odległość rolety od siedzenia w SW

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
skalin
 

odległość rolety od siedzenia w SW

11 cze 2008 16:57

Ja jak zwykle mam problemy :) . Czy u Was też tak jak u mnie przerwa między tylnym siedzeniem a roletą (tak właściwie jej obudową) wynosi 1,5-2cm? Spojrzałem dziś przez szybę w tylnych drzwiach i pięknie było widać całą zawartość bagażnika, jeszcze słoneczko świeciło w tylną szybę doświetlając bagażnik więc tak w zasadzie to do niczego ona nie służy a "klaszcze". Kilka razy zdarzało mi się stawać na ulicy mając w bagażniku sprzęt za kilka - kilkanaście tysięcy :(. Moje szczęście , że nikt nie przypatrzył...

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

11 cze 2008 17:06

jaka masz wersje wyposazenia :?: bo w wersji optimum i optimum plus, jest siatka oddzielajaca przestrzen bagazowa i przechodzi wlasnie w miejscu tej przerwy. :wink:
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
skalin
 

11 cze 2008 22:12

Qrde masz rację a ja tą siatkę zdjąłem bo widoczność była przez nią kiepska.... Wersja Optimum. Przepraszam EOT

AUTOR WĄTKU
rsimon
 

03 lip 2008 22:39

ja mam opt+ i poza siatką mam jeszcze przyciemnione szyby, które też ograniczają widoczność z zewątrz w kierunku bagażnika.

moim zdaniem pozostawianie dość drogiego sprzętu w bagażniku to zwykła beztroska i lekkomyślność.
w razie W ubezpieczalnie pokaże ci figę.
no chyba że masz dodatkowe specjalne ubezpieczenie na możliwość przewożenia drogiego sprzętu.
no ale wątpię

pozdro

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl