stukanie pod pedałem hamulca

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
damsik
 

stukanie pod pedałem hamulca

01 sty 2009 08:22

czesc jak dotad to przysluchiwalem sie tylko waszym usterkom. od kilku dni przy zimnym silniku cos stuka mi pod pedalem hamulca w momecnie jego odpuszczania po hamowaniu, a przy ok 3 tys obr mam taki dziwny dzwiek pod zegarami lub konsola centralna jakby cos dostawalo drgan. powyzej i ponizej tych obrotow jest cisza.czy u kogos z was takie objawy tez wystepuja?pozdrawiam w nowym roku

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 sty 2009 15:23

a to tak za każdym razem ci stuka? czy tylko czasami?
temat stuków pedału hamulca był już raz poruszany
od tamtego czasu zacząłem przysłuchiwać się czy nic nie stuka
i nic nie stukało, aż raz, właśnie po odpuszczeniu coś stuknęło
nie wiem czy to była autosugestia i mi się wydawało, czy faktycznie coś stuka, ale będę nasłuchiwał dalej gdyż zjawisko to nie wystąpiło u mnie więcej, bądź ja nie usłyszałem.

AUTOR WĄTKU
maestro
 

01 sty 2009 16:22

prawdopodobnie to ogranicznik, który się znajduję przy pedale hamulca, u mnie też pukało w wyniku podniesienia pedału do góry, w serwisie naklejono na miejsce styku jakąś taśme, która tłumi ten odgłos

a co do 3 tys. obrotów i drgań..... w 1.6 B występuje u kilku użytkowników, trochę inne są ich objawy niż u Ciebie no i masz 1.4 B, temat był poruszany ale jak narazie brak rozwiązania

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl