dziwny odglos

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

dziwny odglos

01 maja 2008 07:54

dziwny odglos z okolic prawych przedniich drzwi po przekroczeniu 130km/h mam wrazenie ze pęd powietrza dostaje sie tam gdzie nie powinien i majta czyms np. kabelkiem. zjawisko skutecznie zniecheca do szybszej jazdy. moze ktos z was z czyms takim sie zmierzyl? :evil:

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

01 maja 2008 19:17

u mnie nic takiego nie ma nawet przy 170 moze to byc rzeczywiscie jakis przewod musisz luknac czy cos tam nie jest luzne moze to byc jakas zaslepka

AUTOR WĄTKU
arturko
 

01 maja 2008 20:20

Może przyczepiło się coś do relingu?
Zobcz też przednie nadkole, maiłem coś takiego w Skodzie. Odkręciła mi się śrubka od osłony w nadkolu i wlatywało tam powietrze.

AUTOR WĄTKU
Yogi
 

naprawa problemu

16 maja 2008 09:16

Ja sie z tym zmierzylem i rozwiazalem problem. Otworz prawe drzwi i siedzac na miejscu pasazera zajrzyj do nadkola. Zobaczysz tam takie czarno-szare wygluszenie. To jest gabka zapakowana prozniowo w ciemna folie. Ciagnie sie to od gory do dolu pasem w nadkolu. Powinno byc przylepione do budy i do nadkola. Ale klej cos slaby i sie odkleja. Ja przylepilem sobie na tasme 2-stronna i jest gitara. Co prawda nie dolega idealnie i pokaleczylem sobie lape o blache ale juz nie furkocze. Lewa tez juz mi sie rusza ale jeszcze nie halasuje.

Pozdrawiam,
Tomek

AUTOR WĄTKU
adam08
 

16 maja 2008 13:02

Lub jedź z tym do ASO. Wydaje mi się, że powinni zająć się czymś takim na gwarancji.

AUTOR WĄTKU
hreczyna
 

23 sty 2009 09:36

A jak tam dojść . Od strony koła czy wewnątrz? do tego nadkola

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl