Rdza na klapie

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: Rdza na klapie

09 lip 2021 06:40

N_Jay napisał(a):
gisio napisał(a):Zgłoś w ASO jak serwisowałeś to mogą wystąpić do importera o gest handlowy.

Czy "gest handlowy" może dotyczyć auta 11-letniego?
W ubiegłym roku - ze względu na gwarancję na perforację - byłem jeszcze na przeglądzie lakieru. W tym roku nie byłem (pandemia i te rzeczy...) a kilka dni temu odkryłem burchle pod dolną krawędzią tylnej szyby. Tylną klapę miałem swego czasu lakierowaną 2x na gwarancji. W międzyczasie zmienił się też właściciel ASO w Olsztynie, ale biorąc pod uwagę ich 300 zł/rh to mnie nie stać na ich usługi a nie chcę aby korozja zżerała mi samochód.



newralgiczne miejsce u mnie też gnije tylna klapa, na chwilę obecną zrobiłem zaprawkę na epoksydzie i się trzyma. W ASO wycenili robotę na 1400 zł, ALE tutaj nie chodzi mi o kasę tylko o to, że na rdzę nie ma gwarancji. Klapa ma 13 lat, a wymiana i kupno używanej mija się z celem nie widząc co jest pod szybą na rancie, więc odpuszczam temat.
Zresztą czy polakierujesz czy nie, ta rdza i tak wyjdzie po 2-3 latach.
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl