Regulacja wysokości świateł nie działa

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Darek81
 

Regulacja wysokości świateł nie działa

24 lis 2016 07:36

:welcomewave: Witam. Jestem świeżakiem na forum. Posiadam od 3 miesięcy Kia ceed II SW w automacie. Ogólnie super to już mój 3 automat. Ale do rzeczy. Mam problem z przednimi lampami. Wysysałem je do regeneracji LED bo nie działały i teraz jak wróciły byłem na ustawieniu świateł. Jak się okazało nie da się ustawić lewej lampy bo odbłyśnik jest luźny w płaszczyźnie poziomej - lata w górę i dół. Moja prośba do kolegów z forum czy ma ktoś może zdjęcia jak ten odbłyśnik jest zamocowany na ilu uchwytach bo ewidentnie z któregoś spadł lub został urwany. SIlniczki oba słychać że działają ale lewa lampa nie reaguje na podnoszenie czy opuszczanie. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tym zakresie. :wink:

Postprzez Darek81 » Cz lis 24, 2016 12:18
Już namierzyłem awarię: kulka od silniczka regulacji wysokości wysunęła się z tego uchwytu na odbłyśniku. Teraz trzeba to jakoś nasunąć bez wyjmowania lampy.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl