Akcja serwisowa KIA

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Akcja serwisowa KIA

15 cze 2010 19:28


AUTOR WĄTKU
sabex
 

Re: Akcja serwisowa KIA

15 cze 2010 21:35

Numer vin samochodu przed wymianą też jest na tej liście.
A nikt mi nie chciał wierzyć że ściąga przy niespodziewanym hamowaniu.

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

Re: Akcja serwisowa KIA

15 cze 2010 21:44

Mojego nie ma na liście :D

AUTOR WĄTKU
razor7
 

Re: Akcja serwisowa KIA

15 cze 2010 23:32

ja się niestety załapałem, ciekawe ile będę czekał na wezwanie ? szczerze mówiąc wolałbym nie wiedzieć niż teraz przy każdym ostrym hamowaniu będę się zastanawiał czy uda się zatrzymać :/

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 06:46

razor7 napisał(a):ja się niestety załapałem, ciekawe ile będę czekał na wezwanie ? szczerze mówiąc wolałbym nie wiedzieć niż teraz przy każdym ostrym hamowaniu będę się zastanawiał czy uda się zatrzymać :/


Ja bym nie czekał.. Jest na liście to do ASO i muszą/powinni zrobić bez wezwania.

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 06:51

I ja niestety też jestem :(

john78
Koordynator Regionalny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 10 sie 2008 13:08
Lokalizacja: podkarpacie
Grupa: GOP- Górny Śląsk

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 09:45

Jakie są objawy "zainfekowanych" aut? na liście mnie nie ma ale kilka razy (2-4) zauważyłem jakby dużo miększy pedał hamulca.
uyyuyu

AUTOR WĄTKU
razor7
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 10:04

jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z hamulcami, przez 1,5 roku użytkowania miałem 2 razy awaryjne hamowania i hamulce spisały się bez zarzutów...
ale chyba rzeczywiście nie ma sensu czekać bo jak ma się coś spierdzielić to stanie się to jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie...

AUTOR WĄTKU
Franky
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 10:51

razor7 napisał(a):jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z hamulcami, przez 1,5 roku użytkowania miałem 2 razy awaryjne hamowania i hamulce spisały się bez zarzutów...
ale chyba rzeczywiście nie ma sensu czekać bo jak ma się coś spierdzielić to stanie się to jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie...


racja, nie ma co ryzykować ...

btw: mnie na szczęście nie ma na liście :D

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 11:45

john78 napisał(a):Jakie są objawy "zainfekowanych" aut? na liście mnie nie ma ale kilka razy (2-4) zauważyłem jakby dużo miększy pedał hamulca.


Jeśli dobrze zrozumiałem problem dotyczy TYLKO aut z ESP....

AUTOR WĄTKU
ticzer
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 13:03

No i kiszka, wyglada na to, że też jestem na liście mybomb Do tej pory, nie było problemów przy hamowaniu.
Kontaktowaliście się już z serwisami, jak ta akcja wygląda w praktyce? Trudno dodzwonić sie do serwisu. Gościu z Marvela w Łodzi rozmawiał ze mną tak, jakby był lekko zmulony albo bardzo zmęczony ... Strach tam jechać, tym bardziej po ostatnim pobycie kiedy to, nie dokręcili świec żarowych ... :o
Z ostatniej chwili: okazuje się, że trzeba czekać na pisemne zaproszenie, bez tego nie przyjmują ... :?

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 16:10

ticzer napisał(a):
Z ostatniej chwili: okazuje się, że trzeba czekać na pisemne zaproszenie, bez tego nie przyjmują ... :?

No to to jakaś bzdrua cholerna. Jak była akcja serwisowa TOYOTY to mój ojciec akurat miał na przegląd jechać i bez żadnego gadania i żadnego zaproszenia mu zrobili. Potem dopiero mu przyszło zaproszenie... masakra co to za serwis jakiś porąbany....
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 18:15

acieslin napisał(a):
ticzer napisał(a):
Z ostatniej chwili: okazuje się, że trzeba czekać na pisemne zaproszenie, bez tego nie przyjmują ... :?

No to to jakaś bzdrua cholerna. Jak była akcja serwisowa TOYOTY to mój ojciec akurat miał na przegląd jechać i bez żadnego gadania i żadnego zaproszenia mu zrobili. Potem dopiero mu przyszło zaproszenie... masakra co to za serwis jakiś porąbany....


To czekanie to nie problem, bardziej się boje żeby czegoś nie sp.. przy okazji...będą grzebać przy pompie hamulca
- eh ta nasza rzeczywistość serwisowa

pozdr.piotr

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 18:40

Co za debilny pomysł aby czekać na zaproszenie. A jak pierwszy właściciel sprzedał samochód to jak niby ma przyjść wezwanie do tego drugiego co kupił używany samochód który kwalifikuje się na akcję serwisową?

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 19:06

pioter - zobaczyliście, złuszczyliście, wystąpiliście, wymieniliście - ale jesteście na liście :evil: :evil: :oops: :oops: :evil: :evil:

Oczywiście mamy akcję serwisową w stylu Kia - pompek brak. Mają być dostępne po 22 czerwca .... :twisted:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
ticzer
 

Re: Akcja serwisowa KIA

16 cze 2010 21:56

pioter napisał(a):Oczywiście mamy akcję serwisową w stylu Kia - pompek brak. Mają być dostępne po 22 czerwca .... :twisted:


Prawdziwa prawda ... akcja ogłoszona a pompek brak 8-) co do daty to jestem ostrożny. Będą, kiedy będą ... i wydaje mi się, że tu jest kot pogrzebany. Nie mają pompek w Polsce, więc zwlekają z wysyłką zaproszeń.
Żal mi ludzisków w serwisach, nie ich wina a najbardziej im się dostanie argue

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

Re: Akcja serwisowa KIA

17 cze 2010 14:09

jestem
3 tygodnie temu przegląd szkoda że nie wyszło wcześniej

Avatar użytkownika
michnik
Asystent Kierownika
 
Posty: 259
Dołączył(a): 29 mar 2009 18:23
Lokalizacja: Tłuszcz
Grupa: Mazowiecka

Re: Akcja serwisowa KIA

17 cze 2010 17:03

bez sensu i mój VIN jest na liście czyli i ja zostałem nominowany do odwiedzenia serwisu :evil: :evil:

AUTOR WĄTKU
Ilona
 

Re: Akcja serwisowa KIA

17 cze 2010 19:49

ticzer napisał(a):No i kiszka, wyglada na to, że też jestem na liście mybomb Do tej pory, nie było problemów przy hamowaniu.
Kontaktowaliście się już z serwisami, jak ta akcja wygląda w praktyce? Trudno dodzwonić sie do serwisu. Gościu z Marvela w Łodzi rozmawiał ze mną tak, jakby był lekko zmulony albo bardzo zmęczony ... Strach tam jechać, tym bardziej po ostatnim pobycie kiedy to, nie dokręcili świec żarowych ... :o
Z ostatniej chwili: okazuje się, że trzeba czekać na pisemne zaproszenie, bez tego nie przyjmują ... :?


Nasz bryka też na liście. A co do dokręcania świec to w Warszawie niestety tez nie dokręcają. Jak powiedziałam, że coś jest nie tak to mi nie wierzyli, dopiero jak było słychać przedmuch to mi uwierzyli. No ale sprawnie dokręcili. Teraz muszę z łącznikami stabilizatora, bo najpierw było po jednej stronie, ale wg serwisu nic nie bylo a teraz jest już po obu.

AUTOR WĄTKU
ticzer
 

Re: Akcja serwisowa KIA

17 cze 2010 20:35

Statystyka :arrow:
A swoją drogą, to ciekawe ilu forumowiczów trafiło w VIN 17-stkę ? To jest dopiero szczęście, w LOTTO szóstkę raczej trudno trafić a tutaj tyle cyferek już za pierwszym razem 8-)

Następna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl