[C1] Problem z elektryką szyb i wentylacji

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
wobst
 

[C1] Problem z elektryką szyb i wentylacji

27 lut 2017 22:38

Witam,

Niestety w czasie przymrozków mój CEED trochę postał i wyładował się akumulator. Po zakupie nowego auto poszło do mechanika do przeglądu, gdzie chłopaki podobno coś robili z elektryką bo całkowicie padła (nie wiem co). Teraz jest OK, natomiast nie działa wentylacja i szyby. Czy ktoś wie jaki to może być bezpiecznik albo ewentualnie co innego mogło się zdarzyć? Ja niestety z elektryką jestem na bakier :(

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Problem z elektryką szyb i wentylacji

27 lut 2017 22:45

wobst napisał(a): Ja niestety z elektryką jestem na bakier :(


nie tylko z elektryką..bo nie przywitałeś sie w stosownym dziale....a na swoje pytania / problemy polecam magiczny prostokąt pod logo klubu - tam możesz wpisać słowa klucz Twoich bolączek.
Też Cię witam :wavingyellow:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
wobst
 

Re: Problem z elektryką szyb i wentylacji

28 lut 2017 18:55

No tak - zapomniałem o savoir vivre. Przywitałem się już w odpowiednim dziale.

Po wyszukiwaniu stawiam na bezpiecznik 150A, ale dlaczego się przepalił... od stania?? Będę sprawdzał w ten weekend.

lekcja nr 2: nie cytuj posta pod którym bezpośrednio piszesz ;) R4

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl