Rysa na plastikach (przestroga)

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Younior
 

Rysa na plastikach (przestroga)

09 wrz 2007 14:56

Witam,

Poniewaz nie mam jeszcze samochodu (stoi juz w salonie ale nie moge go jeszcze odebrac) to stwierdzilaem, ze wygospodaruje sobie w sobote troszke wolnego czasu i podajde do salonu zobaczyc sobie mojego ceeda (czy wszystko w nim gra itd).

Gdy samochod podjechal na parking (ogolnie stal na serwisie) to oczywisie prezentowal sie super (nie widzialem wczesniej na ulicy ceeda w kolorze piston grey i tak naprawde do konca nie widzialem jak bedzie wygladac) i odrazu zaczalem zalowac, ze nie moge nim wyjechac :)

Gdy wsiadlem do samochodu sprawdzialem te rzeczy o ktorych pisali uzytkownicy na forum (zle spasowanie plastikow) na szczescie u mnie z tym nie bylo problemu... jednak moj kolega zauwazyl (w sumie przypadkiem), ze na prawym przednim progu (miedzy przednia szyba a prawymi drzwiami pasazera) jest okropna rysa, zrobiona jakims srobkretem czy czyms takim przy zdejmowaniu tego progu w celu zamontowania czujnikow od alarmu.

Oczywiscie zglosilem ten fakt Pani w salonie i nie przyjmuje nawet do wiadomosci, ze nie moga mi tego nie wymienic (bo raczej musza, prawda?)

Tak, ze traktujcie moj post jako przestroge i uwaznie ogladajcie swoje samochody przy odbiorze, bo skoro u mnie cos takiego sie trafilo to moze sie rowniez trafic w innych samochodach.

AUTOR WĄTKU
_soma_
 

09 wrz 2007 16:33

prosba, jak odbierzesz z salonu to daj wiecej fotek. wacham sie czy wziasc czarny czy wlasnie grafitowy.

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Younior
 

09 wrz 2007 16:54

Jasne, jak tylko odbiore go to porobie zdjecia :)

narazie galerii wrzucilem tylko 1 (niestety robione telefonem wiec jakos taka sobie).

Ja tez sie wahalem miedzy czarnym a grafitowym, ostatecznie wygral grafitowy jako (moim zdaniem) mniej obyty kolor :)

AUTOR WĄTKU
Klapouchy
 

09 wrz 2007 19:46

Szczerze powiem to dla mnie te plastiki w konsoli centralnej i te na bokach sa zbyt twarde i podatne na zarysowania. Nie wiem jak w innych autach tej klasy, ale w moim seicento mam takie same :-/

Yunior, czekamy na wiesci, czy serwis stanie na wysokosci zadania i usunie usterke.

AUTOR WĄTKU
Younior
 

09 wrz 2007 20:16

Ja nie widze innej mozliwosci niz to zeby tego nie zrobili, przeciez ja jeszcze nie odebralem samochodu :)

AUTOR WĄTKU
Younior
 

11 wrz 2007 22:43

Ok, autko odebrane, dzisiaj z tego wszystkiego przejechalem juz pierwsze 100km :P

Jezeli chodzi o ryse to zostala ona bardzo ladnie usunieta :)

AUTOR WĄTKU
neekee
 

06 mar 2008 16:29

A czy jest jakis preparat ktory ladnie usuwa/kamufluje takie rysy na plastyku?Cos na wzor past ktorymi mozna usuwac rysy na lakierze?

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

06 mar 2008 22:59

Powinni to wymienić,chyba,że pójdziesz na ugodę i zaproponują Ci np.2 przeglądy gratis

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl