Elektryka szyby bocznej (od strony kierowcy)

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Gerges
 

Elektryka szyby bocznej (od strony kierowcy)

27 kwi 2008 19:18

Mam pytanie o sposĂłb opuszczania szyby bocznej. Mam wersje Optimum z opuszczniem elektrycznym szyb kierowcy i pasaÂżera z systemem AUTO. O ile po przytrzymaniu przycisku podnoszenia szyby pasaÂżera podnosi sie do koĂąca sama to po stronie kierowcy szyba zatrzymuje siĂŞ.
Muszê przytrzymaÌ przycisk aby szyba sie domknê³a. Przy opuszczaniu schodzi w dó³ automatycznie, problem (o ile to problem) wystêpuje przy podnoszeniu szyby.
Jak jest w waszych ceed'ach?

AUTOR WĄTKU
Arti
 

27 kwi 2008 19:28

też mam optimum
dla kierowcy i pasażera działa tak samo
jak wciśniesz czy pociągniesz maksymalnie to automatycznie opuszcza/podnosi się do końca

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

27 kwi 2008 19:28

musisz zresetować lub jak kto woli przeprogramować ustawienia danego przycisku sterowania szybą poprzez przytrzymanie na kilka sekund wciśniętego przycisku - w twoim przypadku do góry /jeśli szyba nie chce suma jechać do góry/

AUTOR WĄTKU
Gerges
 

27 kwi 2008 20:08

Dzięki . Jutro rano zastosuje się do wskazówek , choc próbowałem ten przycisk przytrzymywać i na krótko i długo.

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

27 kwi 2008 20:56

proponuje przeczytać instrukcje :evil:

pzdr closed
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl