Problem ze światłami mijania.

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
pstanek
 

Problem ze światłami mijania.

17 mar 2017 13:07

Witam

Mam taki problem a raczej kilka opiszę w 1 wątku aby nie zaśmieć.

1. Jakiś czas temu auto miałem na warsztacie od tego momentu po przekręceniu kluczyka światła cały czas są (W sumie były) włączone.. dlaczego? jak włożę bezpieczenie w DRL to mam to samo..

2. światła postojowe same się załączają domyślam się, że to przez uszkodzoną manetkę.. do tej pory rozłączam kable z akumulatora ... :( czy jak podłączę to pod komputer coś się złapie.. ?

3. Teraz światła w ogóle nie mijania i postojowe nie działają.. na desce świeci się, że są załączone mijania a nie świeci się nic.. kilka dni temu to akurat działało. długie działają .. żarówki są ok!.

4. Mam też problem ze wskazaniem temperatury pokazuję ok 70 s potem ok 9 i tak sobie skacze ale nigdy nie więcej niż 90 tu domyślam się , że to termostat ????

5. jaki bezpiecznik odpowiada za alarm i np centralne zamek z kluczyka.

kiedyś wymieniłem sobie jakiś bezpiecznik i coś koło kierownicy się kopciło .. (dym) ale szybko wyłączyłem silnik i było ok (to było ponad rok temu)


Pomocy :)

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

Re: Problem ze światłami mijania.

17 mar 2017 20:15

pstanek napisał(a):kiedyś wymieniłem sobie jakiś bezpiecznik i coś koło kierownicy się kopciło .. (dym) ale szybko wyłączyłem silnik i było ok (to było ponad rok temu)


Przez rok jeździłeś bez wizyty u elektryka i ustalenia co było powodem zwarcia w instalacji. Gratuluje szczęścia, teraz doszły nowe problemy i pytasz się na forum.
Myślisz, że mamy magiczną kulę z której odczytamy jaki bezpiecznik wyjąłeś i co się fajczyło w aucie?
Może lepiej byłoby, jak byś podjechał do serwisu?

Avatar użytkownika
Marco
Asystent Kierownika
 
Posty: 338
Dołączył(a): 20 kwi 2008 10:54
Lokalizacja: GTC
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 T-GDI Pb 160KM
2021, GTLine Deluxe White + Premium+AEB+7DCT

Re: Problem ze światłami mijania.

18 mar 2017 00:31

Uzupełnij profil bo nie wiadomo o jakim aucie mówisz.
Jest Ceed SW 1.5 T-GDI 160KM 7DCT GT Line Deluxe White+Premium+AEB 2021
Był Cee'd SW L Business Line 1.6 GDI 135 2016
Cee'd SW C+ 1.6 CRDI 115 2008

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl