Wibracje cee'd

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

28 gru 2008 10:23

ja miałem takie wibracje przy benzynie ale wystąpiły po jakim czasie najbardziej prawdopodobne to to ze poduszki sie wyrobiły ( taka była opinia serwisu miałem je wymienic ale Cedzik umarł)

AUTOR WĄTKU
potok
 

28 gru 2008 19:16

madagaskar1 napisał(a):ja miałem takie wibracje przy benzynie ale wystąpiły po jakim czasie najbardziej prawdopodobne to to ze poduszki sie wyrobiły ( taka była opinia serwisu miałem je wymienic ale Cedzik umarł)


Umarł ze starości ? A tak nawiasem mówiąc te pogardzane dieselki na gnojówkę, aż takich problemów nie mają :wink:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

29 gru 2008 09:07

UWAGA UWAGA UWAGA Wasz nadworny tester ZNALAZŁ
1.6 benzynka i 3000obrotów i WIBRUJE LUSTERKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nieprawdopoobne a jednak
Ani Żonoa prowadziął a JA macałeem wszystko wymacałem i nic
i na koniec dla uspokojenia złapałem za lusteko (jak tu ktoś pisał) i odrazu poczułem że to to MASAKRA

gratuluje 1 odkrywcy
pytanie i co wymieniają cąłe lusterko czy jak???? dziś spróbuje to jakś połatać na taśmę czy inne kliny

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

29 gru 2008 10:34

<span>sensor</span> napisał(a):i odrazu poczułem że to to MASAKRA

aż strach się bać...
mi lusterka wibrują od około 25 poziomu głośności radia i to też MASAKRA...
a może ono wibruje na twój widok :P
nie mówcie że będziecie teraz wymienić lusterka tylko dlatego że wibrują 3000 obrotów

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

29 gru 2008 10:42

tak będziemy wymieniac /napawiać bardzo jest to denerwujące co zmiana biegu to wibracje
jak ktoś siedzi obok na fotelu to nie musi spoglądać na obrotomierz a wie kiedy jest 3000obrotów

czasami potrafi posiedzieć kilka godzin w aucie i p[o cąłym dniu jest to bardzo ..........................(cenzura)
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
maestro
 

29 gru 2008 10:54

mi też wibruje lusterko, wibracje z lusterka przechodzą na kierownicę i na podłogę :lol: tak, tak aż pasażer czuje to wibrowanie pod stopami :lol:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

29 gru 2008 13:24

nikt nie twierdzi ze tobie też
ot poprostu przy 3000 silnik dostaje wstrząsów i Mi to się objawia faktycznie na lusterku wczoraj je mocno pościskałem i pomacałem i dziś cisza -bardzo to przyjemne jak nie slyszysz tego warkoty przy kazdej zmianie biegu

AUTOR WĄTKU
less
 

29 gru 2008 19:38

ja już jestem po wymianie lusterka wewnętrznego, tylko że w CRDi - pisałem o tym w tym wątku, z tym że u mnie wibracje występowały około 1800 obr/min i to tylko pod obciążeniem

Avatar użytkownika
kajalar
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 29 paź 2008 19:46
Lokalizacja: Małopolska

29 gru 2008 20:01

sensor napisał(a):UWAGA UWAGA UWAGA Wasz nadworny tester ZNALAZŁ
1.6 benzynka i 3000obrotów i WIBRUJE LUSTERKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nieprawdopoobne a jednak
Ani Żonoa prowadziął a JA macałeem wszystko wymacałem i nic
i na koniec dla uspokojenia złapałem za lusteko (jak tu ktoś pisał) i odrazu poczułem że to to MASAKRA

gratuluje 1 odkrywcy
pytanie i co wymieniają cąłe lusterko czy jak???? dziś spróbuje to jakś połatać na taśmę czy inne kliny


jak czytam te twoje posty to tylko jedno mi przychodzi na myśl.
Ty powinieneś mieć opis Nadworny Pierdoła a nie Nadworny Tester. Wszystko co tylko ktoś napiszę, że ma jakieś pseudo usterki to ty jak papuga powtarzasz i od razu masz u siebie w swoich samochodach ?? dziwne, ktoś ci za to płaci ??

ehh.... szkoda gadać
Kia cee'd 1,4 CVVT C+ SolidRed

AUTOR WĄTKU
arkinus
 

19 sty 2009 15:41

<span>less</span> napisał(a):ja już jestem po wymianie lusterka wewnętrznego, tylko że w CRDi


Less ja ma dokładnie to samo ale 2.0 CRDi ceed SW i to praktycznie od nowości. Jestem teraz między pierwszym a drugim przeglądem. Na pierwszym powiedziałem o lusterku - powiedzieli że sprawdzą i niby sprawdzili, dokręcili je ale problem nie ustąpił.
Napisz proszę jak ich przekonałeś do wymiany, co powiedziałeś, i czy problem ustąpił. Denerwuje mnie ten dźwięk, nie umiem się do niego przyzwyczaić.

AUTOR WĄTKU
kris
 

19 sty 2009 16:53

arkinus napisał(a):
<span>less</span> napisał(a):ja już jestem po wymianie lusterka wewnętrznego, tylko że w CRDi


Less ja ma dokładnie to samo ale 2.0 CRDi ceed SW i to praktycznie od nowości. Jestem teraz między pierwszym a drugim przeglądem. Na pierwszym powiedziałem o lusterku - powiedzieli że sprawdzą i niby sprawdzili, dokręcili je ale problem nie ustąpił.
Napisz proszę jak ich przekonałeś do wymiany, co powiedziałeś, i czy problem ustąpił. Denerwuje mnie ten dźwięk, nie umiem się do niego przyzwyczaić.


Nic nie trzeba wymieniać. Weź gumkę recepturkę i trzymając lekko rozciągniętą między palcami, włoż w szczelinę między przyklejonym do szyby cokolikiem lusterka a drugą jego częścią. Cokół ten składa się z dwóch części, jedna jest przyklejona do szyby a druga jest w niego wsunięta (z ramieniem lusterka). Możesz tam wsunąc paznokieć i wyczujesz, że przy ruszaniu lusterkiem ta szczelina się "zmienia". Nadmiar gumki obetnij i po problemie. Trzy minuty roboty i cisza. Kto by takie tam rzeczy zgłaszał.

AUTOR WĄTKU
less
 

19 sty 2009 19:45

arkinus napisał(a):Napisz proszę jak ich przekonałeś do wymiany, co powiedziałeś, i czy problem ustąpił. Denerwuje mnie ten dźwięk, nie umiem się do niego przyzwyczaić.


W Łaziskach Górnych bez problemu (z tym że trzeba było zamawiać lusterko). Po prostu powiedziałem że brzęczy mi lusterko, przejechałem się ze specem i lusterko zamówione. Zresztą w Łaziskach mówili (a to już było jakiś czas temu) że już wymieniali w ceedku jedno.

Zrób może tak jak radzi Kolega (recepturka) a jak nie pomoże to podjedź do Łazisk bo ni masz tak daleko.

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

20 sty 2009 02:01

<span>sensor</span> napisał(a):dziś spróbuje to jakś połatać na taśmę czy inne kliny

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

21 sty 2009 14:57

kajalar napisał(a):
sensor napisał(a):UWAGA UWAGA UWAGA Wasz nadworny tester ZNALAZŁ
1.6 benzynka i 3000obrotów i WIBRUJE LUSTERKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nieprawdopoobne a jednak
Ani Żonoa prowadziął a JA macałeem wszystko wymacałem i nic
i na koniec dla uspokojenia złapałem za lusteko (jak tu ktoś pisał) i odrazu poczułem że to to MASAKRA

gratuluje 1 odkrywcy
pytanie i co wymieniają cąłe lusterko czy jak???? dziś spróbuje to jakś połatać na taśmę czy inne kliny


jak czytam te twoje posty to tylko jedno mi przychodzi na myśl.
Ty powinieneś mieć opis Nadworny Pierdoła a nie Nadworny Tester. Wszystko co tylko ktoś napiszę, że ma jakieś pseudo usterki to ty jak papuga powtarzasz i od razu masz u siebie w swoich samochodach ?? dziwne, ktoś ci za to płaci ??

ehh.... szkoda gadać


myszko nikt Cię nie zmusza do czytania i przebywania tutaj

jak masz czas to poczytaj dokładnie większość usterek pojawiła się u mnie jako 1 osoby -jak mi lakier odpadał to tez tacy krzkacze ja Ty się odzywali -jak pisałem że amorki tylne do wymiany tez było kilku mądrych -że juz o tym ze deski rodzielcze mają feler i będa wymieniac nie wspomne


nie powtarzam o lusterku po prostu coś trzeszczało i szukałem I TYM RAZEM nie umiałem znalesc i przypadkiem [rzeczytaem o lusterku i ZONK!!!

acha jakbym siedział 15 minut dziennie w aucie to by mi nawet brak radia nie przeszkadzał :mrgreen:

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl