Silnik 1.6 CRDI wrażenia z użytkowania, usterki i itp...

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
umfas
 

Silnik 1.6 CRDI wrażenia z użytkowania, usterki i itp...

25 sty 2009 12:22

Witam!
W przeciągu kilku dni razem z żoną staniemy się,mam nadzieję, szczęśliwymi posiadaczami Kijanki z silnikiem diesla. Z tej okazji chciałem zdać pytanie dotyczące tego właśnie silnika osobom, które mają go pod maską i zrobiły już dobrych parę kilometrów. Jesteście z niego zadowoleni? Czy były z nim jakieś problemy i czy wizyty z tego powodu w ASO były częste? Może jest coś na co trzeba zwrócić szczególna uwagę nie tylko przy odbiorze autka ale także podczas jego eksploatacji? Wiem ,że to dużo pytań ale jeżeli ktoś ma jakieś wolne myśli w tym temacie to chętnie posłucham. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Spotkałem się z opiniami ,że jak na tak małą pojemność to silniki o mocy 115KM są dosyć wysilone - czy waszym zdaniem ma to wpływ chociażby na komfort jazdy lub cokolwiek innego ;)

Ufff...troszkę się napisałem. Pozdrowionka.

PS.
Jeżeli taki temat już był poruszany a ja go nie zauważyłem to sorki..dajcie znać gdzie szukać.

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

25 sty 2009 12:56

Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

AUTOR WĄTKU
umfas
 

25 sty 2009 15:04

Serdecznie podziękowania za linki do poszczególnych tematów. Znalazłem tam wiele ciekawych i na pewno w przyszłości pomocnych informacji - kto jeszcze nie czytał niech to zrobi - szczególnie dyskusje na temat spalania...miejscami bywa zabawna :).

Dziekuje i pzodrawiam.

AUTOR WĄTKU
matyk
 

25 sty 2009 15:17

Bałagan się zaczyna robić, proszę kolejnym razem używaj funkcji "Szukaj" nim założysz nowy wątek. Dla chcącego nic trudnego :D

AUTOR WĄTKU
bociek
 

25 sty 2009 15:25

Zamykamy
closed

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl