[C2FL] Gąbka w podszybiu

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
gwidon
Klubowicz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 lut 2017 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Podkarpacka
Model cee'd:
C2FL HB, 1.4 Pb 100KM
2016, Wersja M + pakiet DFA + alufelgi 15'

[C2FL] Gąbka w podszybiu

28 mar 2017 22:44

Witam, otóż dzisiaj w słoneczny dzień zauważyłem w swoim Ceśku, że z lewej strony w podszybiu zaraz koło lewego głośnika na łączeniu deski rozdzielczej i szyby widać lekko wysuniętą gąbkę bądź to jest jakieś wygłuszenie ciężko jest mi to nazwać bo palca tam nie wsadzę... i to występuję tylko w tym lewym miejscu natomiast szyba później aż do prawej krawędzi idzie prosto i nic stamtąd nie wystaje... czy ktoś może się z tym spotkał czy jest to normalne chyba że jest to fabryczna niedoróbka i pasuje jechać z tym do ASO ? :o

Avatar użytkownika
hajnel
Brygadzista
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2014 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1,4 Pb 100KM
2012, M

Re: Gąbka w podszybiu

29 mar 2017 17:15

Mam tak samo i tez po lewej stronie "od kierowcy" minimalnie przy podszybiu widać taką grafitową gąbkę , z prawej strony tego nie ma . Zauważyłem to dopiero po roku eksploatacji, nawet zgłaszałem to na serwisie ale Pan stwierdził ze ten typ tak ma .... w sumie poza efektem wizualnym żadnej roli to nie odgrywa więc sobie dałem spokój ,jak o tym zapominam to nawet tego "nie widzę..." :biggrin:
hajnel

rak
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 lut 2017 02:52
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2016, L Business Line

Re: Gąbka w podszybiu

30 mar 2017 19:44

W mojej kijance niestety też to występuje, więc widocznie ten typ tak ma ...

joksior
Klubowicz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016 20:02
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Szczecińska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2013, XL

Re: Gąbka w podszybiu

30 mar 2017 22:12

U mnie też jest to widoczne.

AUTOR WĄTKU
gwidon
Klubowicz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 lut 2017 15:47
Lokalizacja: Rzeszów
Grupa: Podkarpacka
Model cee'd:
C2FL HB, 1.4 Pb 100KM
2016, Wersja M + pakiet DFA + alufelgi 15'

Re: Gąbka w podszybiu

30 mar 2017 22:53

Dzięki Panowie za podjęcie tematu... a już się bałem że to tylko u mnie występuję :) I oczywiście przekonany byłem że to wada fabryczna i chciałem zgłaszać w ASO ale widzę że nie ma co. O dziwo w salonie w testowym Cee'd Kombii tego nie ma... no ale zostawiam to ... :) Przyjmuje że to jest jakieś niezbędne wygłuszenie. A tak przy okazji ...jak jedziecie i na zewnątrz jest zimno albo wietrznie to czujecie czasami jak od szyby kierowcy albo pasażera ciągnie zimno ??? nie chce zakładać nowego wątku stąd takie krótkie zapytanie ? :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl