozdrawiam

cerates24
 

28 lut 2008 15:46

Mnie tez ÂściÂąga Kia Cee'd w lewo, ale tylko na letnich oponach. RĂłwnieÂż stuka mi coÂś z tyÂłu w okolicy lewego koÂła.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

28 lut 2008 19:21

HEJ PSZCZÓŁKI MOJE KOCHANE JA JUŻ OD 2 TYG MAMwymienione amorki i kilka innych spraw -mam nadzieje że wszystko co chciałem ale nie mam możliwości odebrania auta
może jutro jak możliwości techniczne pozwolą to odbiore a le to się jutro dopiero dowiem

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl