Klimatyzajca Pomocy !!

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
jokert
 

Klimatyzajca Pomocy !!

15 maja 2015 16:51

Witam.
Zacznę od tego ze nie działa mi klimatyzacja, cały czas dmucha gorącym powietrzem nie ważne co zrobię. Wyświetlało mi bład 20 (actuator do wymiany zapewne) - i tak zrobiłem kupiłem nowy actuator i własnie zamontowałem go i własnie pojawił się tu drugi problem....

Jak ustawiam temperature na najmniejszą to dmucha bardzo gorącym powietrzem i na odwrót. Jeśli ustawię na gorące to dmucha w zimnym .... jak ustawie w połowie temperatury to tez jakos dziwnie jest... Czy ktoś może miał coś podobnego w swoim Kia ?

NIe mam pojęcia co to może być jedyną myślą która pzychodzi mi na myśl to wymiana panelu ale to znowu kolejne koszta a może nie w tym problem ...
Dziękuje za każda normalną podpowiedź .

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Klimatyzajca Pomocy !!

15 maja 2015 17:29

jokert napisał(a):Jak ustawiam temperature na najmniejszą to dmucha bardzo gorącym powietrzem i na odwrót


to tak jakbyś polaryzacje zamienił ..ale czy w tym przypadku ??? :o
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
jokert
 

Re: Klimatyzajca Pomocy !!

15 maja 2015 17:38

Chyba juz wiem co było nie tak . NIE do konca rozumialem oznaczen tylko wyczytałem ze ma isc do kia ceed ten i ten i kupilem ... Ostatnia linijka ED- TEMP (RHD) - taki mialem
a teraz mam (LHD) czyli myślę że to jest left a tamto right .... i temu odwrotnie... ale mogę się mylić.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6859
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Klimatyzajca Pomocy !!

18 maja 2015 22:08

A nie czasem jeszcze na odwrót? Miałeś LHD a teraz masz RHD ? Bo to by znaczyło, że kupiłeś aktuator od anglika, o ile taka część mogłaby być w 2 wersjach, no np panel klimy też jest inny dla LHD i inny dla RHD (konkretne klawisze bliżej kierowcy czy coś).

A tak w ogóle, to nie przywitałeś się, nie wpisałeś w profil w ogóle jakie masz auto (więc o czym my w ogóle rozmawiamy), i DUBLUJESZ TEMATY, więc posprzątaj ten burdel albo poleci check a wątki do kosza. I przestań się drzeć "POMOCY!!!!" diabloo
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl