popsułem samochód - małe bum

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Arti
 

popsułem samochód - małe bum

05 lip 2008 13:29

Witam
Dziś z rana (przez moje zagapienie) zaparkowałem na haku kangurka jadącego przed moją kijanką.
Samochód sciągnąłem na parking - w sumie to nie wiem czy nie mógłbym sam przyjechać, silnik normalnie pracuje, pewnie klima by nie działała (chłodnica klimy wygięta i dotyka normalnej), ale pod samochodem nie było plamy czyli normalna chłodnica powinna być ok.
do naprawy będzie zderzak, maska, atrapa i chyba błotniki (widzę że są przesunięte) - to z blacharki, co w srodku, czy są całe mocowania świateł to już nie wiem
W poniedziałek będę dzwonił po serwisach i tu mam pytanko - gdzie go odstawić?

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

05 lip 2008 15:58

<span>Arti</span> napisał(a):tu mam pytanko - gdzie go odstawiĂŚ?


do fabryki, jest szansa, Âże chociaÂż tam majÂą czĂŞÂści do ceed'a :twisted:

i tu calkiem powaznie - niech sprawdza dostepnosc czesci przy tobie (przynajmniej to, co widac), zebys nie mial niespodzianki w stylu 2 miesiace czekania.

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Arti
 

05 lip 2008 19:02

weź TY mnie nie stresuj :evil: - z tymi częsciami

a jaki warsztat mieć na uwadze. Wiem że nie będzie tak jak nowy ale chociaż bym nie musiał jeździć by mi go lakierowali 5 razy.
Z tego co czytałem to carserwis nie ma najlepszej opini a jak inne . Musiał ktoś korzystać z naprawy blacharki u innych?

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

07 lip 2008 07:40

Ja bym polecał do MALIBU chyba ma same pochelbne opinie :) s[rawdz na forum w polecanych ASO :)

AUTOR WĄTKU
MAJKEL
 

09 lip 2008 09:44

Ja polecam, AUTO-Michałowski na Radzymińskiej (serwis Kia i Citroena), robią szybko i naprawdę solidnie (miałem podobną przygodę i auto w 6 dni zrobili), dają zastępcze samochód.

AUTOR WĄTKU
Arti
 

09 lip 2008 12:51

uspokoiłeś mnie trochę
wstawiłem tam w poniedziałek i miałem jakies mieszane uczucia.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl