Czujnik Prędkości

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
aso1900
 

Czujnik Prędkości

16 cze 2015 09:01

Witam ,
Proszę o pomoc w zlokalizowaniu czujnika prędkości w KIA Ceed 1,4 benzyna. Prawdopodobnie zakończył swój żywot (nie działa prędkościomierz) i chciałbym go wymienić. Czy ktoś może polecić jakiś zamiennik , jeśli taki występuje?

z góry dziękuję
pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
szczur75
 

Re: Czujnik Prędkości

17 cze 2015 09:12

Obrazek

nr 96421 na rysunku



Ale wedle mnie będziesz potrzebował 94002G na tym rysunku. Ale ja się nie znam....

Avatar użytkownika
EBE97400
Kierownik
 
Posty: 577
Dołączył(a): 27 kwi 2014 18:04
Lokalizacja: Bełchatów
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 CRDI ON 115KM
2007, Optimum+

Re: Czujnik Prędkości

17 cze 2015 09:28

A ja z innej beczki. Czy nie działa ci tylko prędkościomierz? Kiedyś sam opisywałem problem na forum z "fochem" kilku wskazówek, które po kilku dniach same się naprawiły. Druga sprawa będąc w salonie Kia Bełchatów i napomnieniu problemu jednemu z Panów, który przyjmował auto na warsztat powiedział, że gdyby to się powtórzło to niech przyjadę jakieś styki naprawią czy tam coś... jedno wiem na pewno, że widział coś na ten temat i zbytnio się nie zdziwił.
HB 1.6 115 km/130km(chip) OPTIMUM + 2007

SW 1.6 136km L Business Line 2016

:drinks:

AUTOR WĄTKU
aso1900
 

Re: Czujnik Prędkości

18 cze 2015 20:04

Witam ,
Kolego :) szczur75 i kolego :) EBE97400 dzięki za podpowiedzi.
Schemacik się bardzo przydał ,ponieważ szybko zlokalizowałem czujnik i ku mojemu zdziwieniu, po jego odkryciu zobaczyłem , że jest zaklejony taśmą. Otóż ostatnio w serwisie wymieniałem sprzęgło i jak się dzisiaj okazało Panu mechanikowi czujnik złamał się w paluszkach......
Dzięki Waszej pomocy szybka reklamacja i jutro wymiana na nowy.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam
drinkss

AUTOR WĄTKU
Piotrx
 

Re: Czujnik Prędkości

08 lut 2016 15:28

aso1900 napisał(a):Witam ,
Kolego :) szczur75 i kolego :) EBE97400 dzięki za podpowiedzi.
Schemacik się bardzo przydał ,ponieważ szybko zlokalizowałem czujnik i ku mojemu zdziwieniu, po jego odkryciu zobaczyłem , że jest zaklejony taśmą. Otóż ostatnio w serwisie wymieniałem sprzęgło i jak się dzisiaj okazało Panu mechanikowi czujnik złamał się w paluszkach......
Dzięki Waszej pomocy szybka reklamacja i jutro wymiana na nowy.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam
drinkss


Witam,
Mam pytanie do aso1900, czy możesz podpowiedzieć jak dostać się do tego czujnika?

Dziękuje i pozdrawiam

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl