Czujniki parkowania

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
awebiozo4000
 

24 wrz 2008 23:46

wiem, wiem, miałem do czynienia z różnymi serwisami, wiem że spychologia jest na porządku dziennym (aczkolwiek czasem uprzejma :P ). Ale rozwaliła mnie argumentacja pana z serwisu novee, no nie już dwie godziny mija, a ja się kładę na podłogę, jak tylko to czytam :D Ale wracając do początku tego OFFFTOPA - dziwnie mi się czyta, jak ktoś pisze, że coś jest do bani, ale on się nie przejmuje bo TTTM :P. Wiele się zmieniło przez ostatnie 10 lat, Internet jest od tego, żeby do dealera czy serwisu przyjść obrytym na wszelkie ewentualności, jak się walczy argumentami to na prawdę można wywalczyć więcej niż oportunizmem. No a oportunizm w tym wypadku powoduje systematyczne pogorszenie się usług. Więc chociaż męczmy panów z ASO, póki sił nam starcza :twisted:

AUTOR WĄTKU
Daru
 

25 wrz 2008 06:03

WydawaĂŚ siĂŞ moÂże Âże c'eed jest jakimÂś hiper awaryjnym autem - a prawda jest inna - zdarzajÂą siĂŞ usterki wieku dzieciĂŞcego - dziÂś kupowane auta juÂż ich nie majÂą. Nawet sensor ktĂłry trafiÂł na bardzo nieudany egzempolarz zmieniÂł o dziwo na .... cee'da. Ja w kaÂżdym razie polecam.

AUTOR WĄTKU
novee
 

25 wrz 2008 08:29

A ja nigdy nie pisaÂłem Âże jest hiperawaryjny, wrĂŞcz przeciwnie, Âże Cee'd to fajne auto. Ale ze wzglĂŞdu na juÂż 3 ASO w ktĂłrym byÂłem i to totalne pier....lenie bzdur przez serwisantĂłw i olewanie tych wszystkich stukĂłw, skrzypieĂą, haÂłasĂłw itp. dopĂłki auto ma 4 koÂła i jeÂździ, wiĂŞcej Kia nie kupiĂŞ, bo nie mam czasu na spĂŞdzanie tygodni w ASO albo bez samochodu.

AUTOR WĄTKU
potok
 

25 wrz 2008 08:58

A miało być o czujnikach cofania :wink:
Może ktoś malował swoje na kolor nadwozia ? Jak to wyszło ? Mnie już od dawna wkurzają te czarne kropy na białym zderzaku, wyglądają jak przestrzeliny z kałacha :D

AUTOR WĄTKU
novee
 

25 wrz 2008 09:35

Sorry za offtop. A wracając do tematu, to mojej mamie dołozyli przy zakupie czujniki w Civicu i nawet jak leje i usyfione są nieziemsko to działają bez problemu. Może w ASO Kia nie zastosowali "wysoko specjalistycznych podkładek"? U mnie tak napisali jak wyciszali siatkę bagażnika, te podkładki to parę zwojów taśmy izolacyjnej :P :lol:

AUTOR WĄTKU
pawellk
 

25 wrz 2008 10:41

Moja kijanka tez nie wyglada lśniąco po tych 2 tygodniach jazdy w notorycznym deszczu, czujniki upaprane jak nie wiem i dzialaja bezproblemowo. Nie jest wiec gorsza od Civica :D

AUTOR WĄTKU
novee
 

25 wrz 2008 11:34

Czujniki nie są gorsze :P :wink: Ale jak komuś nie działa w takich warunkach to po prostu spierniczyli montaż, albo najtańsze badziewie zamontowali.

AUTOR WĄTKU
abes
 

31 gru 2008 00:53

Albo jedno i drugie :lol:

AUTOR WĄTKU
bociek
 

31 gru 2008 09:53

Z moim czujnikiem jest problem przy wyjeżdżaniu z myjni. Ale po chwili wszystko działa. Nie straszna woda, bród itp.
Troszkę będzie OT ale Kia Ceed to nowy model na rynku. I niestety każde ASO muszę się teraz nauczyć naprawiać ceedy. Tylko szkoda że właśnie na naszych ta nauka się odbywa.

AUTOR WĄTKU
abes
 

31 gru 2008 13:41

A mi jeszcze do tego teraz zamarza woda, spływająca z tylnej szyby - i to akurat na czujnikach hahaha.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

01 sty 2009 15:54

abes napisał(a):A mi jeszcze do tego teraz zamarza woda, spływająca z tylnej szyby - i to akurat na czujnikach hahaha.

no niestety, ale tego się przeskoczyć nie da :P chyba że czujniki byłyby podgrzewane ;)

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl