Gniazdo zasilania nie dziala - bagażnik

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Arti
 

Gniazdo zasilania nie dziala - bagażnik

21 cze 2008 21:57

Chciałem dzis skorzystać z gniazdka w bagażniku i pupa :-(. Raz podłączyłem lodówkę i działało a dzis cisza - prądu brak. Czy to gniazdo ma jakiś oddzielny bezpiecznik? Sprawdziłem opisany jako gniazdo zasilania i jest ok (dotyczy gniazda w kabinie) - ale na pewno to nie
jest ten. Gniazdo w bagażniku miało napięcie cały czas a to w kabinie gdyjest włączony zasłon. Miał ktoś podobną sytuację- moze podpowie co można sprawdzić. Czy zostaje mi tylko serwis?

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

23 cze 2008 08:51

A oświetlenie bagaznika działa ????
Moze gniazdo i oświetlenie maja 1 bezpiecznik :)

AUTOR WĄTKU
Arti
 

25 cze 2008 17:02

działa :(
nic muszę umówić się z serwisem.

AUTOR WĄTKU
romann
 

26 cze 2008 07:05

Przeszukałem swój bagażnik i nie znalazłem gniazdka zasilającego. Czy ta przyjemność jest przeznaczona tylko dla właścicieli wersji kombi, czy słabo szukałem ?

AUTOR WĄTKU
Arti
 

26 cze 2008 11:35

z tego co się orientuje to tylko w SW

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

26 cze 2008 12:10

W HB nie ma tego :) to jest plus SW :)

AUTOR WĄTKU
Limak74
 

26 cze 2008 12:16

Szczerze mowiac to ja wolalbym miec mozliwosc przelaczania trybu pracy tego gniazda (na ciagle i po zaplonie) Czasami taka sytuacja jak masz w tej chwili jest przydatna np. jak masz podlaczony modul GPS do gniazda zapalniczki z tylu pojazdu wtedy modul pobiera prad tylko jak przekrecisz kluczyk , nie rozladowywuje akumulatora. ale jak masz lodowke no to na postoju dobrze by bylo gdyby byla zasilana. Mam tylko nadzieje ze skoro kiedys Ci dzialalo tak a teraz inaczej to jest taka mozliwosc zeby to ustawiac :mrgreen: Tylko kto wie jak to zrobic? :?

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

26 cze 2008 12:55

Limak74 napisał(a):Mam tylko nadzieje ze skoro kiedys Ci dzialalo tak a teraz inaczej to jest taka mozliwosc zeby to ustawiac :mrgreen: Tylko kto wie jak to zrobic? :?


Z opisu wynika że kiedyś działało, a teraz nie działa wcale...

AUTOR WĄTKU
Arti
 

27 cze 2008 10:31

dokładnie, teraz jak jechałem na mazury to kabelek (na szczęscie długi) od lodówki był podłączony do gniazda obok usb a nawigacja do gniazda od zapalniczki.
Dobrze że z przodu są dwa gniazda.
Na środę jestem umówiony w serwisie to dowiem się czy to może był jakiś bezpiecznik (sprawdziłem wszystkie 15 i były ok - sprawdzałem 15 bo takim jest zabezpieczone gniazdo w środku) czy coś się "wzieło i popsiuło"

AUTOR WĄTKU
Arti
 

02 lip 2008 19:24

no i jestem po wizycie w serwisie.
I co, ano wstyd Panowie :(
Okazało się że jednak bezpiecznik.
Tutaj mały minus dla KIA - część w instrukcji dotycząca skrzynki bezpieczników jest taka sama jak w hatchbacku, tzn. nie ma informacji o bezpieczniku gniazda w bagażniku.
Jeśli ktoś kiedyś będzie miał taki problem, to niech sprawdza bezpiecznik oznaczony RR/OUTLET, jest on w skrzynce w środku (prawa kolumna, chyba 3 od dołu).
ALe przy okazji podciągneli mi ręczny i obejrzałem samochód od spodu - jak byłem na mazurach to troche kamieni i gałęzi poobijało mi podwozie samochodu i chciałem sprawdzić czy jest wszystko ok :)

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

02 lip 2008 20:51

no i tym optymistycznym akcentem ... :)

closed
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl