Co to może być?

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

Co to może być?

01 maja 2008 13:16

Dzisiaj po otwarciu maski zobaczyłem coś takiego. Co to może być?
Może to jakaś głupota, więc w takim razie przepraszam za założenie tematu.
Ostatnio edytowano 05 maja 2008 08:36 przez Astromatrix, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

01 maja 2008 18:21

albo cos ci kapneło ale bardziej prawdopodobne jest ze waz ci sie poci (jakas mikro dziurka) wymiana weża załatwi wszystko

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

01 maja 2008 18:56

Dzięki, w takim razie w poniedziałek podjadę do serwisu. Przez weekend będę obserwował co się z tym dzieje.

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

01 maja 2008 19:10

przetrzyj to zeby nie było widac białego nalotu(wyeliminuje to czynniki zewnetrzne) potem obserwuj czy znowu sie pojawi jak nie bedzie nic to znaczy ze waz jest ok

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

01 maja 2008 22:10

madagaskar1 napisał(a):albo cos ci kapneło ale bardziej prawdopodobne jest ze waz ci sie poci (jakas mikro dziurka) wymiana weża załatwi wszystko


A mi się wydaje, że to coś innego - raczej coś malutkim strumyczkiem tryska na wąż - gdyby ciekło z węża, to raczej nie rozchlapywałoby na boki, a na zdjęciu widać, że to po wężu chlapie, nie z węża. Nawet można założyć, że to daje gdzieś od godziny 10-11 (patrząc na zdjęcie).
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
Hazael
 

02 maja 2008 04:55

zgadzam się z wpiszczkiem, wg mnie to płyn do spryskiwacza.

AUTOR WĄTKU
kordianm
 

02 maja 2008 07:09

Albo mi się zdaje albo nie jest to jedyne miejsce opryskane... Lewy narożnik zdjęcia..., tam też coś widać. Ciekawe tylko skąd płyn do spryskiwacza w tym miejscu. Poza tym jeśli miałby zostawiać takie ślady na szybach to ja dziękuję za taki spryskiwacz :)

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

02 maja 2008 08:59

no ok ale skad tam plyn od sprskiwaczy moze jakas dziurka w bloku

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

02 maja 2008 15:06

Dzisiaj specjalnie trochę pojeździłem i nic nowego się nie dzieje, a nawet specjalnie korzystałem dużo ze spryskiwacza. Moim zdaniem więc faktycznie wygląda to na jakiś problem z samym wężem.

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

02 maja 2008 18:02

A jesteś pewien,że tego nie było od nowości?Bo może w takim stanie autko wyszło z salonu?Wiesz-w Ceedzie nie trzeba otwierać maski,więc mogłeś nie zauważyć 8-)
Moim zdaniem gdyby była dziurka w wężu,to było brudno też pod spodem-w końcu ciśnienie jest dosyć spore.
Może po prostu jakaś kuna albo inne zwierzątko puściło pawika :lol:

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

02 maja 2008 18:47

Pewien nie jestem, ale wydaje mi się, że nie tego nie było gdy zaglądałem pod maskę w dzień odbioru. 8-) Podjadę w przyszłym tygodniu do ASO, niech ocenią co to może być.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl