dziwny odgłos w okolicach schowka

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kogutor
 

dziwny odgłos w okolicach schowka

10 cze 2008 09:15

Witam.
Odebrałęm wersję O+ 2.0 i po około 100 km przebiegu dochodzi dziwny dźwięk z okolic schowka po stronie pasażera.Tak jakby dźwięk załączającego się stycznika-nie ukrywam że nie jest to miły dźwięk.Wie ktoś co to może być?

AUTOR WĄTKU
adam08
 

10 cze 2008 10:32

W jakich okolicznościach pojawia się ten dźwięk? w czasie jazdy, moze na postoju, czy moze po przekroczeniu pewnej prędkości...?

AUTOR WĄTKU
kogutor
 

10 cze 2008 11:18

Ruszam np.rano i jadąc nie więcej niż 80/h zaczyna dochodzić taki stukot gdzieś z okolic schowka.Próbowałem pojeździć po równej drodze myśląc że to na dziurach ale niestety na równej drodze również dochodzi taki stukot.To słychać jak taki metaliczny pogłos np.stycznika elektrycznego.

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

10 cze 2008 11:19

Podjedz do ASO niech sprawdzą co to jest bo pewnie trzba bedzie wymontować schowek :) i zobaczyć co sie dzieje za nim :)

AUTOR WĄTKU
Simiak
 

10 cze 2008 11:55

Witam!
U mnie też od kilku dni coś dziwnie stuka pod deską (na liczniku prawie 20 tys.) - odgłos, jakby poluzowanej śrubki.. Denerwujące dzwonienie słychać nie tylko podczas jazdy - wystarczy, że włączone jest radio - nabija się coś od drgań głośników.. Pewnie czeka mnie wizyta w serwisie..:(

AUTOR WĄTKU
Boski
 

10 cze 2008 16:00

u mnie to stukanie pojawiło sie po ok 18kkm i tak trwa do dzisiaj 50kkm wqrwia mnie jak fiks ASO raz próbowało i zrobiło nic za 5kkm jade na trzeci przegląd bedzie podejscie nr 2

AUTOR WĄTKU
Sensation
 

10 cze 2008 19:14

<span>kogutor</span> napisał(a):Witam.
Odebrałęm wersję O+ 2.0 i po około 100 km przebiegu dochodzi dziwny dźwięk z okolic schowka po stronie pasażera.Tak jakby dźwięk załączającego się stycznika-nie ukrywam że nie jest to miły dźwięk.Wie ktoś co to może być?


jak wyjmiesz w końcu tego koguta ze schowka to na pewno dziwne dźwieki Ci ustaną 8-) :P

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl