Akcja serwisowa

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

Akcja serwisowa

16 lis 2007 12:20

Otrzymałem info od Sensora, że jest akcja serwisowa KIA na skrzypiace deski . Przy okazji zapodał im temat srub we fotelach. Ponoć lekko zbaranieli. Resztę pewno osobiście napisze Sensor. Komu więc skrzypi to kto żyw do serwisu i przy okazji wywalac im inne nawalki.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

16 lis 2007 13:36

noooo

fajnie :)

ja postaram sie dotrwac do przegladu, chyba ze mnie wczesniej trafi :)

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
rav
 

16 lis 2007 13:39

Brawo!!! To chyba pierwszy wymierny sukces naszego forum clapping . Oby tak dalej i oczywiście jak najmniej podstaw do takich akcji serwisowych.

AUTOR WĄTKU
Olek
 

16 lis 2007 13:43

<span>vitaras</span> napisał(a):Otrzymałem info od Sensora, że jest akcja serwisowa KIA na skrzypiace deski .


Akcja serwisowa ? ... To co ? beda wzywac do serwisu :roll: Jak pojade na wymiane oleju to sami zapytaja o skzypinie :?: wątpie.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 13:55

Olek, nie wiem co i jak . Dostałem tylko sms od Sensora. Sam się pochwali.
<span>rav</span> napisał(a):To chyba pierwszy wymierny sukces naszego forum


Nie przypisujmy sobie aż tak wielkich zasług. Niewątpliwie w tej sprawie nawiecej trąbił Sensor, na forum AŚ też. Być może akcja byłaby i tak przecież zgłaszali sie nie tylko forumowicze. I zapewne po cichu przeszłaby do historii. Ale nie posądzamy też KII o tajniactwo. Chcą usunąć wadę a łomotu w mediach nikt nie lubi. Napewno jednak jakiś wpływ na to mieliśmy. Może kiedyś doczekamy oficjalnego posta od KIA Polska. :)

AUTOR WĄTKU
Olek
 

16 lis 2007 14:00

<span>vitaras</span> napisał(a):Olek, nie wiem co i jak . Dostałem tylko sms od Sensora. Sam się pochwali.


No to nie pozostaje nic innego jak czekac na szczegółowe informacje od Sensora :) Mam nadzieje ze to jakas powazniejsza akcja 8-)

AUTOR WĄTKU
nirv
 

16 lis 2007 14:14

Gdzie jest Sensor ?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 14:15

Pewno w trasie do domu. Pisał juz po pobycie w serwisie.

AUTOR WĄTKU
Olek
 

16 lis 2007 14:18

vitaras napisał(a):Pewno w trasie do domu. Pisał juz po pobycie w serwisie.


Jak był w tym serwisie w ktorym odberał to juz dawno powinien być na miejscu :P ... Mam nadzieje ze tam był bo ja mam tam najbliżej.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 14:30

Barlinek, dobrze myślę? :)

AUTOR WĄTKU
Olek
 

16 lis 2007 14:34

vitaras napisał(a):Barlinek, dobrze myślę?


Nie wiem czy moge napisac takiego krotkiego posta 8) , ale ... Tak :)

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 15:06

Możesz, bo jest krótki i rzeczowy. :) :wink:

AUTOR WĄTKU
nirv
 

16 lis 2007 16:44

A licznik dalej sie nabija . Cyba byla jakaś cicha "degradacja" statusu na forum?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 16:49

Co masz na myśli?

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 17:05

http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=601

Tu możesz wpisac swoje zdanie na temat "licznika".

Avatar użytkownika
polancky
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 123
Dołączył(a): 17 lip 2007 12:23
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Grupa: Dolny Śląsk

16 lis 2007 17:36

nirv napisał(a):A licznik dalej sie nabija . Cyba byla jakaś cicha "degradacja" statusu na forum?


Jeżeli piszesz o statusie to miewam, że chodzi o rangę na forum (jest pod nickiem). Ilość postów zmienia tylko te rangi, które są pogrubione. Natomiast te, które napisałem kursywą są przydzielone przez GTW i są stałe (niezależne od ilości napisanych postów), czyli Żandarmeria - moderatorzy, Prezes - osoby, że tak powiem zasłużone, Nadworny Informatyk - wiadomo, Koordynatorzy - jeszcze nie ma

Została zwiększona liczba postów co do odpowiedniej rangi na forum, np zamiast dajmy 200 dla "Kierownika" jest 350... Ranga na forum służy jedynie jako informacja.. jaki posiadamy staż, czy jesteśmy aktywni na forum.

Grupa Trzymająca Władzę -
Żandarmeria -
Prezez -
Nadworny Informatyk -
Koordynator Regionalny -


Dopiero co... 0
Klubowicz 10
Asystent Kierownika 200
Kierownik 350
Derektor 600
Grupa Trzymająca Myszkę 1000


:ot:
Obrazek
..:: Łojciec założyciel cKP ::..

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6519
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

16 lis 2007 19:21

Byłem dziś w serwisie w OLS - nic nie mówili że jest jakaś akcja wymiany desek. Zresztą mi nie skrzypi deska, tylko kierownica.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

16 lis 2007 19:48

SPOKOJNIE TROCHĘ ZA MOCNE SŁOWA ale tak to jest jak krótkiego smsa pisze JA

NIE MA AKCJI SERWISOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
byłem dziś w ASo bo zgłosiłem w październiku deskę znów pan co mi załatwiał malowanie maski - bo na innych nie licze w tej firmie
pojeżdził posłuchał podotykał i:
słuszy jak puka deska
/widzi małe bąble co się pojawiły na desce przy mnie zadzwonił do 2 ASo i kazał zamówić deskę i wymienić co mnie zdziwiło że tak szybko i bez problemu
wczoraj 15 i oczywiście ECHO nikt nie raczy do mnie zadzwonić -taka cała KIA jest to ja zadzwoniłem i pytam i co? pani że pamięta ale nic nie wie i echo
więc powiedziałem że podjade dziś ipokarze siedzenie niech jeszcze tez zamówią coby nie serwisować 5 razy
i dzis pan PRZYZNAŁ SIĘ ŻE DOSTALI MEILA Z CENTRALI ŻE DESKI SIĘ ROZWARSTWIAJA (moje bąble) I BĘDA WYMIENIAĆ
fotel zrobili fotki i śrubki co witaras znalazł tez pokazałem i pan się zdziwił ostro

pozatym malowana maska to porażka umyłem auto ostatnio I TRAGEDIA NIE TEN ODCIEÑ JEST !!!!!!!!! pan że się lakier ułoży i takie tam sciemy
też będe reklamował do bólu =pan p[owiedział ze zobaczymy po sezonie i takie tam

więc:
nie miałem tak nowego auta w którym co miesiąc coś!!!!!!!
obsługa -mnie nie zadowala absolutnie
każdy mój kontakt z KIJA to wtopa
gdyby nie spadek wartości to dawno bym w pizd............... sprzedał auto bo nie bywałem nigdy tak częstym gościem w ASO
aż się boję co kolejny miesiąc przyniesie:(:(:(:(:(
sprawdzałem ostatnio pod deska bebechy tam wszystko niepodokręcane więzki elektryczne niepowczepiane w swoje miejsca itd. jakby w garażu ktoś składał to auto

MAM NADZIEJE ŻE JAK JUZ WSZYSTKO PORAWIĄ MI W AUCIE TO ZACZNIE JEŻDZIĆ BEZ ZGRZYTÓW BO NIE MAM ZAMIARU ANI KASY ZMIENIAĆ AUTA PRZEZ JABLIRZSZE STO KILKADZIESIĄT TYS KM

TRZA BYŁO KUPIC NORMALNEJ MARKI AUTO

TYLE

DZIĘKUJE

ps. mam nadzieje że za jakis czas będe chwalił pod niebiosa to auto jak juz wszystko co złe uda się wyeliminowac -o ile się da

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

16 lis 2007 19:56

Ale namieszałem. Pardon koledzy. Sensor , tak wynikało z Twojego sms-a. Mam go jeszcze. :)

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

16 lis 2007 20:12

wiem dlatego pomimo że mi się nie chchiało to wlazłem i napisałem sprostowanie -wyjaśnienie
dlatego też napisałem Ci potem 2 smsa -ale to juz było po ptakach

mam pytanie któren z Was to jest ten z Częstochowy od czerwonego SW co ma prawie koligacje rodzinne ze mną :D:D:D:D:D:D
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Następna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl