Skrzypi fotel kierowcy

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
dominik070779
 

Skrzypi fotel kierowcy

10 lis 2008 17:27

cześć czy w waszych ceedach też tak skrzypi fotel kierowcy ale tylko z lewej strony i tylko ten jeden to zaczyna denerwować, jakbym siedział na bujanym drewnianym fotelu. Czy to można zgłość jako usterkę?

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

10 lis 2008 18:54

a no zdarzało się że skrzypi. Odgłos pojawiał się tylko przy siadaniu więc nie zwracałem na to większej uwagi. Ale od jakiegoś czasu cisza :wink:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
less
 

10 lis 2008 19:12

Można zgłosić jako usterkę, a dlaczego by nie. Mi też zaczął skrzypieć fotel kierowcy w czasie jazdy na większych zakrętach. Nie chciało mi się z tym jechać do ASO, więc popsikałem szynę WD-40 i od 2 tygodni cisza

AUTOR WĄTKU
sevi
 

11 lis 2008 12:48

I ja jakiś czas temu miałem podobny objaw. Najpierw myślałem że to coś innego ale potem okazało się, że to fotel. Jak narazie jest ok. Nic nie poprawiałem :D

AUTOR WĄTKU
AndyCzarny
 

11 lis 2008 20:40

miałem podobny objaw jedynie co zrobiłem to przesunąłem kilka razy fotel maksymalnie w przód i w tył, wtedy problem ustał.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl