Otwieranie bagażnika pilotem

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
microbi
 

Otwieranie bagażnika pilotem

25 sty 2009 23:07

Czy działa Wam otwieranie bagażnika z pilota? Bo mnie nie mruga nawe dioda na żadnym pilocie. Tak naprawdę nie jest mi to potrzebne, ale wkurza, że nie działa hii

AUTOR WĄTKU
bociek
 

25 sty 2009 23:12

Muszę sprawdzić u siebie, ale pamiętam że na początku próbowałem i lipa

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

25 sty 2009 23:14

U mnie działa bez problemu, pare razy dziennie z tego korzystam

AUTOR WĄTKU
roodie
 

25 sty 2009 23:27

Prawie wcale nie korzystam z tej funcji, ale potwierdzam - działa OK. Przy zamkniętym samochodzie możesz odblokować centralny zamek tylko bagażnika (odłączą się też czujki alarmu od klapy), oczywiście należy jeszcze wcisnąć "klamkę" i pociągnąć za klapę. :D

AUTOR WĄTKU
magbob
 

26 sty 2009 00:24

Trzeba dłużej niż przy otwieraniu całego auta przytrzymać środkowy przycisk w pilocie - tak ok. 3 sekundy wtedy 2 razy zamruga światłami, bez sygnału syreny i można bagażnik otwierać !!!

AUTOR WĄTKU
amor
 

26 sty 2009 07:22

działa bez zarzutu

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

26 sty 2009 07:58

magbob napisał(a):Trzeba dłużej niż przy otwieraniu całego auta przytrzymać środkowy przycisk w pilocie - tak ok. 3 sekundy wtedy 2 razy zamruga światłami, bez sygnału syreny i można bagażnik otwierać !!!


Ja tam naciskam jak normalne otwieranie drzwi, mryga raz swiatelkami z radosci i otwieram klape :)

AUTOR WĄTKU
swender
 

26 sty 2009 09:13

U mnie też działa to bez zarzutu, na chwilę przytrzymuje środkowy przycisk na pilocie, i już mozna klapę otwierać. Trzeba tylko pamiętać, aby nie zostawić w bagażniku kluczyków, bo po zamknięciu klapy drzwi blokują się automatycznie :)

AUTOR WĄTKU
makler222
 

26 sty 2009 09:25

u mnie też działa bez problemu, tak jak piszą koledzy powyżej

AUTOR WĄTKU
bociek
 

26 sty 2009 09:33

Czyli sposób na bagażnik jest

Trzeba dłużej niż przy otwieraniu całego auta przytrzymać środkowy przycisk w pilocie - tak ok. 3 sekundy wtedy 2 razy zamruga światłami, bez sygnału syreny i można bagażnik otwierać !!!


oraz

<span>roodie</span> napisał(a):Przy zamkniętym samochodzie możesz odblokować centralny zamek tylko bagażnika (odłączą się też czujki alarmu od klapy), oczywiście należy jeszcze wcisnąć "klamkę" i pociągnąć za klapę. Very Happy


dlatego temat uważam za zamknięty.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl