Turbo Kamera w TVN Turbo !!!!

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
razor7
 

25 mar 2009 17:51

dla rozładowania atmosfery propozycja mycia auta chyba bezpieczna.....;)

http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/24975/ ... dla_panow/

Avatar użytkownika
kajalar
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 29 paź 2008 19:46
Lokalizacja: Małopolska

25 mar 2009 18:38

jak już jesteśmy przy temacie mycia samochodów.
Czy ktoś z Was miał przypadek, albo o takim wie, że lakier łuszczył się też po zwykłym ręcznym myciu samochodu, bez używania kerchera i innych urządzeń ciśnieniowych ???
Kia cee'd 1,4 CVVT C+ SolidRed

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

25 mar 2009 18:39

Zgłosiłem łuszczycę w piątek - odpowiedź z KMP wg. kierownika serwisu przychodzi szybko nawet w ciągu godziny, a do dzisiaj cisza.
Chyba obmyślają te rabaty-upusty (o których mówił p. Szyszko) albo inną strategię.

AUTOR WĄTKU
SOUL 1th
 

25 mar 2009 19:02

Pan Szyszko to jest na urlopie pewnie dłuuugggimmm :lol:
Zaliczyli wtopę w tym programie jak nic. Z kilku aut zrobiło się kilkadziesiąt.

AUTOR WĄTKU
krisder
 

25 mar 2009 20:42

Dzisiaj miałem okazję obejrzeć program i powiem tyle:
Gratuluję elokwencji kolegów występujących w programie (bez wyjątków), która w porównaniu z przedstawicielami KMP i serwisu jest porażająca. Program oglądam regularnie i bywały tam sprawy dotyczące wielu renomowanych firm i marek, jak np. Lexus. Przedstawiciele tych firm starali się wytłumaczyć z różnych wpadek stojąc z góry na straconej pozycji wobec zaistniałych faktów. Starali się ale takich pierdół jak pracownicy KIA nie opowiadali. Jeżeli zadowolenie klientów czyli nas ma zależeć od takich ludzi i profesjonalistów to będzie prawdopodobnie ostatni samochód tej marki, który użytkuję. A szkoda bo auto mi się podoba i na razie nie mogę na nie narzekać. Mam jednak duże obawy że szczęście nie trwa wiecznie i kiedyś przyjdzie korzystać z usług tych "fachowców". Na cóż zda mi się 7 lat gwarancji? :o

AUTOR WĄTKU
Woody
 

25 mar 2009 21:02

Jak ktos mial problem z linkiem to pisac na PW

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

26 mar 2009 08:23

Tak już zupełnie na marginesie - z myjkami trzeba ostrożnie, bo w jednym z poprzednio posiadanych aut, podczas mycia udało mi się odbić pod ciśnieniem fragment lakieru. Nie był to ceed w każdym razie, a i wcale też jakoś nie śmigałem z jakiejś bardzo bliskiej odległości. Problem w tym, że to się podejrzewam objawia nie od razu, a za którymś myciem, gdy lakier się wystarczająco "odbije" od podłoża.
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

26 mar 2009 08:29

Właśnie dzięki uprzjmości klubowiczów obejrzałem Turbo Kamere :)

I tylko mogę potwierdzić zdanie codo ogólnej jakości ASO.
Dobrze że lakieru nie mam czerwonego, ale inne usterki i "przeboje" równie ciekawe mnie nie ominęły :?


No i oczywiście gratuluje udanego występu "przed milionami słuchaczy" clapping

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

26 mar 2009 17:13

kajalar napisał(a):jak już jesteśmy przy temacie mycia samochodów.
Czy ktoś z Was miał przypadek, albo o takim wie, że lakier łuszczył się też po zwykłym ręcznym myciu samochodu, bez używania kerchera i innych urządzeń ciśnieniowych ???


Ja w 90% samochód myje ręcznie, a spłukuje i nawilżam ze zwykłego węża - więc sądzę że zaliczam się do tej grupy ludzi którym schodzi lakier bez kerchera.
te pozostałe 10% to myjnia samochodowa automatyczna.

Avatar użytkownika
kajalar
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 29 paź 2008 19:46
Lokalizacja: Małopolska

26 mar 2009 18:03

Żeli napisał(a):
kajalar napisał(a):jak już jesteśmy przy temacie mycia samochodów.
Czy ktoś z Was miał przypadek, albo o takim wie, że lakier łuszczył się też po zwykłym ręcznym myciu samochodu, bez używania kerchera i innych urządzeń ciśnieniowych ???


Ja w 90% samochód myje ręcznie, a spłukuje i nawilżam ze zwykłego węża - więc sądzę że zaliczam się do tej grupy ludzi którym schodzi lakier bez kerchera.
te pozostałe 10% to myjnia samochodowa automatyczna.


oj nie pocieszasz mnie żeli, nie pocieszasz :oops:
Kia cee'd 1,4 CVVT C+ SolidRed

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

26 mar 2009 19:14

też nie myję karcherem. Ręcznie + 2 razy w zimie na myjni BP.
I złazi to dziadostwo.

PS. dzisiaj dostałem info że KMP uznała reklamację i mam do wymiany deskę i lakierowanie całego auta.
Boję się pojechać do Solixa (to ten serwis z turbo kamery).

Ktoś zna dobrą lakiernię w Warszawie ? oczywiście w tfu... ASO :evil:

AUTOR WĄTKU
marcin-pulawy
 

26 mar 2009 19:21

Wojtek L. napisał(a):
Ktoś zna dobrą lakiernię w Warszawie ? oczywiście w tfu... ASO :evil:


Malibu. Co do nich nie mam zastrzeżeń po lakierowaniu klapy

Avatar użytkownika
acieslin
Nadworny babiszon
 
Posty: 821
Dołączył(a): 25 cze 2008 07:38
Lokalizacja: Sulejówek
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Toyota Auris TS 2015
Peugeot 308 SW 2019

26 mar 2009 19:41

Wojtek L. napisał(a):Ktoś zna dobrą lakiernię w Warszawie ? oczywiście w tfu... ASO :evil:

Potwierdzam Malibu. Robili mi tam zderzak i błotnik, bardzo zresztą ładnie :)
Fiat UNO 1,0 Fire 1994 - czerwona rakieta
Daewoo Lanos 1,4 1999
CEE'D 1.4 C+ w kolorze blue 2008 - RIP 2013
Honda Civic UFO 1,4 2007
Aktualnie: Toyota Auris TS 2015 & Peugeot 308 SW 2019

AUTOR WĄTKU
Wojtek L.
 

26 mar 2009 21:05

Żeli,
przeczytaj priva.

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

26 mar 2009 21:26

Wojtek, nie ma się co bać Solixa - ja akurat nie mam zastrzeżęn co do ich pracy - a to, że poprawiali maskę z- darza się, to w końcu robi tylko człowiek a nie automat. Akurat do malowania przez nich zderzaka, drzwi tylnych, błotników i prawego progu zastrzeżeń nie mam. Ale niezależnie od ASO ja na lakierowanie całego auta bym się nie zgodził - tylko wadliwe elementy. I przeczytaj PW ode mnie, będę wdzięczny za odpowiedź.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
Greg
 

27 mar 2009 09:51

Dzięki uprzemości Woody-iego oglądnąłem ten program i szczerze mówiąc czuję pewien niedosyt jeśli chodzi o wypowiedz PANA z KIA, gość podszedł i tak do tematu z przymrużeniem oka i chyba czuje się zbyt pewnie na stanowisku które zajmuje, znajdą inny serwis lepszy smiechu ware, zastanawia mnie jak oni przyznają autoryzację i jaką mają kontrolę jakości tych ASO, ale co tu dużo mówić niestety osoby z Centrali Hyundai mają podobny stosunek sexualny do problemów które się im zgłasza.
Prawdopodobnie nie kupię już nowego samochodu niedosyć że się przepłaca w naszych salonach to jeszcze trzeba się ze wszystkimi urzerać.

Pozdrowionka i mam nadzieję że uda się wam załatwić pozytywnie problem. Może w końcu ktoś z decydentów zrozumie że właśnie dzięki na mają swoje pensje.
Ostatnio edytowano 31 mar 2009 11:44 przez Greg, łącznie edytowano 2 razy

AUTOR WĄTKU
piotron1
 

27 mar 2009 09:53

a ja dalej nie moge pobrać :(

AUTOR WĄTKU
Piotr13
 

27 mar 2009 09:59

piotron1 napisał(a):a ja dalej nie moge pobrać :(

Sprawdź PW bądź odezwij się na mój gg

AUTOR WĄTKU
gerard
 

27 mar 2009 10:02

Chłopcy radarowcy
wysłałem każdemu (kto napisał do mnie ;) linka, który działa więc jeśli ktoś chce ogladać łuszczyce a ma problem to pisac na pw
ps Woody czy Ty nie masz linka ode mnie :P
bo zaszczyty mnie omijaja w zwiazku ze zgraniem filmu i umieszczeniem go gdzie trzeba :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

27 mar 2009 10:59

cieszymy się i DZIĘKUJEMY
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl