Niedziałające kierunki :)

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

Niedziałające kierunki :)

01 lip 2008 10:34

Kolejna cudowna raczej niedoróbka niż usterka :)

Post dla wszystkich w razie jak by się przydarzyło podobne zdarzenie :)

A wiec pewnego słonecznego dnia jadąc po mieście, nagle przestały mi działać kierunki :( ani lewy ani prawy i tym samym awaryjne także nie działały :). zatrzymałem się i sprawdzam jak zamykam z pilota to się świecą tak że kompletnie nie wiem co się stało, ???

Tak że biorę się za sprawdzanie bezpieczników sprawdziłem pierwszy rząd i wszystkie były ok myślę sprawdzę zanim zacznę dalej sprawdzać może coś się odwiesiło i działa i faktycznie kierunki powróciły i wszytko jest ok :) nie wiem co to było i czemu tak sie stało ale chyba potrzebowały reseta :)

Może komuś przydarzyła się podobna przygoda???

Avatar użytkownika
wroceed
Kierownik
 
Posty: 580
Dołączył(a): 02 kwi 2008 12:59
Lokalizacja: wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2019, L+BL2+AEB

01 lip 2008 10:40

mi z kolei w ciagu 3 miesięcy uzytkowania mojej kijanki zdarzyło się 2 razy podczas jazdy (co ciekawe mniej więcej w tej samej okolicy) jadąc z rodzinką na mini wycieczkę poza miasto), ze zgasło podświetlenie tablicy rozdzielczej i zapaliła się kontrolka pasów kierowcy...czyzby jakas podwrocławska strefa 51 tak oddziaływała...jeżdząc po miescie nigdy się to nie zdarzyło...moze jakies chwilowe mini-zwarcia..

tak to niestety jest im więcej elektroniki tym więcej zmartwien i okazji awarii...

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

01 lip 2008 11:01

A Windows w moim Ceed'zie nie zawiesił się ani razu. Może dlatego, że nie ściągam aktualizacji ...
A może mam Linuxa...
A może dlatego, że nie używam obcych płyt CD ani obcych Pendrive'ów ...
Nie słucham też podejrzanych stacji radiowych.
Nie wożę żadnych zawirusowanych pasażerów.
W bagażniku staram się mieć porządek. No i często jeżdżę na myjnię.
Może te podstawowe środki ostrożności wystarczą, żeby OS działał spokojnie...

Oczywiście - :lol:
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

01 lip 2008 11:16

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no moj jak czytać wyrzej miła mała zwieszke ale mały resecik i jest ok :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl