2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

lancer
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

29 paź 2009 12:39

super kolorek i foty
najbardziej podoba nam się nakładka na progi :)
Ciekaw jestem czy nie można jej dokupić osobno ?

ticzer
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

29 paź 2009 12:57

gbear napisał(a):dodatkowo podgrzewane fotele ... poza skórą


A to ciekawe, ponieważ poprzednio podgrzewane były chyba tylko w opcji ze skórą. Czy są w jakiejś opcji wentylowane fotele ? (Dostępne w Polsce, rzecz jasna).
A co do skrzyni to poprawiona, krótszy skok (sport przecież ;-)) ?

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

29 paź 2009 16:55

Fajny - gratulacje :P
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

szady
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

30 paź 2009 08:49

Tak oglądam i oglądam i coraz bardziej do mnie przemawia nowy wizerunek bestii :P

Gratuluje wyboru :) i kolorku :P

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

30 paź 2009 16:01

sorki za głupie pytanie ale gdzie sa zamieszczone te zdjęcia bo bardzo jestem ciekaw

Piotr13
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

30 paź 2009 16:16

wroceed napisał(a):sorki za głupie pytanie ale gdzie sa zamieszczone te zdjęcia bo bardzo jestem ciekaw

Pierwsza strona, pierwszy post :arrow: napis ZDJĘCIA (w który trzeba kliknąć)
lub http://www.flickr.com/photos/13434447@N ... 680346050/

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

31 paź 2009 07:26

dzięki..prezentuje się bardzo fajnie..gratulacje

abies
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

14 lis 2009 10:13

oglądałem takiego ostatnio
sporo nowych rozwiązań, na pierwszy rzut oka wydają się mniej przystępne (np. sterowanie na kierownicy, obsługa radia) ale po bliższym zapoznaniu są dobre jeśli nie powiedzieć lepsze. Autko ma dużo więcej dodatków i wydaje się bardziej dopracowane. Jedno co do mnie nie przemawia chociaż jest ładne to przód z forda mondeo.

camelot
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

14 lis 2009 13:52

Również przyłączam się do gratulacji, ja na swojego FL'a muszę czekać jeszcze do 20.11. Niestety nie będzie aż tak wypasiony. A co do podgrzewanych siedzeń bardzo mi na nich zależało ale powiedziano mi że są dostępne tylko przy skórze- a tu niespodzianka - widzę że również z pakietem sport .

No to niech się dobrze prowadzi...i samochód i jego kierowca drinkss

bociek
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

14 lis 2009 16:18

camelot napisał(a):i samochód i jego kierowca drinkss


Z tym drugim to będzie bardzo trudno :twisted: :P

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

14 lis 2009 16:23

camelot napisał(a): ale powiedziano mi że są dostępne tylko przy skórze- a tu niespodzianka - widzę że również z pakietem sport .


z pakietem sport ich nie ma. Opcja zamawiana osobno, koszt 600 PLN - kod HFS

Dealerom albo sie nie chce zamawiać, albo nie wiedzą, że można ...

bociek napisał(a):
camelot napisał(a):i samochód i jego kierowca drinkss


Z tym drugim to będzie bardzo trudno :twisted: :P


Przy takim towarzystwie (szczególnie w administracji i żandarmerii) to faktycznie ciężko :P

:P

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

vois
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

18 lis 2009 11:31

gbear napisał(a):Kierownica - dobrze leży w dłoniach, ale ... w ceedzie 1 łatwiej było zatrąbić, bo pokrywa poduszki była większa i spokojnie to robiłem krawędzią łapy - teraz trzeba poszukać. Podobne odczucia mam w stosunku do dźwigni kierunkowskazów - w poprzednim była trochę dłuższa, bardziej zaokrąglona a przez to jakoś łatwiej się ją obsługiwało.

też jeżdze SW FL i mi się często przy skręcaniu/zawracaniu przełącza radio na kierownicy, albo włącza kierunkowskaz lub długie, ale to mozę przez to ze jestem taki zamaszysty :P
gbear napisał(a):Koła: 225/45R17 zachowuje się trochę inaczej niż 205/55R16 - jakby bardziej nerwowe było - trzeba się przyzwyczaić

rzeczywiście bardziej rzucają, szczególnie na naszych drogach, ale za to jak się znajdzie równy kawałek na zakręcie to różnica jest duża na plus

elmex
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

21 gru 2009 15:52

Powiem Wam że następnym razem jezeli będzie kupię Audi A6 kombi nawet 2-3 latka za tą kasę,
zupełnie kosmos w porównaniu do mego 2.0 CRDI SW, dałem za niego coś 80kPLN z górką w 2007

i tyle
Ostatnio edytowano 23 gru 2009 10:08 przez elmex, łącznie edytowano 2 razy

Kubeusz
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

21 gru 2009 22:33

elmex napisał(a):Powiem Wam że następnym razem jezeli będzie kupię Audi A6 kombi nawet 2 latka za tą kasę,
zupełnie kosmos w porównaniu do mego 2.0 CRDI SW,
i tyle

Kup.
Ale jak porównujesz, to porównuj jabłka z jabłkami,
i tyle.
:)

rafostry
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

22 gru 2009 08:50

elmex napisał(a):Powiem Wam że następnym razem jezeli będzie kupię Audi A6 kombi nawet 2 latka za tą kasę,
zupełnie kosmos w porównaniu do mego 2.0 CRDI SW,

i tyle


Nie tak dawno trafiłem na stronę ze zdjęciami aut po wypadkach. Wyjątkowo duuuuza ich cześć była przełamana w połowie.
Z rok temu pewien znamy mi kamieniarz swoim "zupełnie jak z kosmosu", 2-3 letnim volvo (kupione używane, no bo po co przepłacać za auto) nie wyrobił się na zakręcie. W aucie odpaliła większość poduszek - oprócz kierowcy (pewnie już była używana) - gość niestety nie przeżył.

PS. Tak mi jeszcze przyszło do głowy, kto sprzedaje auto 2 letnie jak jest całe i sprawne?
Ostatnio edytowano 22 gru 2009 11:11 przez rafostry, łącznie edytowano 1 raz

teon
 

Re: 2.0 CRDi SW FACE LIFTING - raport

22 gru 2009 09:07

No i koszty serwisowania takiego auta. Pamiętaj, że koszty części i autoryzowanego serwisu też są luksusowe. Wiadomo są podzespoły, które można znaleźć w autach VW/Seat/Skoda, ale raczej to te z tańszych modeli np.A3. Padnie Ci np. torsen w quattro albo inny skomplikowany podzespół, albo mniej skomplikowany ale drogi, coś związane z elektroniką to będziesz jeździł po giełdach, mechanikach bo raczej 40 tys zł albo więcej nie wydasz na nowy w serwisie.

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl