Pulsowanie sprzęgła

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Proceed1.6
 

11 lip 2008 13:00

Kiedy pierwszy raz jechałem proceedem też zwróciłem uwagę na pulsowanie sprzęgła. Dowiedziałem sie jednak, że nie jest to wada tylko... specjalna funkcjonalność. Chroni przed niszczeniem sprzęgła przez trzymanie nogi na półsprzegle. Dlatego czuć je tylko wtedy, kiedy trzymacie nogę na sprzęgle ale bez wciśnięcia.
Tak więc raczej nie radzę tego naprawiać ;-)

AUTOR WĄTKU
potok
 

11 lip 2008 14:11

Proceed1.6 napisał(a):Kiedy pierwszy raz jechałem proceedem też zwróciłem uwagę na pulsowanie sprzęgła. Dowiedziałem sie jednak, że nie jest to wada tylko... specjalna funkcjonalność. Chroni przed niszczeniem sprzęgła przez trzymanie nogi na półsprzegle. Dlatego czuć je tylko wtedy, kiedy trzymacie nogę na sprzęgle ale bez wciśnięcia.
Tak więc raczej nie radzę tego naprawiać ;-)


Żart miesiąca :D
To pulsowanie, na które zwróciłem uwagę, w niczym tak naprawdę nie przeszkadza w normalnej eksploatacj, robienie z tego powodu jakiejś sensacji graniczy z histerią :wink:

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

11 lip 2008 15:21

potok napisał(a):Żart miesiąca :D
To pulsowanie, na które zwróciłem uwagę, w niczym tak naprawdę nie przeszkadza w normalnej eksploatacj, robienie z tego powodu jakiejś sensacji graniczy z histerią :wink:


Zgadza się to przypomina histerię lub robienie z igły wideł :D

AUTOR WĄTKU
Sensation
 

12 lip 2008 23:38

<span>Proceed1.6</span> napisał(a):zwróciłem uwagę na pulsowanie sprzęgła. Dowiedziałem sie jednak, że nie jest to wada tylko... specjalna funkcjonalność. Chroni przed niszczeniem sprzęgła przez trzymanie nogi na półsprzegle. Dlatego czuć je tylko wtedy, kiedy trzymacie nogę na sprzęgle ale bez wciśnięcia.

albo ja mam cos z glowa albo niech ktos mi wytlumaczy jak i na jakiej zasadzie ma to dzialac... wydaje mi sie ze zostal Ci wciśnięty kit typu "silnik jest glosny bo pracuje"...

AUTOR WĄTKU
tede_w
 

13 lip 2008 09:33

Sensation napisał(a):
<span>Proceed1.6</span> napisał(a):zwróciłem uwagę na pulsowanie sprzęgła. Dowiedziałem sie jednak, że nie jest to wada tylko... specjalna funkcjonalność. Chroni przed niszczeniem sprzęgła przez trzymanie nogi na półsprzegle. Dlatego czuć je tylko wtedy, kiedy trzymacie nogę na sprzęgle ale bez wciśnięcia.

albo ja mam cos z glowa albo niech ktos mi wytlumaczy jak i na jakiej zasadzie ma to dzialac... wydaje mi sie ze zostal Ci wciśnięty kit typu "silnik jest glosny bo pracuje"...


Ciekaw jestem kiedy pokaże się podobny temat o Pro Cee`d,nikomu nie życze,bo ja już jestem po przejściach ze sprzęgłem... -> http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php? ... highlight=

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl