Kia Cee'd SW 115 PS '07

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
NoJz
 

Kia Cee'd SW 115 PS '07

09 kwi 2015 21:37

Powoli wkraczając w szeregi forum mojaceed.pl postanowiłem otworzyć temat o swoim cee'dzie. Forum mojego poprzedniego samochodu miało miejsce na prowadzenie historii, prac itp swojego samochodu, tak więc pomyślałem - czemu tutaj nie :). Forum śledzę już chwile czasu, jednak od końca 2014 roku jestem szczęśliwym posiadaczem Cee'da SW.

Tak więc drogą przedstawienia:

Kia Cee'd SW 1.6 CRDi 115 PS w kolorze Pewter Beige, czyli całkiem ładny :D Samochód kupiłem w stanie technicznym bardzo dobrym (kupiony i serwisowany w ASO, w którym wcześniej pracowałem), natomiast jak to czasami z kierowcami bywa, samochód nosi ślady licznych potłuczeń i obcierek.

Wersja wyposażenia to prawdopodobnie Comfort+, czyli elektryka z przodu, elektryczne i grzane lustra, klima manualna, dokładany parktronic i tak dalej i tak dalej...

Poniżej zdjęcia przedstawiające samochód :

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Uszkodzeniami nie ma się co chwalić, więc jak ktoś chce zobaczyć - KLIK :
Obrazek

Wszystkie przeprowadzone modyfikacje i prace związane z w/w samochodem będą zamieszczane w tym temacie ( postaram się zrobić czytelny tutorial prac, które mogłyby się komuś kiedyś przydać :) )


Z modyfikacji na chwile obecną jest niewiele - montaż CB radia z podłączeniem bezpośrednim do instalacji samochodu. Lada chwila będzie upgrade o port USB/AUX, co postaram się poniżej umieścić :D

Jeżeli macie pomysły, które zastosowaliście w swoich samochodach by poprawić użyteczność toteż dodać bajerów, chętnie posłucham porad :D

Avatar użytkownika
vonski
Weteran
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 09 gru 2014 09:11
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 230KM
2015

Re: Kia Cee'd SW 115 PS '07

09 kwi 2015 22:04

Ja chciałem pochwalić pomysł na wątek. Na forum mojego poprzedniego auta dział z własnymi furami był jednym z większych :-)
Może by tak oddzielny dział na takie wątki?

Tapatalk @ OnePlus One
Obrazek

AUTOR WĄTKU
NoJz
 

Re: Kia Cee'd SW 115 PS '07

28 kwi 2015 15:43

W dniu dzisiejszym przyjechała cała wiązka pod konsolę centralną, wraz z potrzebnymi wtykami do modułu i gniazda USB :

Obrazek
Obrazek

Oh, spodziewałem się jednak mniejszej ilości przewodów... :

Obrazek

PS. jeżeli jest komuś potrzebna jakaś wtyczka etc. walcie śmiało, chętnie oddam potrzebującym :)

AUTOR WĄTKU
NoJz
 

Re: Kia Cee'd SW 115 PS '07

14 mar 2017 17:19

Temat umarł ale nic nie szkodzi, coś tam sobie i tak wrzucę :P

Cee'd oczywiście ma się dobrze, dostał na nadchodzącą wiosnę letnie kółeczka 17", zapaszek, myjnię i nowe dywaniki :grin:

Komplet obuwia zimowego poszedł po pielęgnacji do przechowalni, gdzie poczeka na późną jesień :)

Poniżej parę fotek obecnego stanu :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I lecimy z zabawą dalej ! :D

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Kia Cee'd SW 115 PS '07

14 mar 2017 18:06

Mejk som NOJZZZZ :!: :!: :!: :!: :yah: :biggrin:
Jacku elegancka fura i najlepsze butki do niej :spoko:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
Ryba1983
Kierownik
 
Posty: 513
Dołączył(a): 31 gru 2016 16:41
Lokalizacja: Kłodzko
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1FL SW, 1600 ON 115KM
2010

Re: Kia Cee'd SW 115 PS '07

14 mar 2017 20:23

Ile dodaje do wyglądu dobre fabryczne koło.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl