Jak wyłączyć ogrzewanie (temp < 15,5)???

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
lemur
 

Jak wyłączyć ogrzewanie (temp < 15,5)???

08 lis 2007 09:08

Witam,
Czy ktoś wie jak wyłączyć ogrzewanie w kijance?
Wyłączenie nawiewu odpada, bo szyby parują.
Nie chcę 15,5 stopnia, tylko powietrze z zewnątrz. Jeżeli mam do przejechania kilkanaście kilometrów i nie chcę się rozbierać, a silnik jest jeszcze nagrzany po wcześniejszej jeździe, to robi się zbyt ciepło...

szano
Kierownik zmiany
 
Posty: 131
Dołączył(a): 04 wrz 2007 07:38
Lokalizacja: Żory
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1,6 Pb 135KM
2014, L+Limitowana

08 lis 2007 09:19

jeżeli chcesz temp. zewn. to ustaw na pozycji "LO" :)

AUTOR WĄTKU
lemur
 

08 lis 2007 09:25

Ale wtedy włącza się klima obieg wewnętrzny. :?

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

08 lis 2007 09:46

lemur napisał(a):Ale wtedy włącza się klima obieg wewnętrzny. :?


jak sie włączy klima i obieg wewnętrzny = to wyłącz klimatyzację przyciskiem AC a obieg wyłącz przyciskiem od obiegu. Wtedy zostanie tylko ustawienie LOW. Swoją drogą to przy 15,5 stopnia powinno lecieć lekko letnie powietrze. Jak jest u Ciebie. JA mam tak ze jak ustawię po raz pierwszy 15,5 to przez pewien czas leci wyraźnie dość ciepłe powietrze i po pewnej chwili zmienia się na letnie adekwatne do ustawienia 15,5.

AUTOR WĄTKU
lemur
 

08 lis 2007 10:06

Mam tak samo - poprostu po uzyskaniu 15,5 nie grzeje już, tylko utrzymuje tę temperaturę.
Rzeczywiście nie pomyślałem o wyłączeniu klimy i obiegu zamkniętego na ustawieniu LO. No i jeszcze chyba trzeba by zmniejszyć nawiew, bo ustawia go na MAXa. Dzisiaj potestuję, dzięki.

AUTOR WĄTKU
KZ
 

08 lis 2007 12:25

lemur napisał(a):Mam tak samo - poprostu po uzyskaniu 15,5 nie grzeje już, tylko utrzymuje tę temperaturę.
Rzeczywiście nie pomyślałem o wyłączeniu klimy i obiegu zamkniętego na ustawieniu LO. No i jeszcze chyba trzeba by zmniejszyć nawiew, bo ustawia go na MAXa. Dzisiaj potestuję, dzięki.


Trzeba wylaczyc Auto (galka nawiewu).

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl