Czujniki parkowania

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

Czujniki parkowania

10 sty 2008 20:06

Witam

No jak to sie mówi - dobrze ¿ar³o ale zdech³o... nie minê³o 300km a tutaj czujniki parkowania odmówi³y pos³uszeùstwa, po prostu sie nie w³¹czaj¹ :(
Jade jutro z rana do ASO to dam znaĂŚ co i jak.

Niby to nie awaria, niby sam Cee'd nie winny (bo czujniki u dealera przecieÂż zakÂładajÂą) no ale maÂły niesmak jest :cry:

pozdrawiam

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

11 sty 2008 08:13

Trudno, tak się zdarza - nie ma co lamentować, pewnie coś się odpięło i zrobią w pięć minut.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

11 sty 2008 09:14

pioter napisał(a):Trudno, tak się zdarza - nie ma co lamentować, pewnie coś się odpięło i zrobią w pięć minut.


No jasne, przeciez to tylko maszyna ;))
bylem w ASO, ale wolny odpowiadajacy mi termin dopiero w czwartek. Mam wlasnie nadzieje ze sie cos odpielo i na poczekaniu naprawia

pozdr

AUTOR WĄTKU
wilam
 

13 sty 2008 14:02

Escobar, spróbuj samemu zajrzeć przy żarówkach do wstecznego. Może tam trzeba docisnąć jakąś wtyczkę, lub innego typu łączenie. Tak czy inaczej, chłopakom coś nie poszło, no chyba że trafiłeś na kiepski egz. i się faktycznie zepsuł.

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

14 sty 2008 21:27

Hej, oglądałem te lampy z tyłu, ale nie widzę żadnego dodatkowego kabelka, włącznika itp... może gdzieś wcześniej jest juz podpięte to ? W każdym razie w czwartek sie wyjaśni.

pozdr.

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

17 sty 2008 20:49

byłem w ASO, stwierdzono awarie centralki i poszła do reklamacji, ponoć za tydzień ma być nowa/naprawiona. Maja zadzwonić jak będzie, zobaczymy :P

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

17 sty 2008 21:13

A tak dokładnie kto Ci zakładał te czujniki ,które ASO -brak danych

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

17 sty 2008 21:20

AndrzejM napisał(a):A tak dokładnie kto Ci zakładał te czujniki ,które ASO -brak danych


Tam gdzie kupiłem czyli w Moto Katowice. Wydaje mi sie ze raczej to wada urządzenia, takze do serwisu nie mam żadnych zastrzezeń.

pozdr

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

02 lut 2008 20:19

A dzisiaj sobie właśnie mija 17 dzień jak reklamowałem niedziałające czujniki parkowania... jeśli chodzi o informacje z ASO - to na razie ja raz do nich zadzwoniłem żeby sie dowiedzieć ze centralki jeszcze nie ma. Serwis niestety nie był zainteresowany poinformowaniem mnie o tym fakcie jak również przekazaniem jakiejkolwiek informacji nt statusu mojego zgłoszenia.

Myślę ze to nie tylko sprawa długiego sprowadzania części blacharskich czy innych używanych przy kolizjach, oni tak po prostu mają ze wszystko trwaaaaaaaaaaaaa i trwaaaaaa i trwaaaaa.... no bo nikt mi nie powie ze centralka czujników cofania to z Korei jest przysyłana :twisted:

pozdrawiam wszystkich oczekujących :wink:

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

02 lut 2008 20:31

Jasne zamów nowe to na miejscu w 30 min zamontują i sciągną kase :evil: Takie życie ,życze powodzenia i wytrwałośći :)

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6534
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

03 lut 2008 15:55

Walnij oficjalne pismo że nie życzysz sobie takiego traktowania, żądasz podania czasu naprawy - dla szpanu zacytuj z Kodeksu Cywilnego art. 580. § 2.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl