zablokowana regulacja fotela

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

zablokowana regulacja fotela

09 wrz 2008 17:41

Witajcie koledzy do nowej usteki ceeda mozna dodac regulacje oparcia fotela zablokowała sie nie mozna nic zrobic jutro jade do ASO z tym fantem

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

09 wrz 2008 18:17

Koledzy i koleżanki !!!
Rozumiem wasze rozgoryczenie pojawiającymi się usterkami, ale pisząc że dopisujemy kolejną usterkę do ceed’a bo komuś fotel się przyblokował, kierownica trzeszczy, światełko się nie świeci, guziczek skrzypi jest po prostu żenujące.
Za te pieniążki kupcie sobie starego leksusa, nic nie trzeszczy, nic się nie psuje i łokiec można pod "Dychą" wystawić
W mojej pobrudziły się dywaniki.........
ZibiFire

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

09 wrz 2008 18:49

zibifire powiedz mi w takim razie po co jest to forum czy tylko po to zeby sie zachwycac ceedem och ech i ach teraz lepiej ????? czy to nie jest dla ciebie zenujace ???????? czy to bedzie ci odpowiadało ??????.koledzy i koledzy piszcie same dobre rzeczy o ceedach zeby nie draznic kolegi zibifire

Avatar użytkownika
arturo
Kierownik
 
Posty: 545
Dołączył(a): 09 lip 2008 09:57
Lokalizacja: Kaźmierz
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 100KM
2020, m classic

09 wrz 2008 18:52

Zgadzam sie zibifire. Podpisuje sie obiema rekam pod tym.
Kia Ceed 1.4 C+ HB 2008r.
Obrazek
Kia Ceed 1.6 GDI L SW 2015r.
Obrazek

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

09 wrz 2008 19:36

nie wiem w czym problem - przecież madagaskar1 podzielił się na forum informacją o swoi problemie - ani nie wszczął lamentu, ani nie twierdzi, że KIA to szajs bo się fotel zablokował. oprócz suchej informacji o usterce i chęci odwiedzenia serwisu nie mam tam żadnego emocjonalnego /negatywnego/ przekazu. to co!? - nie można mu napisać w dziale AWARYJNOŚĆ! ! ! ! o tym co działało i nagle przestało. rozgoryczenie?! jakie rozgoryczenie???? widzę na forum są osoby, które próbują reglamentować prawo do wolnej wypowiedzi.

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

10 wrz 2008 05:33

Ludzie czytajcie co jest napisane......
Czy ja zabraniam lub sugeruję, że ktoś nie ma prawa do wypowiedzi.....raczej napisałem o formie tej wypowiedzi....
Kolega Madagaskar1 napisał że "......do nowej usteki ceeda mozna dodac regulacje oparcia fotela....." czyli ja zrozumiałem że jest to usterka danego modelu.
Inaczej by było gdyby kolega napisał .....popsuło się oparcie fotela, czy ktoś mółby mi coś doradzić....popsuł mi sie fotel co robic......etc, itd.
I właśnie to że kolega zasugerował nową usterkę ceeda dla mnie jest żenujące.
Pzdr ZF

AUTOR WĄTKU
zibifire
 

10 wrz 2008 05:36

EMWU napisał(a):nie wiem w czym problem - przecież madagaskar1 podzielił się na forum informacją o swoi problemie - ani nie wszczął lamentu, ani nie twierdzi,


Dla mnie właśnie to zrobił, czyli wszczął lament....
Zf

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

11 wrz 2008 08:12

zibifire ma racje nie mozna przyyp[isywac usterki do wszytkich ceedów tylko dla tego ze komuś coś sie stało :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl