Stuki w bagażniku ceed SW

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
maestro
 

10 lut 2008 10:39

Przeraża mnie to trochę..... stuki w nowym aucie nawet jesli nazywa sie kia nie powinny wystepowac.
Obecnie jeżdzę 14 letnią hondą accord (200 tys. km przebiegu) i po tych postach zaczalem wsluchiwac sie w swoje auto i naprawde nic nie stuka i nic nie skrzypi.
Bardzo jestem ciekaw jak po takim przebiegu będzie wyglądać jazda ceedem. Co prawda to nie ta sama klasa aut ale wspolczesny compact powinien byc chyba lepiej wykonywany niż auto wyzszej klasy sprzed 14 lat.

AUTOR WĄTKU
lemur
 

10 lut 2008 12:18

Albo chłopaki w fabryce się za bardzo spieszą, albo ten smar fabryczny jest o kant d...

AUTOR WĄTKU
yahoo
 

26 lut 2008 21:33

Jest jeszcze jedna ewentualność.

U mnie przy odbiorze pan chciał zademonstrować działanie centralnego kluczyka (chciał to mu pozwoliłem, miał frajdę bo to stażysta) i ups. Samochód nie chce się zamknąć tylko daje kierunkowskazami. Serwisanci podbiegli (wszyscy, siedmu ich było) i w 5 minut poprawili. Okazało się, że przy montażu alarmu i czujników cofania wpuscili za głęboko zamek. Niby było ok, ale teraz tez sa jakieś stuki z tyłu. Opróżniłem bagażnik i nadal są, więc to nie przedmioty "luźne".

Jak dodam, że klapa musze trzasnąć trochę mocniej to odpowiedź już w sumie mam. I może to być odpowiedź i na wasze problemy

AUTOR WĄTKU
Grzechu
 

08 mar 2008 19:42

Gdzies czytałem że to roleta, sprawdźcie, może pomoże

AUTOR WĄTKU
lemur
 

18 mar 2008 15:02

U mnie to zamek.
Przesmarowanie pomaga na jakiś czas, ale stukanie powraca. Za 5kkm mam przegląd. Zobaczymy, może chłopaki poprawią.

AUTOR WĄTKU
novee
 

14 kwi 2008 15:41

No a ja mam od dziś nowe amorki z tyłu, wymienione w MGT w Łowiczu na gwarancji (nadspodziewanie szybko im to zresztą poszło) i z tyłu się zrobiło cicho :roll: nie łomocze, nie stuka, przy większej dziurze tak "gumowo" sprężyscie dobija i jest OK. Przynajmniej ciszej, bardziej teraz opony słyszę niż to wcześniejsze stukanie z tyłu.

AUTOR WĄTKU
waldio
 

16 gru 2008 07:00

novee

ASO w Sopocie twierdzi że pezpłatna wymiana amorków obowiązuje w pierwszym roku użytkowania ?????
Czy to PRAWDA ???
Pozdrowienia

Avatar użytkownika
Marco
Asystent Kierownika
 
Posty: 338
Dołączył(a): 20 kwi 2008 10:54
Lokalizacja: GTC
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 T-GDI Pb 160KM
2021, GTLine Deluxe White + Premium+AEB+7DCT

18 gru 2008 16:49

Czy jest określona partia(od nr.xx do nr.xy) amortyzatorów przeznaczonych do wymiany?
W ASO mi mówią, że amorki są ok ale ja nadal słyszę stuki z tyłu mimo, że bagażnik mam całkowicie opróżniony a klapa nie łomocze.
Jest Ceed SW 1.5 T-GDI 160KM 7DCT GT Line Deluxe White+Premium+AEB 2021
Był Cee'd SW L Business Line 1.6 GDI 135 2016
Cee'd SW C+ 1.6 CRDI 115 2008

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: MarcinS i 101 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl