DODATKOWY PORT USB/AUX

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
DAMIAN
 

DODATKOWY PORT USB/AUX

25 lut 2015 23:14

Witam.
Dawno nie zaglądałem ( brak czasu)!!!!!!!!!
Mam pytanie. Padło radio - nie wysuwa płyty przeskakują utwory lub wcale nie chce się włączyć ( mowa o CD), samo radio działa poprawnie.
Zamówiłem dziś używany egzemplarz z Warszawy za 100zł, ale pomyślałem sobie , że lepszym pomysłem będzie zamontowanie portu USB gdyż takiego nie posiadam. Poszperałem i koszt takiego zestawu obecnie to ok.200zł (gniazdo usb 50zł + moduł usb 100-120zł) kable można zrobić samemu. I tu nasuwa się moje pytanie czy te rzeczy starczą i czy ktoś ma zdjęcia lub schemat okablowania jak to zrobić dla laika. Wiem , że radia są przystosowane do USB nawet jeśli ich nie ma w samochodzie. Widziałem podobny wątek i przepraszam za dublowanie, ale nie było tam nic jak to połączyć. Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
emilemil
Dyrektor
 
Posty: 779
Dołączył(a): 09 kwi 2014 15:44
Lokalizacja: Polska
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1.4 Pb 109KM
2010, M

Re: DODATKOWY PORT USB/AUX

26 lut 2015 16:53

Nie lepiej kupic caly panel z USB z jakiejs rozwalonej kijanki ?

AUTOR WĄTKU
DAMIAN
 

Re: DODATKOWY PORT USB/AUX

27 lut 2015 08:46

Co masz na myśli pisząc cały panel? Nie znalazłem czegoś takiego, są tylko na Allegro do sprzedaży osobno te części o których pisałem wcześniej.

Avatar użytkownika
emilemil
Dyrektor
 
Posty: 779
Dołączył(a): 09 kwi 2014 15:44
Lokalizacja: Polska
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1.4 Pb 109KM
2010, M

Re: DODATKOWY PORT USB/AUX

27 lut 2015 16:11

http://allegro.pl/i30-ceed-panel-gniazd ... 49648.html lub calosc http://allegro.pl/kia-ceed-2011-rok-hb- ... 60765.html

Mozesz przecierz zagadac i dogadac sie czy ci wyjma kable od USB do radia itp.

AUTOR WĄTKU
DAMIAN
 

Re: DODATKOWY PORT USB/AUX

27 lut 2015 22:38

Niby się zgadza, do tego potrzebny jest jeszcze moduł USB od 100zł w górę. Przeważnie handlarze patrosząc auto z części kable obcinają przy wtyczkach bo za dużo roboty a zysk marny, resztki kabelków są opalane i i sprzedawane jako złom miedziany. Okablowanie wersji z USB idzie w jednej wiązce, która rozdziela się dopiero przy wtyczkach i dlatego jest to problem. Dlatego miałem nadzieję, że ktoś może na własną rękę zrobił takie okablowanie. Dzięki ''emilemil'' za zainteresowanie. Pozdrawiam. :ok

Avatar użytkownika
emilemil
Dyrektor
 
Posty: 779
Dołączył(a): 09 kwi 2014 15:44
Lokalizacja: Polska
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1.4 Pb 109KM
2010, M

Re: DODATKOWY PORT USB/AUX

28 lut 2015 12:04

Wyjmowalem radio, i caly tunel srodkowo ale kurcze nie myslalem ze nie da sie zakombinowac :P Mam to szczescie ze mam usb :P

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl